Apartmán & Štúdio Elena
cena od

10.3 €

Akcie:

Ubytovanie Ružomberok
Ružomberok (okres) , Región / Kraj Liptov , Slovensko

Poskytujeme ubytovanie na prízemí rodinného domu so samostatným vchodom v meste Ružomberok. Ubytovanie na súkromí Privát Elena sa nachádza v jeho tichej časti, v peknom prostredí, priamo pod lesom. Bonusom pre našich hostí je nádherný výhľad na dolný Liptov, pohoria Malej a Veľkej Fatry, Chočských vrchov a Západných Tatier. Poloha privátu umožňuje dostupnosť všetkých služieb mesta a zároveň zaručuje nerušený odpočinok.

X

Galéria obrázkovDetailný popis

Typ zariadenia:
Privat
Adresa:
K. F. Palmu 42, 03401 Ružomberok
Recepcia:
-
Dostupnosť:
-
Okolie:

Turistické trasy - mesto Ružomberok a jeho okolie je ideálnym východiskom nádherných turistických trás pre milovníkov horskej turistiky v pohoriach Nízke Tatry, Veľká a Malá Fatra, Chočské pohorie a Vysoké Tatry. Termálne kúpaliská - Bešeňová (11 km), Aquapark Tatralandia (24 km) - tobogany, vodné atrakcie, celoročná prevádzka, Liptovský Ján (33 km), Oravice (45 km). Liečebné a relaxačné procedúry v kúpeľoch Lúčky (12 km) - liečba gynekologických problémov. Rybárčenie - na rieke Váh a Revúca (pretekajú mestom) a na priehrade Liptovská Mara (15 km). Šport - tenis (750 m), plážový volejbal (1k m), bowling (2,5 km), jazda na koni (2,5 km), vodné športy (15 km), cykloturistika. Rodinné celodenné výlety - Ružomberok je cestnou križovatkou vhodnou na absolvovanie rodinných výletov autom napr.: Vysoké Tatry (60 km), Bojnice (93 km), Oravský Podzámok (25 km), Oravská priehrada (45 km ), Múzeum oravskej dediny v Zuberci (45 km), Demänovská dolina (33 km) - Jaskyňa Slobody a Demänovská ľadová jaskyňa, Donovaly (25 km), Banská Bystrica s okolím (53 km). Historické pamiatky a ľudová architektúra - Vlkolínec (10 km)- pamiatka UNESCO, zrúcaniny hradu Likava (4 km), drevený artikulárny kostol vo Sv. Kríži (18 km), vykopávky keltskej kultúry na Havránku (15 km), Oravský zámok (23 km), Múzeum liptovskej dediny v Pribyline (47 km). Kultúra - Galéria Ľudovíta Fullu (1 km), Galéria P.M. Bohúňa Liptovský Mikuláš (25 km), Oravská galéria Dolný Kubín (17 km), Liptovské múzeum Ružomberok (1 km), Slovenské múzeum ochrany prírody a jaskyniarstva L. Mikuláš (25 km).

Popis izieb:
Exteriér:
Zdravotné stredisko, Obchodné centrum, Parkovisko, Záhrada, Internet, Bazén - vnútorný, Bazén - vonkajší, Tenisový kurt, Fitness, Bowling, Squash/ricochet, Lyžiarsky vlek, Beachvolejbalový kurt, Biliard, Aerobik, Požičovňa lyží, Úschovňa lyží, Diskotéka, Detské ihrisko, Kino, Zber húb, Reštaurácia, Bar, Pizzéria, Kaviareň, Záhrada, Lobby bar, Cukráreň, Internetová kaviareň, Grill
Kapacita:
10(+0)
Stravovanie:
-
Zemepisná šírka:
49.079126309064
Zemepisná dĺžka:
19.282969236374
Zviera:
-

Mapa lokality

Detail map


Apartmán & Štúdio Elena Apartmán & Štúdio Elena Poskytujeme ubytovanie na prízemí rodinného domu so samostatným vchodom v meste Ružomberok. Ubytovanie na súkromí Privát Elena sa nachádza v jeho tichej časti, v peknom prostredí, priamo pod lesom. Bonusom pre našich hostí je nádherný výhľad na dolný Liptov, pohoria Malej a Veľkej Fatry, Chočských vrchov a Západných Tatier. Poloha privátu umožňuje dostupnosť všetkých služieb mesta a zároveň zaručuje nerušený odpočinok.

Slovenský katalóg ::  VirtualTravel.sk ::  Spolubyvajuci.sk ::  Chaty na Slovensku
Ubytovanie Dudince  ::  Ubytovanie v Holíči
Fotovýlet(y) po Slovensku :: Ubytovanie Kováčová
Dovolenka a ubytovanie Štúrovo  ::  Dovolenka a ubytovanie v Bojniciach
Ubytovanie Telgárt
Ubytovanie s wellness Telgárt