Apartmán LA
cena od

120 €

Akcie:

Ubytovanie Liptovský Ján
Liptovský Mikuláš (okres) , Región / Kraj Liptov , Slovensko

Apartmán LA nájdete v obľúbenej obci Liptovský Ján. Priamo v obci je minerálny prameň. Okolo sú nádherné Nízke Tatry, ktoré sú spolu s Jánska dolina lákadlom na turistiku a prechádzky.

X

Galéria obrázkovDetailný popis

Typ zariadenia:
Apartmán
Adresa:
Starojánska 20, 03203 Liptovský Ján
Recepcia:
-
Dostupnosť:
Vlaková zastávka je vzdialená 2,4 kilometrov a autobusová zastávka je len 2 minúty chôdze.
Okolie:
V priebehu letných dní sa môžete schladiť v Stanišovskej jaskyni. Nad obcou sa nachádza rozhľadňa, z ktorej je krásny výhľad na okolie. Počas celého roka je pre Vás pripravený Termal Raj Liptovský Ján. Počas zimy navštívte lyžiarske stredisko Ski Opalisko v Závažnej Porube alebo Jasnú - Nízke Tatry. Hrad Liptovský Hrádok je vzdialený len 7 kilometrov od ubytovania
Popis izieb:
K dispozícii Vám je spoločenská miestnosť, v ktorej sa nachádza gauč, televízor aj satelit. Stravu si môžete uvariť v plne vybavenej kuchyni - chladnička, mraznička, keramická varná doska, elektrická rúra, rýchlovarná kanvica a mikrovlnná rúra. V kúpeľni je sprchovací kút, pračka a oddelená toaleta. Na spánok slúži dvoch a štvorlôžkové spálne. Postele sú umiestnené samostatne, ale dajú sa v prípade potreby spojiť na manželské. V celom apartmáne je bezplatný wifi internet.
Exteriér:
Pranie prádla, Obchodné centrum, Parkovisko, Záhrada, Internet, Nefajčiarske prostredie, Tenisový kurt, Bowling, Lyžiarsky vlek, Požičovňa lyží, Detské ihrisko, Kino, Zber húb, Wellness/ kúpele, Reštaurácia, Kaviareň, Cukráreň, Grill
Kapacita:
6(+0)
Stravovanie:
-
Zemepisná šírka:
49.053077306267
Zemepisná dĺžka:
19.680412149074
Zviera:
-

Mapa lokality

Detail map


Apartmán LA Apartmán LA Apartmán LA nájdete v obľúbenej obci Liptovský Ján. Priamo v obci je minerálny prameň. Okolo sú nádherné Nízke Tatry, ktoré sú spolu s Jánska dolina lákadlom na turistiku a prechádzky.

Slovenský katalóg ::  VirtualTravel.sk ::  Spolubyvajuci.sk ::  Chaty na Slovensku
Ubytovanie Dudince  ::  Ubytovanie v Holíči
Fotovýlet(y) po Slovensku :: Ubytovanie Kováčová
Dovolenka a ubytovanie Štúrovo  ::  Dovolenka a ubytovanie v Bojniciach
Ubytovanie Telgárt
Ubytovanie s wellness Telgárt