Apartmány Teplička
cena od

45 €

Akcie:

Ubytovanie Liptovská Teplička
Poprad (okres) , Región / Kraj Tatry , Slovensko

Slnečný novo-zrekonštruovaný apartmánový dom sa nachádza v pokojnom prostredí obce Liptovská Teplička, vo vzdialenosti iba 20 km od mesta Poprad. Svojou výbornou polohou je vhodný pre celoročné ubytovanie rodiniek s deťmi, párov ale i skupiniek priateľov a známych.

X

Galéria obrázkovDetailný popis

Typ zariadenia:
Apartmán
Adresa:
Ul. Štefana Nahalku 552, 05940 Liptovská Teplička
Recepcia:
-
Dostupnosť:
-
Okolie:

V letnom období sa určite nechajte zlákať liečivou termálnou vodou v bazénoch vodného sveta AquaCity Poprad a nezabudnite ani na romantické prechádzky krásnym okolím či zber húb a lesných plodov. V zime je Vám k dispozícii miestne lyžiarske stredisko SKI PARK Liptovská Teplička, kde si skvele zalyžujete alebo sa vyšantíte s Vašimi ratolesťami na sánkach.

Popis izieb:

Čaká Vás komfortné ubytovanie v piatich moderne zariadených apartmánoch.  Všetky apartmány sú vybavené televízorom, vlastnou kúpeľňou so sprchovým kútom a toaletou. Každá kuchyňa má  keramickú varnú dosku, mikrovlnú rúru, rýchlovarnú kanvicu a chladničku s mrazničkou. Izby sú nefajčiarske a s možnosťou rozšíriť ubytovaciu kapacitu o 1 až 2 prístelky.

Apartmán A – Prízemie - Apartmán s manželskou posteľou, ubytovaciu kapacitu možno doplniť o 2 oddelené prístelky (rozklápacie kreslá). Vlastná, plne vybavená kuchynka (chladnička s mrazničkou, rýchlovarná konvica, mikrovlnka, sklokeramická varná doska), kúpeľňa (sprcha, WC). Wifi, využitie spoločenskej miestnosti a parkovanie pre našich hostí zadarmo. Cena: 45 EUR / noc + 10 EUR záverečné upratovanie.  Apartmán B –  I. poschodie - Apartmán s manželskou posteľou a rozkladacím gaučom, ktorý môže slúžiť ako prístelka.  Vlastná, plne vybavená kuchynka (chladnička s mrazničkou, rýchlovarná konvica, mikrovlnka, sklokeramická varná doska), kúpeľňa (sprcha, WC). Wifi, využitie spoločenskej miestnosti a parkovanie pre našich hostí zadarmo.  Cena: 45 EUR / noc + 10 EUR záverečné upratovanie. Apartmán C –  I. poschodie - Apartmán s manželskou posteľou a rozkladacím gaučom. Vlastná, plne vybavená kuchynka (chladnička s mrazničkou, rýchlovarná konvica, mikrovlnka, sklokeramická varná doska, umývačka riadu), kúpeľňa (sprcha, WC). Wifi, využitie spoločenskej miestnosti a parkovanie pre našich hostí zadarmo. Cena: 55 EUR / noc + 10 EUR záverečné upratovanie. Apartmán  D – Podkrovie - Rodinný apartmán s manželskou posteľou a možnosťou jedného prístelku (rozklápacie kreslo). Vlastná, plne vybavená kuchynka (chladnička s mrazničkou, rýchlovarná konvica, mikrovlnka, sklokeramická varná doska), kúpeľňa (sprcha, WC). Wifi, využitie spoločenskej miestnosti a parkovanie pre našich hostí zadarmo. Cena: 45 EUR / noc + 10 EUR záverečné upratovanie.  Apartmán E – Podkrovie - Apartmán s manželskou posteľou, a možnosťou jedného prístelku (rozklápacie kreslo). Vlastná, plne vybavená kuchynka (chladnička s mrazničkou, rýchlovarná konvica, mikrovlnka, sklokeramická varná doska), kúpeľňa (sprcha, WC). Wifi, využitie spoločenskej miestnosti a parkovanie pre našich hostí zadarmo. Cena: 45 EUR / noc + 10 EUR záverečné upratovanie.   
Exteriér:
Konferenčná/spoločenská miestnosť, Bezbariérový prístup, Parkovisko, Záhrada, Internet, Nefajčiarske prostredie, Bazén - vnútorný, Bowling, Lyžiarsky vlek, Horolezectvo, Úschovňa lyží, Sauna, Detské ihrisko, Zber húb, Rybolov, Jazda na koni, Wellness/ kúpele, Whirlpool, Reštaurácia, Bar, Kaviareň, Grill
Kapacita:
10(+6)
Stravovanie:
-
Zemepisná šírka:
48.964698227003
Zemepisná dĺžka:
20.077063935938
Zviera:
-

Mapa lokality

Detail map


Apartmány Teplička Apartmány Teplička Slnečný novo-zrekonštruovaný apartmánový dom sa nachádza v pokojnom prostredí obce Liptovská Teplička, vo vzdialenosti iba 20 km od mesta Poprad. Svojou výbornou polohou je vhodný pre celoročné ubytovanie rodiniek s deťmi, párov ale i skupiniek priateľov a známych.

Slovenský katalóg ::  VirtualTravel.sk ::  Spolubyvajuci.sk ::  Chaty na Slovensku
Ubytovanie Dudince  ::  Ubytovanie v Holíči
Fotovýlet(y) po Slovensku :: Ubytovanie Kováčová
Dovolenka a ubytovanie Štúrovo  ::  Dovolenka a ubytovanie v Bojniciach
Ubytovanie Telgárt
Ubytovanie s wellness Telgárt