APLEND Apartments
cena od

29 €

Akcie:

Ubytovanie Veľký Slavkov
Poprad (okres) , Región / Kraj Tatry , Slovensko

Na úpätí najmenších a najkrajších veľhôr na svete vo Vysokých Tatrách, v obci Veľký Slavkov pod známym Slavkovským Štítom len 2 km od Popradu a 7 km od Starého Smokovca leží rekreačný komplex Aplend. Komplex ponúka neobyčajný pokoj a relax, ale jeho poloha ho predurčuje aj na bohaté športové vyžitie pre aktívny druh dovolenky. V blízkosti areálu (cca 150 m) je autobusová zastávka do Vysokých Tatier a Popradu a cca 900 m je vzdialená železničná stanica do Popradu a Starého Smokovca a Štrbské pleso. Atraktívnosť prostredia je bezhraničná vzhľadom na blízkosť mnohých turistických atrakcií.  

X

Galéria obrázkovDetailný popis

Typ zariadenia:
Ostatné
Adresa:
Tatranská 4, 05991 Veľký Slavkov
Recepcia:

Nedeľa - Pondelok

8:00 - 18:00

Dostupnosť:

Tatry Holiday sa nachádza v obci Veľký Slavkov pod známym Slavkovským Štítom len 2 km od Popradu a 7 km od Starého Smokovca. V blízkosti areálu je autobusová zastávka (cca 150m) do Vysokých Tatier a Popradu a cca 900m je vzdialená železničná stanica do Popradu a Starého Smokovca a Štrbské pleso

Okolie:

V areáli resortu Tatry Holidays - Aplend nájdete detské preliezačky a šmýkačky taktiež pre klientov sme pripravili posedenie pri vonkajších krboch v zakrytých altánkoch. Možnosť využívania futbalového ihriska, ktorý sa nachádza v bezprostrednej blízkosti resortu.

Do vzdialenosti 30 km môžete využiť bicykle, lyže, kúpanie, jazdu na koňoch, múzeá, galérie, tenis, kiná, zimný štadión, paragliding, splavovanie a rafting v Pieninách a bezpochyby najväčším lákadlom je blízkosť turistických chodníkov, ktoré ponúkajú Vysoké Tatry a v Poprade najekologickejší aquapark AQUACITY vzdialený 4km od Popradu.

Letná turistika:
- turistické chodníky a horské trasy - Starý Smokovec 7 km, Hrebienok 8 km, Tatranská Lomnica 14 km, Štrbské Pleso 18 km, výlet lanovkou na Lomnický štít v nadmorskej výške 2634 metrov ponúka jeden z najkrajších výhľadov na svete - prechádzky - pre milovníkov prírody sú tu úžasné lesy, jazerá a plesá, nehovoriac o bohatej kultúrnej histórii, mnohých pamiatkach a historicky významných miestach - cykloturistika – cez obec prechádzajú cykloturistické trasy až k vysokotatranským chodníkom Lomnický golfový klub je vzdialený iba niekoľko minút, ponúka 18-jamkové ihrisko s jednou z najpozoruhodnejších perspektív na svete.

Zimná turistika:
- lyžovanie - Starý Smokovec 7 km, Hrebienok 8 km, Jamy -Tatranská Lomnica 11 km, Lopúšna dolina 15 km, Štrbské Pleso 18 km, Ždiar 30 km. Korčulovanie na zimnom štadione v Poprade – 3 km. Ak túžite po oddychu či zábave, po slnku či snehu neváhajte a objednávajte pre svojich klientov alebo aj pre vás svoju dovolenku v lone nádhernej prírody.

Popis izieb:

Apartmány Tatry Holiday

2-lôžkové štúdiá s možnosťou prísteliek (veľkosť obytnej plochy 48 m²).

V štúdiu sa nachádza 1 x manželská posteľ + 2 x možný prístelok, TV. Kuchynský kútik chladnička, mikrovlnná rúra, dvojplatnička a varná kanvica, kúpeľňa/WC, balkón. Internetová prípojka.

4-lôžkové aparmtány s možnosťou 2 prísteliek (veľkosť obytnej plochy 58-80 m²).

Zloženie apartmánu: 4-lôžkový apartmán: 1 x spálňa s 2 lôžkami, 1 x obývacia miestnosť s 2 lôžkami + možné 2 prístelky, TV. Kuchynka s jedálenským kútom, chladnička, mikrovlnná rúra, dvojplatnička a varná kanvica, kúpeľňa/WC. Internetová prípojka.   6-lôžkové aparmtány s možnosťou 2 prísteliek (veľkosť obytnej plochy 78 m²).
Zloženie apartmánu: 2 x spálňa s 3 lôžkami, 1 x obývacia miestnosť s 2 prístelkami, TV. Kuchynka s jedálenským kútom, chladnička, mikrovlnná rúra, dvojplatnička a varná kanvica, kúpeľňa/WC. Internetová prípojka.   

Exteriér:
Informačná služba, Parkovisko, Záhrada, Internet, Nefajčiarske prostredie, Zaistenie kultúrnych a športových akcií, Úschovňa bicyklov, Bazén - vnútorný, Bazén - vonkajší, Lyžiarsky vlek, Stolný tenis, Požičovňa bicyklov, Požičovňa športového náradia, Požičovňa lyží, Úschovňa lyží, Sauna, Diskotéka, Detské ihrisko, Kino, Zber húb, Jazda na koni, Wellness/ kúpele, Whirlpool, Vyhliadkové lety, Masáže, Reštaurácia, Záhrada
Kapacita:
8(+5)
Stravovanie:

V apartmánoch sa nachádza kuchynka kde je možné si pripraviť jednoduchšie jedlá. Možnosť doobjednania raňajok, polpenzie, plnej penzie. Stravovanie sa poskytuje v reštaurácii, ktorá sa nachádza v resorte ubytovacieho zariadenia APLEND. Reštaurácia Salaš ponúka slovenské špeciality, nevynímajúc jedlá európskeho štýlu stravovania v atraktívnom prostredí na spôsob slovenskej izby, poľovníckeho salónika s krbom a letnej terasy. Pre najmenších ponúka vnútorný a vonkajší detský kútik.
 

Zemepisná šírka:
49.090605277778
Zemepisná dĺžka:
20.285483333333
Zviera:
-

Mapa lokality

Detail map


APLEND Apartments APLEND Apartments Na úpätí najmenších a najkrajších veľhôr na svete vo Vysokých Tatrách, v obci Veľký Slavkov pod známym Slavkovským Štítom len 2 km od Popradu a 7 km od Starého Smokovca leží rekreačný komplex Aplend. Komplex ponúka neobyčajný pokoj a relax, ale jeho poloha ho predurčuje aj na bohaté športové vyžitie pre aktívny druh dovolenky. V blízkosti areálu (cca 150 m) je autobusová zastávka do Vysokých Tatier a Popradu a cca 900 m je vzdialená železničná stanica do Popradu a Starého Smokovca a Štrbské pleso. Atraktívnosť prostredia je bezhraničná vzhľadom na blízkosť mnohých turistických atrakcií.  

Slovenský katalóg ::  VirtualTravel.sk ::  Spolubyvajuci.sk ::  Chaty na Slovensku
Ubytovanie Dudince  ::  Ubytovanie v Holíči
Fotovýlet(y) po Slovensku :: Ubytovanie Kováčová
Dovolenka a ubytovanie Štúrovo  ::  Dovolenka a ubytovanie v Bojniciach
Ubytovanie Telgárt
Ubytovanie s wellness Telgárt