Holiday House SABALASabala2 s panoramou Tatier
Sabala2 s panoramou Tatier

cena od

130 €

Akcie:

Ubytovanie Stará Lesná
Kežmarok (okres) , Región / Kraj Spiš , Slovensko

Holiday House Sabala I. a II. sa nachádza v pokojnom prostredí na okraji obce Stará Lesná, iba 10 km od mesta Poprad. Chata svojou polohou predstavuje vstupnú bránu do Vysokých Tatier. Nádherná okolitá príroda a masívne vrchy Vám ponúkajú rozmanité možnosti turistiky, cyklistiky, pre tých odvážnejších i horolezectvo.Areál, v ktorom sa chata nachádza vytvára svojou jednotnou architektúrou a s panorámou Vysokých Tatier v pozadí neopísateľné prostredie, ktoré Vás očarí už pri príjazde. Vonkajší vzhľad chaty vychádza z tradičnej tatranskej architektúry, pričom interiér je zariadený v modernom štýle. Chata poskytuje ubytovanie pre maximálne 8 osôb (vrátane prísteliek). Bezplatné pripojenie cez WiFi je samozrejmosťou. Priamo pred chatou sa nachádza vlastné parkovisko pre tri vozidlá.Tešíme sa na Vašu skorú návštevu a prajeme Vám príjemný pobyt!

X

Galéria obrázkov

  • Areal s rovnakou architekturou
  • tesne pred prijazdom k chatam
  • gril Weber
  • ...panorama Tatier
  • kotlina na gulas, kapustnicu, ci fazulovicu
  • ...vtedy skutocne mrzlo
  • areal s jednotnou architekturou
  • uzasne vyhlady z arealu
  • pohlad od Sabala1
  • zimna nadhera...


Detailný popis

Typ zariadenia:
Chata
Adresa:
Stará Lesná 625, 05952 Stará Lesná
Recepcia:
-
Dostupnosť:

Areál je priamo pri hlavnej ceste a preto je dostupnosť úplne bezproblémová.

Okolie:

Ak sa chcete okrem relaxu, turistiky a cykloturistiky venovať aj iným aktivitám, vďaka výhodnej východiskovej polohe budete mať vo Vysokých Tatrách kamkoľvek veľmi blízko.

Odporúčame využiť wellness, masáže a thaiské masáže v hoteloch Horizont, Lesná, ktoré sa nachádzajú na opačnej strane obce Stará Lesná (2km), vo Veľkej Lomnici (3km) odporúčame navštíviť Black Stork 27-jamkový golfový rezort, alebo kontaktnú ZOO odkiaľ si prinesiete fotenie s rôznymi plazmi a zvieratkami. Tatranská Lomnica (5km) ponúka lyžovanie na najvyššie položených svahoch na Slovensku, alebo sa lanovkou nechajte vyviezť až na Lomnický štít. V prípade nepriaznivého počasia je určite zaujímavé navštíviť v Tatranskej Kotline (8km) Beliansku jaskyňu, alebo v Starom Smokovci (10km) navštívte Tricklandiu, kde nebudete veriť vlastným očiam J. Zaujímavý je i výlet zubačkou na Hrebienok, kde sa v zimnej sezóne nachádza expozícia ľadových sôch. Mesto Poprad ponúka možnosti nakupovania v shopping-centrách Max a Forum. Aquacity Poprad je celoročne otvorený aquapark s termálnou vodou. Vyhľadávaným aquaparkom s liečivou termálnou vodou je i Vrbov (12km). Milovníkom histórie odporúčame navštíviť Kežmarok kde sa nachádza okrem UNESCO pamiatky – Dreveného artikulárneho kostola, aj mestský hrad a Bazilika sv. Kríža. Goralská obec Ždiar (18km) je taktiež známa najmä možnosťami lyžovania v Bachledovej doline, alebo na Strednici a u Strachana. Zaujímavý je i okruh s návštevou Spišského hradu (UNESCO pamiatka), spojený s návštevou ZOO a lezeckého parku pre deti aj dospelých v Spišskej Novej Vsi (35km).

Popis izieb:
Exteriér:
Domáci maznáčikovia - malí, Parkovisko, Záhrada, Internet, Úschovňa bicyklov, Bazén - vnútorný, Lyžiarsky vlek, Golf, Golfový trenažér, Horolezectvo, Úschovňa lyží, Sauna, Detské ihrisko, Grill
Kapacita:
8(+8)
Stravovanie:

V areáli sa nenachádza žiadna reštaurácia. Chata má však kuchynku kompletne zariadenú pre prípravu jedál a nielen počas leta je možné využívať vonkajší gril Weber, alebo špeciálnu kotlinu na prípravu gulášu v krásnom zrubovom altánku.

Pre pohodlnejších hostí je k dispozícii donáška pizze :-) Najbližšie reštaurácie sa nachádzajú v obci Stará Lesná, 1 - 2km od objektu.

Zemepisná šírka:
49.131369832199
Zemepisná dĺžka:
20.317270492538
Zviera:

Mapa lokality

Detail map


Holiday House SABALA Holiday House SABALA Holiday House Sabala I. a II. sa nachádza v pokojnom prostredí na okraji obce Stará Lesná, iba 10 km od mesta Poprad. Chata svojou polohou predstavuje vstupnú bránu do Vysokých Tatier. Nádherná okolitá príroda a masívne vrchy Vám ponúkajú rozmanité možnosti turistiky, cyklistiky, pre tých odvážnejších i horolezectvo.Areál, v ktorom sa chata nachádza vytvára svojou jednotnou architektúrou a s panorámou Vysokých Tatier v pozadí neopísateľné prostredie, ktoré Vás očarí už pri príjazde. Vonkajší vzhľad chaty vychádza z tradičnej tatranskej architektúry, pričom interiér je zariadený v modernom štýle. Chata poskytuje ubytovanie pre maximálne 8 osôb (vrátane prísteliek). Bezplatné pripojenie cez WiFi je samozrejmosťou. Priamo pred chatou sa nachádza vlastné parkovisko pre tri vozidlá.Tešíme sa na Vašu skorú návštevu a prajeme Vám príjemný pobyt!

Slovenský katalóg ::  VirtualTravel.sk ::  Spolubyvajuci.sk ::  Chaty na Slovensku
Ubytovanie Dudince  ::  Ubytovanie v Holíči
Fotovýlet(y) po Slovensku :: Ubytovanie Kováčová
Dovolenka a ubytovanie Štúrovo  ::  Dovolenka a ubytovanie v Bojniciach
Ubytovanie Telgárt
Ubytovanie s wellness Telgárt