Hotel AGATKA Bratislava
cena od

55 €

Akcie:

Súčasťou ubytovania sú bohaté bufetové raňajky s viacerými teplými jedlami, v letných mesiacoch podávané v prírode na nádvorí hotela.

Ubytovanie Chorvátsky Grob
Senec (okres) , Región / Kraj Bratislavský región , Slovensko

V citlivo zrekonštruovanom Pálffyovskom kaštieli s prekrásnym nádvorím a parkom dnes ponúka svoje nadštandardné služby Hotel AGATKA. Lákavé je nie len tiché prostredie v blízkosti Bratislavy, ale určite aj možnosť zajazdiť si na koni, či zrelaxovať.

X

Galéria obrázkovDetailný popis

Typ zariadenia:
Hotel
Adresa:
Pezinska 901/5, 90025 Chorvátsky Grob
Recepcia:

Non-stop

Dostupnosť:

Hotel leží na okraji Bratislavy na hranici prírodnej rezervácie Šúr, 15 minút od centra mesta. Od diaľničnej križovatky Zlaté Piesky je hotel vzdialený 4 km, z mestskej časti Vajnory 2 km. Letisko Bratislava je vzdialené 10 minút cesty autom, viedenský Schwechat necelú hodinu.

Okolie:
-
Popis izieb:

Všetky izby majú samostatnú kúpeľňu, WC, minibar, trezor, TV so satelitnými programami, a možnosť pripojenia na internet. K dispozícii sú aj izby pre zdravotne postihnuté osoby a klimatizované izby.

Exteriér:
Konferenčná/spoločenská miestnosť, Prednášková sála, Informačná služba, Výťah, Zdravotné stredisko, Pranie prádla, Bezpečnostná schránka, Obchodné centrum, Izbová služba, Domáci maznáčikovia - malí, Parkovisko, Záhrada, Internet, Nefajčiarske prostredie, Recepcia 24 hodín, Cateringové služby, Zaistenie kultúrnych a športových akcií, Taxi, Sekretárske služby, Kaderníctvo, Bazén - vonkajší, Tenisový kurt, Jazda na koni, Reštaurácia, Bar, Vináreň, Kaviareň, Záhrada, Lobby bar, Internetová kaviareň, Grill
Kapacita:
5(+0)
Stravovanie:

Kulinárske špeciality domácej i zahraničnej kuchyne môžete ochutnať v príjemnom prostredí hotelovej reštaurácie s výhľadom na zelené nádvorie hotela. Kapacita reštaurácie: 45 miest. Gourmet klub: unikátny priestor v starorakúskom štýle s originálnou zvonicou a krbom, slúži pre vopred ohlásené spoločnosti a je ideálnym miestom pre firemnú konferenciu, svadbu alebo rodinnú oslavu, husacie hody či firemný vianočný večierok. Kapacita: 120 osôb (banket), 200 osôb (recepcia). V letnom období je k dispozícii terasa na zelenom nádvorí hotela, kde v dvoch letných stanoch dokážeme usadiť až 150 osôb. Obľúbené sú grill a garden parties, školy varenia a grilovania s aktívnou účasťou hostí na príprave jedla.

Zemepisná šírka:
48.224787012202
Zemepisná dĺžka:
17.23192691803
Zviera:

Mapa lokality

Detail map


Hotel AGATKA Bratislava Hotel AGATKA Bratislava V citlivo zrekonštruovanom Pálffyovskom kaštieli s prekrásnym nádvorím a parkom dnes ponúka svoje nadštandardné služby Hotel AGATKA. Lákavé je nie len tiché prostredie v blízkosti Bratislavy, ale určite aj možnosť zajazdiť si na koni, či zrelaxovať.

Slovenský katalóg ::  VirtualTravel.sk ::  Spolubyvajuci.sk ::  Chaty na Slovensku
Ubytovanie Dudince  ::  Ubytovanie v Holíči
Fotovýlet(y) po Slovensku :: Ubytovanie Kováčová
Dovolenka a ubytovanie Štúrovo  ::  Dovolenka a ubytovanie v Bojniciach
Ubytovanie Telgárt
Ubytovanie s wellness Telgárt