Hotel Antares
cena od

390 €

Akcie:

Ubytovanie Bratislava
Bratislava (okres) , Región / Kraj Bratislavský región , Slovensko

Hotel Antares patrí medzi obľúbené štvorhviezdičkové hotely v Bratislave. Nachádza sa v rezidenčnej štvrti mesta, v blízkosti Bratislavského hradu. Poskytuje ticho a relax, len pár krokov od historického centra. Hotel Antares ponúka WIFI pripojenie vo všetkých priesotoroch hotela a izbách, wellness so saunou a jacuzzi, záhradu a podzemnú garáž. Všetky moderne vybavené izby sú klimatizované a majú digitalnu televíziu, minibar a set na prípravu kávy a čaju. Moderné kúpeľne sú vybavené toaletnými potrebami a sušičom vlasov.

X

Galéria obrázkov

  • Antares konferencka


Detailný popis

Typ zariadenia:
Hotel
Adresa:
Šulekova 15/a, 81103 Bratislava
Recepcia:

Non-stop

Dostupnosť:
-
Okolie:
  • Historické centrum 1,8 km 

  • Bratislavský hrad 1 km

  • Nákupné centrum 1,5 km

  • Letisko Bratislava 15 km

  • Letisko Viedeň 60 km 

  • Brno 125 km 

  • Praha 325 km

Located in the historic old town: One of the highlights of the Old town is the massive Bratislava Castle, built more than 500 years ago. It still faithfully guards the area's winding medieval alleys.

Popis izieb:

Hotel Antares ponúka ubytovanie v izbách kategórií štandard a suita. Všetky izby sú moderne a pohodlne zariadené, klimatizované, vybavené televízorom s digitálnym príjmom, rádiom, telefónom, trezorom, WiFi a minibarom a setom na prípravu kávy a čaju. Vysoká kvalita vybavenia a služieb sú u nás samozrejmosťou. Naše luxusné apartmány uspokoja aj najnáročnejšieho klienta. Tiché prostredie hotela zaručuje príjemný pobyt, oddych a relax.

Exteriér:
Konferenčná/spoločenská miestnosť, Prednášková sála, Informačná služba, Výťah, Bezpečnostná schránka, Obchodné centrum, Klimatizácia, Parkovisko, Záhrada, Internet, Nefajčiarske prostredie, Recepcia 24 hodín, Taxi, Fitness, Sauna, Detské ihrisko, Kino, Divadlo, Wellness/ kúpele, Reštaurácia, Kaviareň, Záhrada, Grill
Kapacita:
9(+0)
Stravovanie:


Zemepisná šírka:
48.1501438
Zemepisná dĺžka:
17.0962171
Zviera:
-

Mapa lokality

Detail map


Hotel Antares Hotel Antares Hotel Antares patrí medzi obľúbené štvorhviezdičkové hotely v Bratislave. Nachádza sa v rezidenčnej štvrti mesta, v blízkosti Bratislavského hradu. Poskytuje ticho a relax, len pár krokov od historického centra. Hotel Antares ponúka WIFI pripojenie vo všetkých priesotoroch hotela a izbách, wellness so saunou a jacuzzi, záhradu a podzemnú garáž. Všetky moderne vybavené izby sú klimatizované a majú digitalnu televíziu, minibar a set na prípravu kávy a čaju. Moderné kúpeľne sú vybavené toaletnými potrebami a sušičom vlasov.

Slovenský katalóg ::  VirtualTravel.sk ::  Spolubyvajuci.sk ::  Chaty na Slovensku
Ubytovanie Dudince  ::  Ubytovanie v Holíči
Fotovýlet(y) po Slovensku :: Ubytovanie Kováčová
Dovolenka a ubytovanie Štúrovo  ::  Dovolenka a ubytovanie v Bojniciach
Ubytovanie Telgárt
Ubytovanie s wellness Telgárt