Hotel Arcade
cena od

66 €

Akcie: Zníženie cien ubytovania počas letných prázdnin.

Ubytovanie Banská Bystrica
Banská Bystrica (okres) , Región / Kraj Pohronie , Slovensko

Hotel Arcade*** sa nachádza v centre mesta Banská Bystrica na Námestí SNP, v objekte pochádzajúcom z roku 1576. Jeho poloha Vám zaručuje jedinečnú možnosť byť priamo v centre spoločenského a kultúrneho života Banskej Bystrice. Svoje služby ponúka obchodným cestujúcim i dovolenkujúcim hosťom. Bezproblémové parkovanie a internet sú samozrejmosťou.

X

Galéria obrázkov

  • hotel ARCADE
  • pohľad z námestia SNP


Detailný popis

Typ zariadenia:
Hotel
Adresa:
Námestie SNP 5, 97401 Banská Bystrica
Recepcia:
Recepcia je otovrená non-stop.
Dostupnosť:
Autobusová a vlaková stanica - vzdialenosť cca 1 km. Autom prístup z hlavnej cesty smer Zvolen - Brezno.
Okolie:
Banská Bystrica je obklopená Nízkymi Tatrami, Veľkou Fatrou a Kremnickými vrchmi. Práve táto poloha zaručuje, že jej okolie je preplnené možnosťami na turistiku, oddych, šport a zábavu. Môžete si vybrať z bohatých možností pre horskú turistiku, cykloturistiku a lyžovanie. Priamo v meste sa nachádza veľké plážové kúpalisko a v blízkom okolí je na výber niekoľko kúpalísk, od klasických cez termálne, zábavné parky až po zdravie navracajúce liečebné kúpele. A to všetko v okruhu 80 km.
Popis izieb:
Hotel má kapacitu 29 stálych lôžok a 5 prísteliek. Ponúkame 9 dvojlôžkových izieb, 5 apartmánov a 1 jednolôžkovú izbu. V každom apartmáne je možnosť prístelky. Niektoré izby je možné vzájomne prepojiť a vznikne tak spoločný apartmán s kapacitou pre 4 až 5 osôb. Neodmysliteľnou súčasťou každej izby je: - samostatná kúpeľňa a WC, TV so satelitnými programami, telefón s priamou voľbou, minibať s chladničkou, trezor na úschovu cenností, bezplatné pripojenie na internet.
Exteriér:
Konferenčná/spoločenská miestnosť, Zdravotné stredisko, Pranie prádla, Bezpečnostná schránka, Obchodné centrum, Izbová služba, Domáci maznáčikovia - malí, Internet, Nefajčiarske prostredie, Recepcia 24 hodín, Taxi, Kaderníctvo, Bazén - vnútorný, Bazén - vonkajší, Fitness, Lyžiarsky vlek, Aerobik, Sauna, Nočný klub, Diskotéka, Kino, Divadlo, Masáže, Reštaurácia, Bar, Pizzéria, Kaviareň, Cukráreň, Pivnica, Snack bar, Grill
Kapacita:
9(+1)
Stravovanie:
Súčasťou hotela je aj ARCADE restaurant & pub so širokou ponukou jedál a nápojov. Počas obedov ponúka obedové menu za zvýhodnené ceny. V Café Arcade si máte možnosť vychutnať kvalitnú kávu ako aj iné nápoje. Nájdete tu aj pestrú ponuku zákuskov. Centrum Banskej Bystrice ponúka nepreberné množstvo ďalších možností gurmánskeho zážitku.
Zemepisná šírka:
48.7353671
Zemepisná dĺžka:
19.145651
Zviera:

Mapa lokality

Detail map


Hotel Arcade Hotel Arcade Hotel Arcade*** sa nachádza v centre mesta Banská Bystrica na Námestí SNP, v objekte pochádzajúcom z roku 1576. Jeho poloha Vám zaručuje jedinečnú možnosť byť priamo v centre spoločenského a kultúrneho života Banskej Bystrice. Svoje služby ponúka obchodným cestujúcim i dovolenkujúcim hosťom. Bezproblémové parkovanie a internet sú samozrejmosťou.

Slovenský katalóg ::  VirtualTravel.sk ::  Spolubyvajuci.sk ::  Chaty na Slovensku
Ubytovanie Dudince  ::  Ubytovanie v Holíči
Fotovýlet(y) po Slovensku :: Ubytovanie Kováčová
Dovolenka a ubytovanie Štúrovo  ::  Dovolenka a ubytovanie v Bojniciach
Ubytovanie Telgárt
Ubytovanie s wellness Telgárt