Hotel Hviezdoslav****
cena od

75 €

Akcie:

Ubytovanie Kežmarok
Kežmarok (okres) , Región / Kraj Spiš , Slovensko

Vitajte v malom hoteli s veľkým srdcom na úpätí najmenších veľhôr sveta Vysokých Tatier.

X

Galéria obrázkov

  • Lobby bar
  • Reštaurácia Poézia
  • Reštaurácia Poézia
  • Literárna kaviareň
  • Literárna kaviareň


Detailný popis

Typ zariadenia:
Hotel
Adresa:
Hlavné námestie 95/49, 06001 Kežmarok
Recepcia:

7/24

Dostupnosť:
-
Okolie:
-
Popis izieb:

Izby Štandard 

sú to 2 posteľové elegantné izby vybavené pohodlnou manželskou posteľou so zdravotnými matracmi, s možnosťou ich oddelenia, TV prijímačom, minibarom, trezorom, kúpeľňou so sprchovacím kútom, mäkučkými županmi a papučkami, wellness vakmi, sušičom na vlasy a pripojením na internet, je v nich viacero drobností, ktoré Vám určite spríjemnia pobyt. Umiestnené sú na 2. a 3.poschodí , izby na 2. Poschodí majú krásny výhľad na letnú terasu a gotickú baziliku minor. Izby na 3.poschodí sú podkrovné a romantické. K obidvom poschodiam Vás dopraví výťah. Tieto izby sú určené na kratšie pobyty kvôli menším skriniam.

Izby Deluxe

tieto izby sa vyznačujú eleganciou, komfortom a historickou noblesou, nachádzajú sa v historickej časti hotela a tomuto je prispôsobené aj ich zariadenie so zaujímavými prvkami ako je napríklad benátska maľba na časti 2 stien. Sú to izby romantické  vybavené so všetkým komfortom, veľkou manželskou posteľou s kvalitným zdravotným matracom,minibar, trezor, deka, kúpeľne vybavené potrebnými drobnosťami na spríjemnenie pobytu, mäkučkými županmi a papučkami, TV prijímačom, pripojením na internet a dostatočne veľkou skriňou, historizujúcim nábytkom a doplnkami. Tieto izby sú vhodné na dlhší pobyt a sú aj rodinné. Výhľad z týchto izieb je buď na letnú terasu , baziliku a Belianske Tatry alebo do centra mestskej pamiatkovej rezervácie. Umiestnené sú na 1. a 2. poschodí. Izby sú klimatizované a v tejto ponuke je aj romantická 1 posteľová izba.

 

  Apartmány 

Apartmány sú pýchou nášho hotela pretože sú luxusné s noblesou zariadené a pritom veľmi útulne. Nájdete v nich pohodlnú veľkú posteľ s kvalitnými zdravotnými matracmi, historizujúci nábytok, zaujímavo riešené steny s tapetou a hosťami tak obľúbený krb na drevo, ktorý zútulňuje priestor a vytvára neopakovateľné čaro. Vo všetkých z týchto apartmánov nájdete zaujímavé prvky a predovšetkým krásny výhľad na baziliku minor, Belianske Tatry a letnú kvetinovú terasu. Niektoré z nich majú aj malý balkón na príjemný relax. Samozrejmosťou je trezor, minibar,TV prijímač, pripojenie na internet, deka, a vkusné dekoračné predmety. V niektorých z nich sú  aj kúpeľne vybavené zaujímavým prvkom.

             Vo všetkých našich  izbách nájdete zaujímavé maľované obrazy dokumentujúce históriu mesta Kežmarok a jeho okolia. Veríme, že sa budete v našich izbách cítiť príjemne a dobre akoby ste boli doma, pretože boli s láskou pre Vás pripravené a zariadené

Exteriér:
Konferenčná/spoločenská miestnosť, Pranie prádla, Izbová služba, Domáci maznáčikovia - malí, Parkovisko, Internet, Recepcia 24 hodín, Sprievodca, Zaistenie kultúrnych a športových akcií, Hotelový transport, Bowling, Telocvičňa/ športová hala, Požičovňa bicyklov, Golf, Golfový trenažér, Sauna, Diskotéka, Kino, Jazda na koni, Para, Whirlpool, Masáže, Reštaurácia, Bar, Kaviareň, Lobby bar, Grill
Kapacita:
10(+0)
Stravovanie:

Reštaurácia Poézia

            Naša štýlová á la carte reštaurácia je miestom, kde zabudnete na všedné problémy dňa pri degustácií našich kulinárskych špecialít. Naša kuchyňa je orientovaná na 4 ročné obdobia a pri príprave jedál využívame čerstvé sezónne suroviny. Ponúkame Vám regionálne špeciality i jedlá medzinárodnej kuchyne, pozornosť venujeme aj bezmäsitým jedlám. Naši kuchári radi zohľadnia Vaše zdravotné obmedzenia  a pripravia Vám jedlo podľa Vášho priania. K jedlu patrí aj lahodné víno, ktoré si môžete vybrať z bohatej ponuky našej vinnej karty.

Raňajky podávame v čase                07:00- 09:30

Obed podávame v čase                     11:00 - 14:30

Večeru podávame v čase                  18:00 - 21:30

            Prajeme Vám dobrú chuť!

Literárna kaviareň

            je miestom oddychu a príjemného posedenia vo dvojici alebo s priateľmi pri šálke voňavej kávy, dobrého čaju alebo lahodného vína či miešaných nápojov. K oddychu patrí aj chutný dezert alebo múčnik, ktoré Vám ponúkame z našej vlastnej hotelovej produkcie. Odporúčame Vám ochutnať aj naše belgické pralinky, ktoré pre Vás s láskou vyrába Veronika. V kaviarni nájdete aj zaujímavé knihy, ktoré Vás určite zaujmú.

Literárna kaviareň je otvorená v čase            08:00 - 22:00

Letná kvetinová terasa

            Tento priestor je určený pre teplé jarné a letné mesiace a pre teplú jeseň. Je obľúbeným miestom milovníkov vzduchu, krásnych farieb kvetín a pekného výhľadu na monumentálnu baziliku či Belianske Tatry. Nachádza sa v átriu hotela, kde je príjemný pokoj a je často navštevovaná aj mamičkami s deťmi.

V jarnom, letnom a jesennom období je naša terasa denne otvorená od 08:00 do 22:00

 Lobby bar Múza

            Štýlový  lobby bar Múza  s príjemnou atmosférou a príjemným výhľadom na letnú terasu a baziliku je obľúbeným priestorom našich hostí a návštevníkov pri krátkych stretnutiach s priateľmi alebo obchodnými partnermi . Tento priestor slúžil v minulosti ako výrobňa perníkov a sviec z včelieho vosku majstra Karla Haydena s rodinou, ktorí v tomto dome žili, vyrábali i predávali od 19.stor. do roku 1945. My Vám  ponúkame  pestrú paletu kvalitných alkoholických nápojov, chutných limonád bez chemických konzervantov, osviežujúce kokteily či  voňavú kvalitnú kávu v spojení s ručne robenými belgickými pralinkami našej Veroniky, ale aj pestré a lákavé kanapky. Určite Vás záujme galéria osobností stredoeurópskeho významu , ktoré pochádzajú z Kežmarku alebo tu študovali či naše mesto navštívili a okrem  vzácnych historických pamiatok dodávajú tomuto mestu genius loci.

 Maršalský salón

            Určite Vás nadchne tento krásny historizujúci  salón, ktorý je pomenovaný podľa maršala cisárskej armády Pavla Kraya, ktorý sa v tomto dome narodil a je aj  pamiatkou  jeho starého otca, legendárneho kežmarského richtára, Jakuba Kraya, ktorý v tomto dome žil .  Preto ak chcete prežiť  jedinečné  chvíle romantickej večere , rodinnej oslavy  alebo  degustácie našich tematických menu ste v tomto priestore spojenom s históriou, luxusom a starostlivosťou správne. Je to naozaj výnimočné miesto pre jedinečný okamih.

Thökölyho salón

            Náš hotel sa nachádza v blízkosti kežmarského hradu, ktorý v minulosti patril aj rodine Thököly. Imrich  Thököly  bol sedmohradským kniežaťom, ale aj nekorunovaným  kráľom Horného Uhorska a vodcom protihabsburského povstania a svojimi súčasníkmi bol  nazývaný aj kurucký kráľ. Z tohto dôvodu sme zriadili v našom hoteli aj salón pod jeho menom, keďže je úzko spätý s históriou mesta a nielen mesta, ale aj Slovenska. Tento salón je taktiež v historizujúcom štýle a je určený na obchodné rokovania, menšie školenia, porady či semináre, ale aj na rodinné oslavy a iné menšie spoločenské akcie. Tento salón je prepojený s  Lobby barom Múza čo má nesporne svoje výhody. Atmosféra salónu je veľmi príjemná  a v spojení s príjemnou a kvalitnou obsluhou a chutnou  gastronómiou Vás určite osloví.

Zemepisná šírka:
49.1373767
Zemepisná dĺžka:
20.4315137
Zviera:

Mapa lokality

Detail map


Hotel Hviezdoslav**** Hotel Hviezdoslav**** Vitajte v malom hoteli s veľkým srdcom na úpätí najmenších veľhôr sveta Vysokých Tatier.

Slovenský katalóg ::  VirtualTravel.sk ::  Spolubyvajuci.sk ::  Chaty na Slovensku
Ubytovanie Dudince  ::  Ubytovanie v Holíči
Fotovýlet(y) po Slovensku :: Ubytovanie Kováčová
Dovolenka a ubytovanie Štúrovo  ::  Dovolenka a ubytovanie v Bojniciach
Ubytovanie Telgárt
Ubytovanie s wellness Telgárt