Luxusný Hotel INTERNATIONAL****
cena od

120 €

Akcie:

V priebehu celého roka si možno vybrať z bohatej ponuky rôznych pobytov, ktoré zahŕňajú ubytovanie v hoteli s pestrými raňajkami formou bufetových stolov, neobmedzený vstup do wellness centra a ďalšie služby s výraznou zľavou. Hoteloví hostia majú 35% zľavu z green fee a navyše každý účastník goflového turnaja získa špeciálnu zľavu na ubytovanie. Aj v tejto sezóne golfisti určite uvítajú možnosť bezplatného vstupu na kryté odpalisko aj na tréningové plochy (chipping area a putting green), poistenie zodpovednosti každého golfistu na ihrisku za škody spôsobené na majetku či na zdraví, pitný režim pre každého hráča a výhodné balíčky služieb.

Ubytovanie Veľká Lomnica
Kežmarok (okres) , Región / Kraj Spiš , Slovensko

Hotel International**** je súčasťou golfového rezortu vo Veľkej Lomnici a poskytuje kvalitné a komplexné služby nielen golfistom počas celého roka.

X

Galéria obrázkov

  • dvojlôžková izba
  • Hotel International v zime
  • bežecké trate - výhľad na Tatry
  • Lobby bar so stromčekom


Detailný popis

Typ zariadenia:
Hotel
Adresa:
Tatranská 754, 05952 Veľká Lomnica
Recepcia:

Non-stop

Dostupnosť:

Hotel bol budovaný s cieľom vytvoriť zázemie pre návštevníkov areálu. Je lokalizovaný 14 km od letiska v Poprade, 40 km od hraníc s Poľskou republikou a 7 km od lyžiarskych svahov a turistických chodníkov v Tatranskej Lomnici. Spolu s golfovým ihriskom a ostatnými službami vytvára ideálne športovo-relaxačné zázemie v podhorí Vysokých Tatier.

Okolie:
-
Popis izieb:

Hotel International**** ponúka svojim hosťom ubytovanie v 28 komfortne a štýlovo zariadených dvojlôžkových izbách a 1 apartmáne. Počas pobytu sa môžete tešiť z výhľadu na Lomnický štít a časť hrebeňa Vysokých Tatier alebo na zelené golfové ihrisko a Skalnatý potok.

Každá izba je vybavená TV prijímačom s rádiom a satelitným príjmom, telefónom, pripojením na internet, balkónom a minibarom.

Všetky priestory hotela vrátane izieb sú nefajčiarske.

Jedna z izieb na prízemí je špeciálne upravená pre potreby imobilných návštevníkov.

Izby na prízemí namiesto balkóna ponúkajú možnosť posedieť si na slnečnej terase a sú preto hosťami preferované.

Pre rodiny s deťmi sú ideálne naše dvojlôžkové izby s prístelkou, ktorá môže byť vo forme samostatnej plnohodnotnej postele alebo pohodlného rozkladacieho gauča. Zmestí sa tu aj detská postielka, ktorú vám na vašu izbu radi pripravíme bezplatne.

Absolútny komfort vám poskytne apartmán pre 3 osoby s dvoma oddelenými spálňami, predsieňou a obývacou izbou s pohodlným sedením. Z apartmánu si vychutnáte výhľad aj na štíty Tatier, aj na golfové ihrisko.

Exteriér:
Konferenčná/spoločenská miestnosť, TV miestnosť, Prednášková sála, Informačná služba, Zdravotné stredisko, Pranie prádla, Bezpečnostná schránka, Obchodné centrum, Izbová služba, Domáci maznáčikovia - malí, Bezbariérový prístup, Požičovňa DVD, Klimatizácia, Parkovisko, Internet, Nefajčiarske prostredie, Recepcia 24 hodín, Cateringové služby, Zaistenie kultúrnych a športových akcií, Hotelový transport, Taxi, Úschovňa bicyklov, Sekretárske služby, Zmenáreň, Internetový kútik, Bazén - vnútorný, Bazén - vonkajší, Tenisový kurt, Fitness, Bowling, Lyžiarsky vlek, Stolný tenis, Požičovňa bicyklov, Biliard, Požičovňa športového náradia, Golf, Golfový trenažér, Požičovňa lyží, Úschovňa lyží, Sauna, Nočný klub, Diskotéka, Detské ihrisko, Kino, Divadlo, Zber húb, Jazda na koni, Wellness/ kúpele, Para, Whirlpool, Masáže, Reštaurácia, Bar, Kaviareň, Lobby bar, Cukráreň, Grill
Kapacita:
8(+0)
Stravovanie:

Reštaurácia Príjemné stolovanie, pestrý jedálny lístok a pozorná obsluha urobia z návštevy našej reštaurácie kulinársky zážitok. Ponuka jedál a nápojov uspokojí aj tých najnáročnejších gurmánov. Reštaurácia hotela International umožňuje realizáciu väčších spoločenských podujatí, rodinných osláv i firemných akcií.

Otvorené: 7.00 – 10.00 hod. a 12:00 - 22:00 hod.

Kapacita: terasa - 80 miest

reštaurácia - 96 miest

zimná záhrada - 42 miest

 

Lobby bar ponúka príjemné posedenie pri krbe a pohodlie s výhľadom na scenériu Vysokých Tatier. Zároveň si môžete vybrať zo zaujímavej ponuky múčnikov, zmrzlinových pohárov, kávy, alkoholických a nealkoholických nápojov. Voľné chvíľky Vám vyplní denná tlač, ktorú si môžete prečítať aj na terasách zaliatych slnkom. Počas šťastných hodiniek od 14:00 - 17:00 podávame šálku kávy a koláč za jednotnú cenu 2,50 €.

Otvorené: 10:00 - 23:00 hod.

Kapacita: 40 miest

Zemepisná šírka:
49.136944444444
Zemepisná dĺžka:
20.339722222222
Zviera:

Mapa lokality

Detail map


Luxusný Hotel INTERNATIONAL**** Luxusný Hotel INTERNATIONAL**** Hotel International**** je súčasťou golfového rezortu vo Veľkej Lomnici a poskytuje kvalitné a komplexné služby nielen golfistom počas celého roka.

Slovenský katalóg ::  VirtualTravel.sk ::  Spolubyvajuci.sk ::  Chaty na Slovensku
Ubytovanie Dudince  ::  Ubytovanie v Holíči
Fotovýlet(y) po Slovensku :: Ubytovanie Kováčová
Dovolenka a ubytovanie Štúrovo  ::  Dovolenka a ubytovanie v Bojniciach
Ubytovanie Telgárt
Ubytovanie s wellness Telgárt