Pension PETIT
cena od

500 €

Akcie:

Ubytovanie Bratislava
Bratislava (okres) , Región / Kraj Bratislavský región , Slovensko

Pension Petit poskytuje ubytovanie rôznych kategórií: od jednolôžkovej izby či budget dvojlôžkovej izby až po dvojlôžkové izby s terasou a izby s viacerými lôžkami. Každá izba má súkromnú kúpeľňu a okrem štandardného vybavenia zabezpečujeme pre hostí posteľnú bielizeň s uterákmi, hotelovú kozmetiku, toaletné potreby, čajový a kávový set, sušič na vlasy a na vyžiadanie aj detskú postieľku. V celej budove sa môžete pripojiť na bezplatnú WIFI sieť.24 hodinová prevádzka recepcie je Vám k dispozícií a rada Vám vybaví hotelový transport či poradí kam do mesta. Súčasťou penziónu je aj reštaurácia s kaviarňou, kde si môžete okrem iného pochutnať na našich bufetových raňajkách. K dispozícií je aj parkovanie pre osobné autá za poplatok v uzavretom parkovacom dvore len 100 metrov od penziónu.Veľkou prednosťou penzióna je jeho poloha pri vstupe do historického centra Bratislavy a zároveň v blízkej dostupnosti k hlavnej vlakovej stanici a autobusovej stanici. Všetky historické a turistické zaujímavosti sú v pešej dostupnosti.Budeme sa tešiť na Vašu návštevu.

X

Galéria obrázkov

  • bufetové raňajky


Detailný popis

Typ zariadenia:
Penzión
Adresa:
Suché mýto 19, 81103 Bratislava
Recepcia:
Recepcia je otvorená nonstop.
Dostupnosť:
Hlavná stanica: autobus č. 93, Autobusová stanica Nivy: trolejbus č. 42, letisko: autobus č. 93 na hlavnú stanicu a následne autobus č. 61 na letisko.
Okolie:

Prezidentský palác - 80 m, Bratislavský hrad - 800 m, Michalská brána - 300 m, nábrežie Dunaja - 800 m , TESCO Kamenné námestie - 600 m, Aupark - 1,5 km, Hlavná vlaková stanica - 1,2 km

Popis izieb:
Ponúkame izby pre 1 až 4 osoby typu:
Jednolôžková izba: 14 m², disponuje jednolôžkom, súkromnou kúpeľňou so sprchovým kútom, skriňou so šatníkom, chladničkou, pracovným stolom s TV s plochou obrazovkou a rýchlovarnou kanvicou.
Dvojlôžková budget izba: 16 m², disponuje menšou manželskou posteľou, súkromnou kúpeľňou so sprchovým kútom, skriňou so šatníkom, chladničkou, pracovným stolom s TV s plochou obrazovkou a rýchlovarnou kanvicou.
Dvojlôžková izba: 20 m², disponuje veľkou manželskou posteľou, súkromnou kúpeľňou so sprchovým kútom, skriňou so šatníkom, chladničkou, pracovným stolom s TV s plochou obrazovkou a rýchlovarnou kanvicou.
Dvojlôžková izba s terasou: 22 m², disponuje veľkou manželskou posteľou, terasou s posedením a výhľadom na mesto, súkromnou kúpeľňou so sprchovým kútom, skriňou so šatníkom, chladničkou, pracovným stolom s TV s plochou obrazovkou a rýchlovarnou kanvicou.
Trojlôžková izba: 23 m², disponuje veľkou manželskou posteľou a jednolôžkom, súkromnou kúpeľňou so sprchovým kútom, šatníkom, chladničkou, pracovným stolom s TV s plochou obrazovkou a rýchlovarnou kanvicou.
Štvorlôžková izba: 25 m², disponuje veľkou manželskou posteľou a dvomi jednolôžkami, súkromnou kúpeľňou so sprchovým kútom, šatníkom, chladničkou, pracovným stolom s TV s plochou obrazovkou a rýchlovarnou kanvicou.
Štvorlôžková izba s balkónom: 35 m², disponuje veľkou manželskou posteľou v jednej izbovej jednotke a menšou manželskou posteľou v druhej izbovej jednotke, balkónom, súkromnou kúpeľňou so sprchovým kútom, šatníkom, chladničkou, pracovným stolom s TV s plochou obrazovkou a rýchlovarnou kanvicou v každej izbovej jednotke.
Štvorlôžková KK: 26 m², disponuje veľkou manželskou posteľou a dvomi jednolôžkami, kuchynkou s vybavením, súkromnou kúpeľňou so sprchovým kútom, šatníkom, chladničkou, pracovným stolom s TV s plochou obrazovkou a rýchlovarnou kanvicou.

V zimných mesiacoch sú naše izby vyhrievané centrálnym kúrením, v letných mesiacoch na izbách poskytujeme ventilátor. Súčasťou každej izby sú bezplatné toaletné potreby, fén a na vyžiadanie je možné si požičať žehličku s doskou z recepcie. Všetky naše izby sú nefajčiarske.
Exteriér:
Výťah, Parkovisko, Internet, Nefajčiarske prostredie, Recepcia 24 hodín, Úschovňa bicyklov, Diskotéka, Divadlo, Kasíno, Reštaurácia, Bar, Pizzéria, Vináreň, Kaviareň, Internetová kaviareň, Grill
Kapacita:
30(+0)
Stravovanie:

Okolie ubytovania Petit ponúka pestrú škálu možností stravovania podľa osobných preferencií hosťa.

Zemepisná šírka:
48.1479145
Zemepisná dĺžka:
17.1066094
Zviera:
-

Mapa lokality

Detail map


Pension PETIT Pension PETIT Pension Petit poskytuje ubytovanie rôznych kategórií: od jednolôžkovej izby či budget dvojlôžkovej izby až po dvojlôžkové izby s terasou a izby s viacerými lôžkami. Každá izba má súkromnú kúpeľňu a okrem štandardného vybavenia zabezpečujeme pre hostí posteľnú bielizeň s uterákmi, hotelovú kozmetiku, toaletné potreby, čajový a kávový set, sušič na vlasy a na vyžiadanie aj detskú postieľku. V celej budove sa môžete pripojiť na bezplatnú WIFI sieť.24 hodinová prevádzka recepcie je Vám k dispozícií a rada Vám vybaví hotelový transport či poradí kam do mesta. Súčasťou penziónu je aj reštaurácia s kaviarňou, kde si môžete okrem iného pochutnať na našich bufetových raňajkách. K dispozícií je aj parkovanie pre osobné autá za poplatok v uzavretom parkovacom dvore len 100 metrov od penziónu.Veľkou prednosťou penzióna je jeho poloha pri vstupe do historického centra Bratislavy a zároveň v blízkej dostupnosti k hlavnej vlakovej stanici a autobusovej stanici. Všetky historické a turistické zaujímavosti sú v pešej dostupnosti.Budeme sa tešiť na Vašu návštevu.

Slovenský katalóg ::  VirtualTravel.sk ::  Spolubyvajuci.sk ::  Chaty na Slovensku
Ubytovanie Dudince  ::  Ubytovanie v Holíči
Fotovýlet(y) po Slovensku :: Ubytovanie Kováčová
Dovolenka a ubytovanie Štúrovo  ::  Dovolenka a ubytovanie v Bojniciach
Ubytovanie Telgárt
Ubytovanie s wellness Telgárt