Penzion Adamjak
cena od

58 €

Akcie:

Ubytovanie Ždiar
Poprad (okres) , Región / Kraj Tatry , Slovensko

Penzión Adamják je situovaný v prekrásnej prírode na okraji rázovitej podtatranskej obce Ždiar. Kvalitné ubytovanie, tiché prostredie a neopakovateľný výhľad na Tatry nie len z terasy penziónu ale aj priamo zo samotných izieb. 

X

Galéria obrázkovDetailný popis

Typ zariadenia:
Penzión
Adresa:
Ždiar 652, 05955 Ždiar
Recepcia:
-
Dostupnosť:
-
Okolie:

Príďte sa k nám zrelaxovať, oddýchnuť si, načerpať nových síl potulkami po krásnych zákutiach Belianských Tatier. Turistické trasy, možnosť cyklistiky či lyžovania len 200 metrov od ubytovania v lyžiarskom stredisku Ski Centrum Strachan a Ski Ždiar Strednica (400 metrov). 

Popis izieb:

Penzion ponúka komfortné ubytovanie v pohodlne zariadených troch dvojlôžkových izbách, troch trojlôžkových izbách s možnosťou prístelky a jednej väčšej rodinnej izbe s kapacitou 5 lôžok (z toho jedna prístelka). Každá izba je vybavená televízorom, WiFi pripojením na internet a vlastnou kúpeľňou so sprchovacím kútom.

Exteriér:
Domáci maznáčikovia - malí, Parkovisko, Záhrada, Internet, Nefajčiarske prostredie, Lyžiarsky vlek, Detské ihrisko, Zber húb, Reštaurácia, Grill
Kapacita:
9(+0)
Stravovanie:

Súčasťou penziónu je štýlová goralská reštaurácia s krbom, v ktorej majú hostia zabezpečené chutné stravovanie. Podávané sú raňajky kontinentálnou formou a večere tradičnej slovenskej ale i zahraničnej kuchyne. Pôžitkom pre hostí je posedieť si a vychutnávať krásny výhľad na štíty Tatier priamo z penziónovej terasy s vonkajším posedením, zatiaľ čo občerstviť sa môžu nápojmi v bare.

Zemepisná šírka:
49.276070692303
Zemepisná dĺžka:
20.231566839368
Zviera:

Mapa lokality

Detail map


Penzion Adamjak Penzion Adamjak Penzión Adamják je situovaný v prekrásnej prírode na okraji rázovitej podtatranskej obce Ždiar. Kvalitné ubytovanie, tiché prostredie a neopakovateľný výhľad na Tatry nie len z terasy penziónu ale aj priamo zo samotných izieb. 

Slovenský katalóg ::  VirtualTravel.sk ::  Spolubyvajuci.sk ::  Chaty na Slovensku
Ubytovanie Dudince  ::  Ubytovanie v Holíči
Fotovýlet(y) po Slovensku :: Ubytovanie Kováčová
Dovolenka a ubytovanie Štúrovo  ::  Dovolenka a ubytovanie v Bojniciach
Ubytovanie Telgárt
Ubytovanie s wellness Telgárt