Penzión Fantázia
cena od

48 €

Akcie:

Ubytovanie Poprad
Poprad (okres) , Región / Kraj Tatry , Slovensko

Penzión Fantázia v Poprade je útulný a veľmi obľúbený penzión, ktorého služby využívajú turisti, rodiny s deťmi i obchodný cestujúci. Je ideálnym miestom na strávenie aktívnej či rodinnej dovolenky. Jednoducho je tu pre všetkých, ktorí očakávajú príjemné a čisté ubytovanie v centre mesta Poprad.

X

Galéria obrázkovDetailný popis

Typ zariadenia:
Penzión
Adresa:
1. mája 26, 05801 Poprad
Recepcia:
-
Dostupnosť:
-
Okolie:
-
Popis izieb:

Penzión Fantázia ponúka komfortné ubytovanie v dvoch dvojlôžkových izbách Klasik, v dvoch dvojlôžkových izbách s možnosťou prístelky Komfort a v dvoch apartmánoch Lux a Ekonomy. Zakladáme si na tom, aby naše izby boli vždy pripravené pre hostí v perfektnej čistote. Vo všetkých izbách a apartmánoch majú naši hostia ZADARMO k dispozícii WIFI pripojenie na internet.

Exteriér:
Informačná služba, Domáci maznáčikovia - malí, Parkovisko, Záhrada, Internet, Zaistenie kultúrnych a športových akcií, Bazén - vnútorný, Sauna, Nočný klub, Wellness/ kúpele, Whirlpool, Vyhliadkové lety, Masáže, Reštaurácia, Pizzéria, Kaviareň, Grill
Kapacita:
10(+2)
Stravovanie:
-
Zemepisná šírka:
49.0586427
Zemepisná dĺžka:
20.2992025
Zviera:

Mapa lokality

Detail map


Penzión Fantázia Penzión Fantázia Penzión Fantázia v Poprade je útulný a veľmi obľúbený penzión, ktorého služby využívajú turisti, rodiny s deťmi i obchodný cestujúci. Je ideálnym miestom na strávenie aktívnej či rodinnej dovolenky. Jednoducho je tu pre všetkých, ktorí očakávajú príjemné a čisté ubytovanie v centre mesta Poprad.

Slovenský katalóg ::  VirtualTravel.sk ::  Spolubyvajuci.sk ::  Chaty na Slovensku
Ubytovanie Dudince  ::  Ubytovanie v Holíči
Fotovýlet(y) po Slovensku :: Ubytovanie Kováčová
Dovolenka a ubytovanie Štúrovo  ::  Dovolenka a ubytovanie v Bojniciach
Ubytovanie Telgárt
Ubytovanie s wellness Telgárt