Penzion u Pejtrika
cena od

34 €

Akcie:

Ubytovanie Mengusovce
Poprad (okres) , Región / Kraj Tatry , Slovensko

Ubytovanie v Penzióne u Pejtrika - architektonicky zaujímavo riešený penzión bol dokončený v decembri 2003. Poskytuje nadštandard , ktorý uspokojí aj náročných klientov.

X

Galéria obrázkovDetailný popis

Typ zariadenia:
Penzión
Adresa:
Mengusovce 115, 05936 Mengusovce
Recepcia:
-
Dostupnosť:

 Do obce sa dostanete odbočením z hlavnej cesty medzi Tatranskou Štrbou a Svitom, alebo z dialnice Dl pred tunelom Bôrik – smer Vyšné Hágy. Vzdialenosť od hlavnej cesty, aj diaľnice je cca 1km.

Okolie:

Penzión sa nachádza uprostred obce Mengusovce. Z Mengusoviec na Štrbské Pleso, do Starého Smokovca a Popradu je vzdialenosť približne rovnaká – okolo 12km. 

Popis izieb:

Ubytovanie v Penzióne u Pejtrika je rozdelené na 12 pevných lôžok v 2 apartmánoch, 2 x štúdio, 2x dvojlôžková izba s možnosťou 6 prísteliek. Izby a apartmány sú vybavené vlastnými kúpeľňami a WC a s výhľadom na pamiatku alebo do záhrady.

Exteriér:
Konferenčná/spoločenská miestnosť, Obchodné centrum, Domáci maznáčikovia - malí, Parkovisko, Záhrada, Internet, Nefajčiarske prostredie, Bazén - vnútorný, Bazén - vonkajší, Tenisový kurt, Lyžiarsky vlek, Požičovňa bicyklov, Biliard, Golf, Úschovňa lyží, Sauna, Kino, Divadlo, Zber húb, Rybolov, Jazda na koni, Wellness/ kúpele, Whirlpool, Masáže, Reštaurácia, Kaviareň, Cukráreň, Pivnica, Grill
Kapacita:
12(+9)
Stravovanie:

Plne vybavena kuchyňa s možnosťou vlastnej prípravy jedál v objekte.

Možnosť prípravy kontinentálnych raňajok na objednávku.

Zemepisná šírka:
49.074277105526
Zemepisná dĺžka:
20.137010033977
Zviera:

Mapa lokality

Detail map


Penzion u Pejtrika Penzion u Pejtrika Ubytovanie v Penzióne u Pejtrika - architektonicky zaujímavo riešený penzión bol dokončený v decembri 2003. Poskytuje nadštandard , ktorý uspokojí aj náročných klientov.

Slovenský katalóg ::  VirtualTravel.sk ::  Spolubyvajuci.sk ::  Chaty na Slovensku
Ubytovanie Dudince  ::  Ubytovanie v Holíči
Fotovýlet(y) po Slovensku :: Ubytovanie Kováčová
Dovolenka a ubytovanie Štúrovo  ::  Dovolenka a ubytovanie v Bojniciach
Ubytovanie Telgárt
Ubytovanie s wellness Telgárt