Penzión u Vierky
cena od

10 €

Akcie:

Ubytovanie Veľká Lomnica
Kežmarok (okres) , Región / Kraj Spiš , Slovensko

Penzión U Vierky je obkolesený krásou Vysokých Tatier a nachádza sa v tichej časti obce Veľká Lomnica, hneď vedľa Skalnatého potoka. Vybavenie, jeho poloha a poskytované služby sú zárukou Vašej spokojnosti. Toto nevšedné a príjemné prostredie Vám umožní dokonalý relax v zimnom aj v letnom období. Príďte, navštívte nás, a prežite pár chvíľ s nami. Veríme, že pocítite pokoj, ktorý bude balzamom na Vašej duši. 

X

Galéria obrázkovDetailný popis

Typ zariadenia:
Penzión
Adresa:
Školská 11, 05952 Veľká Lomnica
Recepcia:
-
Dostupnosť:
-
Okolie:

Penzión u Vierky** ponúka nádherné ubytovanie priamo v srdci Veľkej Lomnice – malebného mestečka na skok od najkrajšej slovenskej turistickej oblasti – Vysokých Tatier. Nádherná príroda okolia Veľkej Lomnice poskytuje nespočet možností športového a rekreačného vyžitia.

Popis izieb:

V Penzióne u Vierky** s celoročnou prevádzkou ponúkame kvalitné ubytovanie v ktorom sa budú cítiť dobre nielen rodinky s deťmi. Kapacita penziónu je 13 osôb v 2-3 posteľových izbách a rodinných apartmánoch. Nech sa páči, vyberte si z našej ponuky.

Exteriér:
Zdravotné stredisko, Bezbariérový prístup, Parkovisko, Záhrada, Internet, Nefajčiarske prostredie, Kaderníctvo, Bazén - vnútorný, Bazén - vonkajší, Tenisový kurt, Fitness, Bowling, Lyžiarsky vlek, Požičovňa bicyklov, Golf, Horolezectvo, Úschovňa lyží, Sauna, Diskotéka, Detské ihrisko, Kino, Zber húb, Jazda na koni, Solárium, Wellness/ kúpele, Whirlpool, Masáže, Reštaurácia, Bar, Pizzéria, Vináreň, Kaviareň, Záhrada, Cukráreň, Pivnica, Snack bar, Grill
Kapacita:
11(+2)
Stravovanie:

Vlatné stravovanie. K dispozícii je vybavená kuchyňa.

Zemepisná šírka:
49.1170098
Zemepisná dĺžka:
20.3561876
Zviera:
-

Mapa lokality

Detail map


Penzión u Vierky Penzión u Vierky Penzión U Vierky je obkolesený krásou Vysokých Tatier a nachádza sa v tichej časti obce Veľká Lomnica, hneď vedľa Skalnatého potoka. Vybavenie, jeho poloha a poskytované služby sú zárukou Vašej spokojnosti. Toto nevšedné a príjemné prostredie Vám umožní dokonalý relax v zimnom aj v letnom období. Príďte, navštívte nás, a prežite pár chvíľ s nami. Veríme, že pocítite pokoj, ktorý bude balzamom na Vašej duši. 

Slovenský katalóg ::  VirtualTravel.sk ::  Spolubyvajuci.sk ::  Chaty na Slovensku
Ubytovanie Dudince  ::  Ubytovanie v Holíči
Fotovýlet(y) po Slovensku :: Ubytovanie Kováčová
Dovolenka a ubytovanie Štúrovo  ::  Dovolenka a ubytovanie v Bojniciach
Ubytovanie Telgárt
Ubytovanie s wellness Telgárt