Privát za lesíkom
cena od

60 €

Akcie:

Ubytovanie Ždiar
Poprad (okres) , Región / Kraj Tatry , Slovensko

Ponúkame Vám ubytovanie v peknom tichom prostredí v centrálnej časti Ždiaru, ktoré od ruchu obce oddeľuje neveľký lesík a malý potôčik. Rodinný apartmán pre max. 5  osôb je dvojpodlažný a má samostatný vchod zo severnej strany nášho rodinného domu. Prízemie tvorí zádverie (vhodné i na odkladanie bicyklov,  lyží, prípadne kočiarika, či sánok) a hala rozčlenená na  kuchyňu,  jedálenskú časť, priestor na hranie a obývací kút s LCD obrazovkou s pripojením na internet a satelit. Wifi pripojenie je v celom apartmáne.Kuchyňa je vybavená plynovým sporákom, mikrovlnkou, rýchlovarnou konvicou  a samozrejme riadom a  rôznymi kuchynskými pomôckami.Pre deti a hravých dospelých tu je k dipozícii hrací stôl s minibiliardom, stolným futbalom, stolným hokejom a ďalšími hrami.Na poschodie k dvom izbám s vlastnými kúpeľňami vedie točité schodisko.  Rodičovská spálňa je zariadená manželskou posteľou (k nej je možné na požiadanie dodať detskú postieľku), nočnými stolíkmi, skriňou a komodou. Detská spálňa má tri postele s nočnými stolíkmi  a  jednu skriňu. Kúpelne pri oboch spálňach sú vybavené WC, sprchou a umývadlom.K apartmánu patrí aj malé posedenie pri vchode a väčšie terasové posedenie s pekným výhľadom na Belianske Tatry s možnosťou grilovania.Novinkou je možnosť využitia novej malej útulnej oddychovej miestnosti s infrasaunou, ktorá sa nachádza na prízemí apartmánu a na požiadanie Vám ju za poplatok sprístupníme. Pri pobytoch na 5 a viac nocí jeden vstup do infrasauny zdarma.

X

Galéria obrázkovDetailný popis

Typ zariadenia:
Apartmán
Adresa:
Ždiar 730, 05955 Ždiar
Recepcia:
-
Dostupnosť:
-
Okolie:
-
Popis izieb:

Prízemie tvorí zádverie (vhodné i na odkladanie bicyklov,  lyží, prípadne kočiarika, či sánok) a hala rozčlenená na  kuchyňu,  jedálenskú časť, priestor na hranie a obývací kút s LCD obrazovkou s pripojením na internet a satelit. Wifi pripojenie je v celom apartmáne. Na poschodie k dvom izbám s vlastnými kúpeľňami vedie točité schodisko.  Rodičovská spálňa je zariadená manželskou posteľou (k nej je možné na požiadanie dodať detskú postieľku), nočnými stolíkmi, skriňou a komodou. Detská spálňa má tri postele s nočnými stolíkmi  a  jednu skriňu. Kúpelne pri oboch spálňach sú vybavené WC, sprchou a umývadlom.

Exteriér:
Parkovisko, Záhrada, Internet, Nefajčiarske prostredie, Úschovňa bicyklov, Lyžiarsky vlek, Úschovňa lyží, Zber húb, Grill
Kapacita:
5(+0)
Stravovanie:

Kuchyňa je vybavená plynovým sporákom, mikrovlnkou, rýchlovarnou konvicou  a samozrejme riadom a  rôznymi kuchynskými pomôckami. 

Zemepisná šírka:
49.272911122584
Zemepisná dĺžka:
20.258158259541
Zviera:
-

Mapa lokality

Detail map


Privát za lesíkom Privát za lesíkom Ponúkame Vám ubytovanie v peknom tichom prostredí v centrálnej časti Ždiaru, ktoré od ruchu obce oddeľuje neveľký lesík a malý potôčik. Rodinný apartmán pre max. 5  osôb je dvojpodlažný a má samostatný vchod zo severnej strany nášho rodinného domu. Prízemie tvorí zádverie (vhodné i na odkladanie bicyklov,  lyží, prípadne kočiarika, či sánok) a hala rozčlenená na  kuchyňu,  jedálenskú časť, priestor na hranie a obývací kút s LCD obrazovkou s pripojením na internet a satelit. Wifi pripojenie je v celom apartmáne.Kuchyňa je vybavená plynovým sporákom, mikrovlnkou, rýchlovarnou konvicou  a samozrejme riadom a  rôznymi kuchynskými pomôckami.Pre deti a hravých dospelých tu je k dipozícii hrací stôl s minibiliardom, stolným futbalom, stolným hokejom a ďalšími hrami.Na poschodie k dvom izbám s vlastnými kúpeľňami vedie točité schodisko.  Rodičovská spálňa je zariadená manželskou posteľou (k nej je možné na požiadanie dodať detskú postieľku), nočnými stolíkmi, skriňou a komodou. Detská spálňa má tri postele s nočnými stolíkmi  a  jednu skriňu. Kúpelne pri oboch spálňach sú vybavené WC, sprchou a umývadlom.K apartmánu patrí aj malé posedenie pri vchode a väčšie terasové posedenie s pekným výhľadom na Belianske Tatry s možnosťou grilovania.Novinkou je možnosť využitia novej malej útulnej oddychovej miestnosti s infrasaunou, ktorá sa nachádza na prízemí apartmánu a na požiadanie Vám ju za poplatok sprístupníme. Pri pobytoch na 5 a viac nocí jeden vstup do infrasauny zdarma.

Slovenský katalóg ::  VirtualTravel.sk ::  Spolubyvajuci.sk ::  Chaty na Slovensku
Ubytovanie Dudince  ::  Ubytovanie v Holíči
Fotovýlet(y) po Slovensku :: Ubytovanie Kováčová
Dovolenka a ubytovanie Štúrovo  ::  Dovolenka a ubytovanie v Bojniciach
Ubytovanie Telgárt
Ubytovanie s wellness Telgárt