Resort Vila Mery***
cena od

67.5 €

Akcie:

Ubytovanie Poprad
Poprad (okres) , Región / Kraj Tatry , Slovensko

Ubytujte sa vo "VILA MERY" - v pokojnom prostredí nábrežia rieky Poprad, len 2 minúty autom od vodného parku Aquacity. Zažite tichý relax na lehátku našej rozľahlej záhrady a to priamo v srdci mesta Poprad. Doprajte deťom šmýkalky, hojdačky, trampolínu a trávnatý koberec v našom detskom raji. Poprad a Vysoké Tatry sú centrom letnej a zimnej turistiky.  

X

Galéria obrázkovDetailný popis

Typ zariadenia:
Penzión
Adresa:
Brežný riadok 5, 05801 Poprad
Recepcia:
-
Dostupnosť:
-
Okolie:

Penzión Vila Mery sa nachadza len 3 minúty peši od centra mesta Poprad.

Popis izieb:

Ponúkame ubytovanie pre obchodných cestujúcich, rodiny alebo skupiny počas celého roka s parkovaním na stráženom pozemku v areály vily. Penzión Vila Mery Vam ponuka možnosť vyberu izieb podľa Vašich požiadaviek. K dispozícii su jednoposteľové a dvojposteľové izby, ktoré majú samostané vchody. Pre náročnejších a väčšie skupiny ľudí ponúkame apartmány LUX s balkónom. 

Exteriér:
Konferenčná/spoločenská miestnosť, Zdravotné stredisko, Bezpečnostná schránka, Obchodné centrum, Izbová služba, Parkovisko, Záhrada, Internet, Nefajčiarske prostredie, Recepcia 24 hodín, Zaistenie kultúrnych a športových akcií, Úschovňa bicyklov, Požičovňa bicyklov, Tenisová hala, Horolezectvo, Úschovňa lyží, Sauna, Diskotéka, Detské ihrisko, Kino, Vyhliadkové lety, Masáže, Reštaurácia, Pizzéria, Kaviareň, Záhrada, Grill
Kapacita:
15(+2)
Stravovanie:
-
Zemepisná šírka:
49.054621
Zemepisná dĺžka:
20.2910722
Zviera:
-

Mapa lokality

Detail map


Resort Vila Mery*** Resort Vila Mery*** Ubytujte sa vo "VILA MERY" - v pokojnom prostredí nábrežia rieky Poprad, len 2 minúty autom od vodného parku Aquacity. Zažite tichý relax na lehátku našej rozľahlej záhrady a to priamo v srdci mesta Poprad. Doprajte deťom šmýkalky, hojdačky, trampolínu a trávnatý koberec v našom detskom raji. Poprad a Vysoké Tatry sú centrom letnej a zimnej turistiky.  

Slovenský katalóg ::  VirtualTravel.sk ::  Spolubyvajuci.sk ::  Chaty na Slovensku
Ubytovanie Dudince  ::  Ubytovanie v Holíči
Fotovýlet(y) po Slovensku :: Ubytovanie Kováčová
Dovolenka a ubytovanie Štúrovo  ::  Dovolenka a ubytovanie v Bojniciach
Ubytovanie Telgárt
Ubytovanie s wellness Telgárt