Sunny Apartmány
cena od

160 €

Akcie:

Pre ubytovaných hostí v našom apartmáne poskytujeme nasledujúce zľavy:

30% zľava na vstup do wellness a fitness
10% zľava na green fee na golfové ihrisko Black Stork, A PGA Golf Course, vo Veľkej Lomnici 20% zľava na green fee na golfové ihrisko Royal Valley, v Malom Slavkove
30% zľava v Aquacity Poprad
20% zľava v gastro zariadenie Koliba v Poprade
10% zľava vo Wildpark
10% zľava v celoročne otvorenom termálnom kúpalisku VRBOV

Ubytovanie Veľká Lomnica
Kežmarok (okres) , Región / Kraj Spiš , Slovensko

Sunny Apartmány v obci Veľká Lomnica sú na krásnom slnečnom mieste s výhľadom na horské štíty Vysokých Tatier.

X

Galéria obrázkovDetailný popis

Typ zariadenia:
Apartmán
Adresa:
Tatranská 610/149, 05952 Veľká Lomnica
Recepcia:
-
Dostupnosť:
-
Okolie:

V jeho blízkosti je úžasné majstrovské golfové ihrisko s 27 jamkami, ktoré je dostupné krásnou prechádzkou či autom. V golfovom rezorte si ale môžete dať napríklad aj len výbornou kávu s úžasnými zákusky či dobrú večeru alebo si zaplávať v bazéne. Pre milovníkov zimných športov je v dosahu niekoľkých minút jazdy autom lyžiarske stredisko Veľká Lomnica. V lete ponúka hory pešiu turistiku, či jazdenie na kolesách. Tiež môžete s deťmi do neďalekého aquaparku či do termálnych kúpeľov. Mesto ponúka rad reštaurácií rôzneho druhu - koliba, pizzeria, hotelová reštaurácia ..., 2 minúty chôdze od apartmánu je obchod a cukráreň. Relaxovať môžete ale napríklad i len pri jazierku na záhrade vedľa apartmánov. Okolie je pokojné a čisté.

Popis izieb:

Ponúkame dva apartmány pre váš oddych. Jeden je situovaný na juh, preto je veľmi slnečný a svetlý, jeho výhodou sú 4 balkóny, na ktorých si môžete v teplých dňoch dopriať pokojnú raňajky či kávu a pozorovať pri tom svoje deti, ako sa hrajú na detskom ihrisku. Druhý, De Luxe, ponúka výhľad na hory ako zo spálne, tak z balkóna v obývacej izbe. Obaja sú nadštandardne veľké, v každej spálni je manželská posteľ, a v každom apartmáne aj veľmi kvalitné, masívne rozkladacia posteľ, ktorá zaručuje pohodlné prespanie ako pre deti, tak aj pre 2 dospelých. Kuchynská linka je kvalitne vybavená novým riadom, mikrovlnnou rúrou, rúrou na pečenie a varnou doskou. Obývacie izby sú priestranné pre relax celej rodiny. Máte k dispozícii aj dostatok úložných priestorov tak v spálni, tak v obývacej izbe, prípadne v samostatnej šatni.

Exteriér:
Informačná služba, Výťah, Izbová služba, Bezbariérový prístup, Parkovisko, Záhrada, Internet, Nefajčiarske prostredie, Recepcia 24 hodín, Fitness, Lyžiarsky vlek, Stolný tenis, Požičovňa bicyklov, Golf, Sauna, Wellness/ kúpele, Para, Reštaurácia, Pizzéria, Kaviareň, Cukráreň
Kapacita:
7(+4)
Stravovanie:

Vo Veľkej Lomnici nájdeme pizzerii, kolibu či iné reštaurácie. Samozrejmosťou sú aj cukrárne a taktiež aj obchod s potravinami, ak by ste chceli využívať kuchyňu v apartmánoch.

Zemepisná šírka:
49.123986
Zemepisná dĺžka:
20.3486106
Zviera:
-

Mapa lokality

Detail map


Sunny Apartmány Sunny Apartmány Sunny Apartmány v obci Veľká Lomnica sú na krásnom slnečnom mieste s výhľadom na horské štíty Vysokých Tatier.

Slovenský katalóg ::  VirtualTravel.sk ::  Spolubyvajuci.sk ::  Chaty na Slovensku
Ubytovanie Dudince  ::  Ubytovanie v Holíči
Fotovýlet(y) po Slovensku :: Ubytovanie Kováčová
Dovolenka a ubytovanie Štúrovo  ::  Dovolenka a ubytovanie v Bojniciach
Ubytovanie Telgárt
Ubytovanie s wellness Telgárt