Ubytovanie IVA
cena od

10 €

Akcie:

Ubytovanie Liptovský Mikuláš
Liptovský Mikuláš (okres) , Región / Kraj Liptov , Slovensko

Ubytovanie IVA je situované v príjemnej pokojnej lokalite mestskej časti Liptovského Mikuláša - Demänová, na ceste do najväčšieho lyžiarskeho strediska Jasná - Nízke Tatry.

X

Galéria obrázkovDetailný popis

Typ zariadenia:
Privat
Adresa:
Dlhá 144, 03101 Liptovský Mikuláš
Recepcia:
-
Dostupnosť:
-
Okolie:

Ideálna poloha ubytovania v obklopení krásnej prírody Nízkych Tatier ako aj v blízkosti všetkých vyhľadávaných atrakcií Liptova je zárukou skvelej dovolenky plnej nie len relaxu a pokoja ale aj aktívneho oddychu a športového vyžitia. Okrem podnikania množstva turistických prechádzok a horských tras nádhernou okolitou prírodou si Vašu dovolenku u nás môžete spríjemniť cykloturistikou, relaxáciou v termálnych bazénoch kúpaliska v Liptovskom Jáne či v areáli blízkeho vodného sveta Tatralandia. Veľmi blízko to rovnako budete mať k známym demänovským jaskyniam a k nádrži Liptovská Mara, kde si môžete vychutnať plavbu loďou, rybolov, člnkovanie a mnoho iných vodných športov. V zimnom období si skvele zalyžujete v blízkom lyžiarskom stredisku Ski Žiarce - Pavčina Lehota, resp. v špičkovom lyžiarskom stredisku Jasná - Nízke Tatry.

Popis izieb:

Dve dvojlôžkové izby a jedna trojlôžková izba, pri ktorých nechýba kúpeľňa s vaňou a toaletou. 

Exteriér:
Obchodné centrum, Parkovisko, Záhrada, Internet, Nefajčiarske prostredie, Úschovňa bicyklov, Bazén - vnútorný, Tenisový kurt, Úschovňa lyží, Detské ihrisko, Kino, Zber húb, Reštaurácia, Pivnica, Grill
Kapacita:
7(+0)
Stravovanie:

Ubytovanie neponúka žiadnú možnosť stravovanie.

Zemepisná šírka:
49.064161
Zemepisná dĺžka:
19.5828292
Zviera:
-

Mapa lokality

Detail map


Ubytovanie IVA Ubytovanie IVA Ubytovanie IVA je situované v príjemnej pokojnej lokalite mestskej časti Liptovského Mikuláša - Demänová, na ceste do najväčšieho lyžiarskeho strediska Jasná - Nízke Tatry.

Slovenský katalóg ::  VirtualTravel.sk ::  Spolubyvajuci.sk ::  Chaty na Slovensku
Ubytovanie Dudince  ::  Ubytovanie v Holíči
Fotovýlet(y) po Slovensku :: Ubytovanie Kováčová
Dovolenka a ubytovanie Štúrovo  ::  Dovolenka a ubytovanie v Bojniciach
Ubytovanie Telgárt
Ubytovanie s wellness Telgárt