Ubytovanie Vela
cena od

55.88 €

Akcie:

V termíne od 12.12. - 25.12.2017 a od 8.1. - 12.1.2018

Od 4.4.2018 do skončenia zimnej sezóny (obdobie Jarnej lyžovačky)   Vám ponúkame  skvelú superponuku   Lyžovačka na Štrbskom plese a v Lomnickom sedle.   Ubytovanie a skipass (aquapass) grátis   Akcia platí len pri zakúpení polopenzie za 45,- osoba/noc  (večera, raňajky, skipass = aquapass, ubytovanie)   Skipass = Aquapass   Nemusíte sa báť nevyužitého skipasu alebo zlého počasia – jednoducho ho vymeníte za zábavu v aquaparkoch.   S týmto skipassom môžete lyžovať jeden deň na najlepších svahoch a druhý deň pokojne relaxujete v bazéne!   Svoj skipass môžete využiť ako vstup do Gino Paradise Bešeňová alebo do Aquaparku Tatralandia*. V prípade zlého počasia a nevyužitia goopasu - vrátime 50%   *V jeden deň pobytu je možné využiť len jednu z ponúkaných služieb.

Ubytovanie Malý Slavkov
Kežmarok (okres) , Región / Kraj Spiš , Slovensko

Staňte sa aj Vy na chvíľu členmi našej rodiny a určite sa k nám radi vrátite ako domov. Názov VeLa vznikol spojením mien Veroniky a Laury. Do rodinného podniku VeLa Vás srdečne pozýva jej majiteľ Ľudovít Svocák. Tešíme sa na Vašu návštevu.

X

Galéria obrázkovDetailný popis

Typ zariadenia:
Penzión
Adresa:
Lúčna 50, 06001 Malý Slavkov
Recepcia:

Sme tu pre vás do 22.00 prípadne podľa potreby.

Dostupnosť:

N 49°08'18.4" 

E 20°23'06.3"
Okolie:

V priebehu roka sa ponúkajú našim hosťom akcie podtatranského regiónu: v letnom a jesennom období sú to najmä krásy okolitej prírody po nespočetnom množstve sprístupnených turistických chodníkoch Vysokých Tatier a Slovenského raja, atraktívne cyklotrasy, plavba plťou po Dunajci a samozrejme návšteva historických centier Spiša, množstvo krásnych hradov a zámkov v okolí ako aj podzemná nádhera jaskýň.

Milovníkom aktívnejšieho odpočinku vieme zabezpečiť bicykle. Poskytujeme možnosť využitia novovybudovaného multifunkčného obecného ihriska na športové aktivity rôzneho druhu. (tenis, minifutbal, nohejbal, volejbal, basketbal, hokejbal) Pre hráčov a obdivovateľov golfu je v obci novovybudovaný golfový areál Kráľovské údolie a v tesnej blízkosti aj golfový areál Black Stork vo Veľkej Lomnici. V zimnom období je samozrejmosťou zjazdové alebo bežecké lyžovanie ku ktorému vám vieme zabezpečiť aj potrebnú výbavu a priestor pre ukladanie lyží a sušenie obuvy. Milovníkom korčuľovania a hokeja je k dispozícii obecné klzisko Po náročnom dni máte možnosť využiť termálne bazény v blízkom okolí. Ponúkame vám aj možnosť športového rybolovu na kaprových, pstruhových a lipňových vodách s možnosťou zakúpenia hosťovacích povolení a štátnych rybárskych lístkov.
Popis izieb:

Na túto možnosť vám ponúkame ubytovanie v 4 apartmánoch a v 3 izbách s možnosťou prístelky a vlastným sociálnym zariadením. Samozrejmosťou sú aj televízne prijímače a signál wifi v celom objekte zariadenia a milá obsluha ktorá sa postará o každé vaše prianie a príjemný pobyt. Pri príprave domácich jedál je pre nás dôležité vytvoriť harmóniu chuti, vône, vzhľadu i atmosféry.

Exteriér:
Konferenčná/spoločenská miestnosť, TV miestnosť, Parkovisko, Záhrada, Internet, Nefajčiarske prostredie, Úschovňa bicyklov, Kaderníctvo, Bazén - vonkajší, Tenisový kurt, Lyžiarsky vlek, Stolný tenis, Požičovňa bicyklov, Požičovňa športového náradia, Golf, Šípky, Požičovňa lyží, Úschovňa lyží, Sauna, Detské ihrisko, Zber húb, Wellness/ kúpele, Reštaurácia, Bar, Kaviareň, Záhrada, Grill
Kapacita:
18(+15)
Stravovanie:

Naším základným kameňom je tradičná slovanská pohostinnosť a úcta k hosťom. Chlebom každodenným je ponuka chutných jedál a štipkou soli sloboda výberu následných služieb. V útulnom prostredí našej rešteurácie na Vás čaká denné menu, špeciality, či pestro prestretý stôl pri rodiných, priateľských alebo firemných posedeniach. Pokiaľ chcete obedovať v pohodlí domova alebo priamo na pracovisku, dovezieme denné menu až ku Vám. Radi pre Vás pripravíme slávnostné obedy, či večere, pestré obložené misy, dezerty alebo špeciality podľa Vášho výberu s možnosťou využitia cateringových služieb.

Zemepisná šírka:
49.1384386
Zemepisná dĺžka:
20.3850486
Zviera:
-

Mapa lokality

Detail map


Ubytovanie Vela Ubytovanie Vela Staňte sa aj Vy na chvíľu členmi našej rodiny a určite sa k nám radi vrátite ako domov. Názov VeLa vznikol spojením mien Veroniky a Laury. Do rodinného podniku VeLa Vás srdečne pozýva jej majiteľ Ľudovít Svocák. Tešíme sa na Vašu návštevu.

Slovenský katalóg ::  VirtualTravel.sk ::  Spolubyvajuci.sk ::  Chaty na Slovensku
Ubytovanie Dudince  ::  Ubytovanie v Holíči
Fotovýlet(y) po Slovensku :: Ubytovanie Kováčová
Dovolenka a ubytovanie Štúrovo  ::  Dovolenka a ubytovanie v Bojniciach
Ubytovanie Telgárt
Ubytovanie s wellness Telgárt