URPÍN CITY RESIDENCE
cena od

75 €

Akcie:

Ubytovanie Banská Bystrica
Banská Bystrica (okres) , Región / Kraj Pohronie , Slovensko

Apartmánový dom URPÍN CITY RESIDENCE má výbornú polohu v centre mesta a ponúka kvalitné hotelové ubytovanie s domácou atmosférou. Je vhodný tak na krátkodobé ako aj dlhodobé pobyty. Každý apartmán je vybavený vlastnou kuchynkou.

X

Galéria obrázkov

  • Lounge Cafe and Bar
  • Studio - Comfort
  • Studio- Comfort
  • Školiaca miestnosť
  • Lounge Cafe and Bar
  • Školiaca miestnosť
  • Lounge Cafe and Bar


Detailný popis

Typ zariadenia:
Garni hotel
Adresa:
Cikkerova 5, 97401 Banská Bystrica
Recepcia:

Non-stop

Dostupnosť:
-
Okolie:

Hotel  Urpin City Residence je situovaný v historickom centre, len 150 m od hlavného námestia a zároveň pár minút od nákupného centra EURÓPA. Ako jediný hotel v centre mesta ponúkame uzamykateľné parkovisko. 

Hotel  sa nachádza 10 km od letiska Sliač, 7 km je vzdialené lyžiarske stredisko Králiky.

Popis izieb:

Celková plocha apartmánu: 40-55m2 z toho Izba: 17-30m2 Kuchyňa: 11m2 Kúpelňa: 4m2 Vybavenie: jedálenský stôl so stoličkami, sedacia súprava so stolíkom, nábytková zostava, pracovný stolík s lampou, telefón, káblová TV, CD-tuner, internet, v kúpelni podlahové kúrenie, kôš na prádlo, vaňa, v kuchyni elektrická varná doska, mikrovlnka, chladnička s mrazničkou, kávovar, digestor, kuchynský riad.

Exteriér:
Konferenčná/spoločenská miestnosť, Prednášková sála, Informačná služba, Výťah, Zdravotné stredisko, Pranie prádla, Bezpečnostná schránka, Obchodné centrum, Domáci maznáčikovia - malí, Bezbariérový prístup, Internet, Nefajčiarske prostredie, Recepcia 24 hodín, Rezervácia leteniek, Zaistenie kultúrnych a športových akcií, Taxi, Sekretárske služby, Bazén - vnútorný, Bazén - vonkajší, Fitness, Bowling, Lyžiarsky vlek, Golf, Požičovňa lyží, Sauna, Nočný klub, Diskotéka, Kino, Divadlo, Masáže, Reštaurácia, Kaviareň, Lobby bar, Cukráreň, Grill
Kapacita:
9(+1)
Stravovanie:

V budove hotela sa nachádza kaviareň Cafe lounge s možnosťou objednania raňajok. V blízkom okolí apartmánového domu je niekoľko kvalitných reštaurácií.

Zemepisná šírka:
48.734030797895
Zemepisná dĺžka:
19.146230220795
Zviera:

Mapa lokality

Detail map


URPÍN CITY RESIDENCE URPÍN CITY RESIDENCE Apartmánový dom URPÍN CITY RESIDENCE má výbornú polohu v centre mesta a ponúka kvalitné hotelové ubytovanie s domácou atmosférou. Je vhodný tak na krátkodobé ako aj dlhodobé pobyty. Každý apartmán je vybavený vlastnou kuchynkou.

Slovenský katalóg ::  VirtualTravel.sk ::  Spolubyvajuci.sk ::  Chaty na Slovensku
Ubytovanie Dudince  ::  Ubytovanie v Holíči
Fotovýlet(y) po Slovensku :: Ubytovanie Kováčová
Dovolenka a ubytovanie Štúrovo  ::  Dovolenka a ubytovanie v Bojniciach
Ubytovanie Telgárt
Ubytovanie s wellness Telgárt