Villa Krejza
cena od

40 €

Akcie:

Ubytovanie Vysoké Tatry
Poprad (okres) , Región / Kraj Tatry , Slovensko

Na Peknej Vyhliadke v Hornom Smokovci vás radi privítame v našom penzióne Villa Krejza. Ponúkame celoročné a cenovo dostupné ubytovanie v útulnom novootvorenom penzióne. Je situovaný v ideálnej lokalite pre aktívne strávený oddych spojený v zime s lyžovačkou a v lete s turistikou vo Vysokých Tatrách.

X

Galéria obrázkovDetailný popis

Typ zariadenia:
Vila
Adresa:
Horný Smokovec 4, 06201 Vysoké Tatry
Recepcia:
-
Dostupnosť:
-
Okolie:
Aby sme našim ubytovaným hosťom poskytli ešte viac komfortu a služieb, pripravili sme pre nich špeciálnu ponuku. U nás máte možnosť navštíviť Wellnes & Spa v susednom hoteli, vzdialenom len 5 minút od ubytovania Villa Krejza a to za výraznú zľavu.

Zrelaxujte, k dispozícii Vám bude 20-metrový plavecký bazén, saunový svet a rôzne kúpeľné procedúry, ktoré Vám prinesú príjemné uvoľnenie.

Starý Smokovec je východiskovým bodom pre mnoho zaujímavých výletov.

Hneď niekoľko túr a prechádzok sa začína na Hrebienku, ktorý je od Smokovca vzdialený len 2 km. Dostanete sa naň pešo alebo novou pozemnou lanovkou. Z Hrebienka vedú cesty do dolín Malá Studená a Veľká Studená.
Popis izieb:

Ponúkame celoročné a cenovo dostupné ubytovanie v útulnom novootvorenom penzióne. Je situovaný v ideálnej lokalite pre aktívne strávený oddych spojený v zime s lyžovačkou a v lete s turistikou vo Vysokých Tatrách. Samozrejmosťou každej izby je TV, internet, sprchovací kút. Hostia si možu zapožičať detskú postieľku, využívať lyžiareň, či úschovňu bicyklov v objekte. Pre deti sme vybavili detský kútik a je pre ne prispôsobená aj záhrada so šmýkačkou, pieskoviskom a hojdačkou. A kým sa budú deti hrať, vy možete využiť služby denného baru a sledovať ich z krásnej terasy kde slnko svieti po celý deň.

  Dvojposteľové apartmány
V objekte sa nachádzajú 2 dvojposteľové apartmány o rozlohe 35 m2, poskytujúce ubytovanie 4 osobám s možnosťou prístelky. Sú vybavené okrem iného modernými kuchynkami, sprchovacím kútom, hygienickými potrebami, uterákom a osuškou, TV a WIFI internetom. Z francúzskych balkónov si vychutnáte široký panoramatický výhľad na krásu Tatier.   Dvojposteľové izby - typ A, bezbariérová izba
Komfortne zariadené dvojposteľové izby smerované na juh s možnosťou prístelky a balkónu. V izbách je k dispozícii kúpeľňa so sociálnym zariadením, hygienickými potrebami, uterákom a osuškou, TV a WIFI internetom.   Dvojposteľové izby - typ B
Komfortne a štýlovo zariadené dvojposteľové izby smerované na sever. V izbách je k dispozícii kúpeľňa so sociálnym zariadením, hygienickými potrebami, uterákom a osuškou, TV a WIFI internetom.   Bezbariérová izbahandicap
Izba má bezbariérovú výbavu vrátane špeciálnej kúpeľne a vybavenia. Štruktúra budovy penziónu je takisto prispôsobená aj pre imobilných hostí.
Exteriér:
Konferenčná/spoločenská miestnosť, Pranie prádla, Bezbariérový prístup, Parkovisko, Záhrada, Internet, Nefajčiarske prostredie, Hotelový transport, Bazén - vnútorný, Tenisový kurt, Lyžiarsky vlek, Golf, Úschovňa lyží, Sauna, Detské ihrisko, Kino, Zber húb, Masáže, Reštaurácia, Bar, Kaviareň, Grill
Kapacita:
6(+2)
Stravovanie:

Každý deň ponúkame vždy čerstvé raňajky formou bufetu, s dôrazom na kvalitné domáce potraviny.

   
Zemepisná šírka:
49.1429482
Zemepisná dĺžka:
20.2390139
Zviera:
-

Mapa lokality

Detail map


Villa Krejza Villa Krejza Na Peknej Vyhliadke v Hornom Smokovci vás radi privítame v našom penzióne Villa Krejza. Ponúkame celoročné a cenovo dostupné ubytovanie v útulnom novootvorenom penzióne. Je situovaný v ideálnej lokalite pre aktívne strávený oddych spojený v zime s lyžovačkou a v lete s turistikou vo Vysokých Tatrách.

Slovenský katalóg ::  VirtualTravel.sk ::  Spolubyvajuci.sk ::  Chaty na Slovensku
Ubytovanie Dudince  ::  Ubytovanie v Holíči
Fotovýlet(y) po Slovensku :: Ubytovanie Kováčová
Dovolenka a ubytovanie Štúrovo  ::  Dovolenka a ubytovanie v Bojniciach
Ubytovanie Telgárt
Ubytovanie s wellness Telgárt