PENSION HELLENE RELAX CLUB ***
cena od

45 €

Akcie:

Ubytovanie Piešťany
Piešťany (okres) , Región / Kraj Dolné Považie , Slovensko

Pension Hellene Relax Club *** ponúka komfortné ubytovanie s kapacitou 19 dvojlôžkových izieb, 2 apartmány Classic, 1 apartmán Biznis a 1 apartmán Family. Izby sú vybavené moderným a elegantným nábytkom. Súčasťou každej izby je sprcha, apartmán - vaňa, WC, telefón, LCD televízor, chladnička.

X

Galéria obrázkovDetailný popis

Typ zariadenia:
Hotel
Adresa:
HLBOKÁ 98, 92101 Piešťany
Recepcia:
-
Dostupnosť:
-
Okolie:
-
Popis izieb:
Exteriér:
Konferenčná/spoločenská miestnosť, Prednášková sála, Parkovisko, Záhrada, Internet, Bazén - vnútorný, Bazén - vonkajší, Tenisový kurt, Squash/ricochet, Sauna, Whirlpool, Masáže, Reštaurácia, Bar, Záhrada, Grill
Kapacita:
6(+3)
Stravovanie:

V penzione Hellene Relax Club *** sa nachádza reštaurácia s kapacitou 40-50osôb, do kaviarne sa môže usadiť 20 osôb. Naša kuchyňa ponúka bohatý výber jedál. V letných mesiacoch je hosťom k dispozícii vonkajšia terasa s grilom. Ponúkame pobyty s raňajkami, alebo s polpenziou. V prípade záujmu pre Vás pripravíme rodinné oslavy, či menšie svadby a firemné večierky i posedenia pri grile. Pre firemné školenia zabezpečíme aj obedy a coffee breaky.

Zemepisná šírka:
48.5771322
Zemepisná dĺžka:
17.8175403
Zviera:
-

Mapa lokality

Detail map


PENSION HELLENE RELAX CLUB *** PENSION HELLENE RELAX CLUB *** Pension Hellene Relax Club *** ponúka komfortné ubytovanie s kapacitou 19 dvojlôžkových izieb, 2 apartmány Classic, 1 apartmán Biznis a 1 apartmán Family. Izby sú vybavené moderným a elegantným nábytkom. Súčasťou každej izby je sprcha, apartmán - vaňa, WC, telefón, LCD televízor, chladnička.

Slovenský katalóg ::  VirtualTravel.sk ::  Spolubyvajuci.sk ::  Chaty na Slovensku
Ubytovanie Dudince  ::  Ubytovanie v Holíči
Fotovýlet(y) po Slovensku :: Ubytovanie Kováčová
Dovolenka a ubytovanie Štúrovo  ::  Dovolenka a ubytovanie v Bojniciach
Ubytovanie Telgárt
Ubytovanie s wellness Telgárt