Hotel Vila Anne Mary
cena od

50 €

Akcie:

Ubytovanie Piešťany
Piešťany (okres) , Región / Kraj Dolné Považie , Slovensko

Hotel Vila Anne-Mary *** sa nachádza v širšom centre mesta Piešťany. Je situovaný v krásnom prostredí pri mestskom parku neďaleko kúpeľov. Hotel po rekonštrukcii ukončenej v júny 2016 ponúka ubytovanie v troch 4-posteľových apartmánoch, v dvoch 2-posteľových apartmánoch, v štrnástich 2-posteľových izbách Executive a troch 2-posteľových izbách štandard s kompletným hygienickým servisom.

X

Galéria obrázkovDetailný popis

Typ zariadenia:
Hotel
Adresa:
Pod párovcami 5159/3, 92101 Piešťany
Recepcia:
-
Dostupnosť:
-
Okolie:
-
Popis izieb:

Izby s označením Executive sú vybavené samostatne ovládanou klimatizáciou, chladničkou, trezorom, fén, TV SAT, rádio CD prehrávač, pevný internet, WIFI, väščina izieb je s balkónom.

Exteriér:
Výťah, Pranie prádla, Izbová služba, Domáci maznáčikovia - malí, Bezbariérový prístup, Klimatizácia, Parkovisko, Internet, Nefajčiarske prostredie, Recepcia 24 hodín, Rezervácia leteniek, Zaistenie kultúrnych a športových akcií, Úschovňa bicyklov, Kaderníctvo, Tenisový kurt, Telocvičňa/ športová hala, Požičovňa bicyklov, Tenisová hala, Požičovňa športového náradia, Detské ihrisko, Kino, Wellness/ kúpele, Reštaurácia, Grill
Kapacita:
11(+0)
Stravovanie:
-
Zemepisná šírka:
48.5939414
Zemepisná dĺžka:
17.8339089
Zviera:

Mapa lokalityHotel Vila Anne Mary Hotel Vila Anne Mary Hotel Vila Anne-Mary *** sa nachádza v širšom centre mesta Piešťany. Je situovaný v krásnom prostredí pri mestskom parku neďaleko kúpeľov. Hotel po rekonštrukcii ukončenej v júny 2016 ponúka ubytovanie v troch 4-posteľových apartmánoch, v dvoch 2-posteľových apartmánoch, v štrnástich 2-posteľových izbách Executive a troch 2-posteľových izbách štandard s kompletným hygienickým servisom.

Slovenský katalóg ::  VirtualTravel.sk ::  Spolubyvajuci.sk ::  Chaty na Slovensku
Ubytovanie Dudince  ::  Ubytovanie v Holíči
Fotovýlet(y) po Slovensku :: Ubytovanie Kováčová
Dovolenka a ubytovanie Štúrovo  ::  Dovolenka a ubytovanie v Bojniciach
Ubytovanie Telgárt
Ubytovanie s wellness Telgárt