1 ubytovaní

Ubytovanie Spišská Nová Ves

Apartmany RUDOLF Slovenský raj

Apartmany RUDOLF Slovenský raj

Cena od

37€

Apartmán Rudolf je situovaný priamo na námestí historického centra mesta Spišská Nová Ves a má skvelú polohu pre objavovanie krás Slovenského raja a Spiša.  en → sk JE  

Komentárov(0) Zobrazení (10524x) Viac...


Ubytovanie Spišská Nová Ves

Ubytovanie Spišská Nová Ves

Spišská Nová Ves je mesto nachádzajúce sa v Košickom kraji, často označované ako vstupná brána do národného parku Slovenský raj, ktorá ponúka množstvo turistických zaujímavostí.

Pre milovníkov umenia a kultúry sa v meste nachádza divadlo Kontra alebo Spišské divadlo nachádzajúce sa vo východnej časti námestia v Redute. K zaujímavostiam mesta patrí aj Múzeum Spiša alebo Slovenské technické múzeum, ktoré je vysunutou expozíciou. Obľúbenci histórie si prídu na svoje pri návšteve historických stavieb mesta. V meste sa nachádzajú zaujímavé pamiatky alebo pomníky. K pamiatkam Spišskej Novej Vsi patrí Kostol Nanebovzatia Panny Márie pochádzajúci z 13. storočia, ktorý má najvyššiu kostolnú vežu na Slovensku alebo Rímskokatolícky kostol Nepoškvrneného počatia Panny Márie z 15. storočia. K pamiatkam zo 16. storočia patri kaplnky Najsvätejšej Trojice, sv. Anny a Ružencovej Panny Márie. V meste sa nachádza aj Provinčný dom, historická Budova radnice alebo Meštianske domy, dýchajúce históriou. K historicky zaujímavým pomníkom patrí Socha kapitána Nálepku nachádzajúca sa v centrálnom parku, Pamätník generála Milana Rastislava Štefánika alebo Pamätník SNP.

Vaše deti pri návšteve tohto nádherného mesta zaujme najmä návšteva zóologickej záhrady, ktorá ponúka pre deti množstvo atrakcií. V meste organizujú aj mnoho podujatí ku ktorým patrí napríklad Majáles, Večerný beh mestom alebo Dni mesta Spišská Nová Ves, ktoré ponúkajú trh ľudových remesiel.

Mesto uspokojí všetkých svojich návštevníkov množstvom obchodov a služieb. Nachádza sa tu množstvo obchodných centier ako je napríklad Madaras alebo Tesco. Pri návšteve mesta sa môžete ubytovať v rodinnom penzióne, ponúkajúcom ubytovanie v príjemnej atmosfére domova, ubytovanie v turistickej chate, penzióne alebo v hotely. Pobyt v tomto meste ponúka množstvo zaujímavostí ako pre Vás tak aj pre Vaše deti.

Slovenský katalóg ::  VirtualTravel.sk ::  Spolubyvajuci.sk ::  Chaty na Slovensku
Ubytovanie Dudince  ::  Ubytovanie v Holíči
Fotovýlet(y) po Slovensku :: Ubytovanie Kováčová
Dovolenka a ubytovanie Štúrovo  ::  Dovolenka a ubytovanie v Bojniciach
Ubytovanie Telgárt
Ubytovanie s wellness Telgárt