6 ubytovaní

Ubytovanie Bratislavský región

Ubytovanie Bratislava - Penzion Willy

Ubytovanie Bratislava - Penzion Willy

Cena od

8€

Novootvorený penzión v blízkosti nákupného centra Avion shoping park a letiska, s ľahkou dostupnosťou do centra mesta Bratislava aj na diaľničný obchvat. Reštaurácia na prízemí.

Komentárov(0) Zobrazení (81744x) Viac...

Robotnícke ubytovanie v súkromí Rovinka, Bratislava

Robotnícke ubytovanie v súkromí Rovinka, Bratislava

Cena od

8€

Hľadáte ubytovanie na dosah k hlavnému mestu? Hľadáte lacné ubytovanie, čisté izby a príjemné prostredie? Hľadáte tiché miesto, kde si môžete oddýchnuť po náročnom dni? Tak ste ho práve našli :) Zavítajte do nášho ubytovania v súkromí. Ubytovanie sa nach...

Komentárov(0) Zobrazení (2699x) Viac...

Banarka

Banarka

Cena od

19€

Banarka - penzión, reštaurácia

Komentárov(0) Zobrazení (12774x) Viac...

Penzion Ranč Šenkvice

Penzion Ranč Šenkvice

Cena od

15€

Komentárov(0) Zobrazení (13228x) Viac...

Penzión Hviezda

Penzión Hviezda

Cena od

12€

Náš penzión disponuje 34 Štandardnými, 1-lôžkovými izbami, 2-lôžkovými izbami a 3-lôžkovými izbami. Samozrejmou súčasťou každej štandardnej izby je kúpeľňa so sprchovým kútom, umývadlom a toaletou. Okrem štandardných izieb máme k dispozícii aj 2,4,5 a 6 ...

Komentárov(0) Zobrazení (18478x) Viac...

Penzion POLOVNÍK

Penzion POLOVNÍK

Cena od

7€

Penzión s poľovníckou reštauráciou. Ubytovanie v dvoj lôžkových izbách so sociálnym zariadením s kapacitou sedem izieb.

Komentárov(0) Zobrazení (22615x) Viac...


Ubytovanie Bratislava

Ubytovanie Bratislava

Bratislavský región alebo Bratislava a okolie je región nachádzajúci sa v juhozápadnej časti Slovenska. Región hraničí s Rakúskom, Českom a Maďarskom a patrí sem Bratislava a aj jej mestské časti.

Turistov pri návšteve tohto nádherného regiónu zaujmú chránené krajinné oblasti Záhorie, Malé Karpaty alebo Dunajské Luhy, ktoré môžete krok po kroku spoznávať pri návšteve turistických chodníkoch. Milovníkov dlhých prechádzok zaujme najmä Sad Janka Kráľa, najstarší verejný park v strednej Európe.

Historickým centrom tohto regiónu je Bratislava, ktorej najkrajšími pamiatkami sú Bratislavský hrad, Dóm svätého Martina, Stará radnica, Academia Istropolitana alebo Michalská brána. Zaujímavosťou je aj hrad Devín ponúkajúci nádherný výhľad na sútok rieky Dunaj a Morava a taktiež aj zrúcanina Biely Kameň nachádzajúca sa pri Svätom Jure. Interesantná je aj návšteva Csákiho kaštieľa nachádzajúceho sa v Prievoze. Kultúrny zážitok Vám prinesie návšteva Slovenskej národnej galérie a navštíviť tu môžete aj filharmóniu a múzeá.

Ak by ste pri návšteve tohto nádherného regiónu chceli zabaviť svoje deti určite s nimi navštívte Dinopark alebo Zoologickú záhradu v Bratislave a zaujímavá je aj návšteva Botanickej záhrady Univerzity Komenského. Zábavu Vám určite zaručí aj návšteva Bobovej dráhy pri Kolibe alebo aj návšteva Seneckého aquaparku či Slnečných jazier, ktorá Vám ponúka možnosť letných športov, vodnej turistiky ako aj rybolovu. Navštíviť môžete aj Darkonu, dostihový areál, kde si môžete zajazdiť na koni alebo si môžete zahrať golf v Záhorskej Bystrici v Country klube.V zime si môžete zalyžovať v lyžiarskom stredisku Pezinská Baba.

Región Vám poskytuje špičkové ubytovanie v elegantných hoteloch, hosteloch penziónoch ako aj privátoch a to priamo v centre Bratislavy alebo v jej mestských častiach.

Slovenský katalóg ::  VirtualTravel.sk ::  Spolubyvajuci.sk ::  Chaty na Slovensku
Ubytovanie Dudince  ::  Ubytovanie v Holíči
Fotovýlet(y) po Slovensku :: Ubytovanie Kováčová
Dovolenka a ubytovanie Štúrovo  ::  Dovolenka a ubytovanie v Bojniciach
Ubytovanie Telgárt
Ubytovanie s wellness Telgárt