14 ubytovaní

Ubytovanie Orava

Orava Hotel***

Orava Hotel***

Cena od

35€

Trojhviezdičkový Orava Hotel sa nachádza v jednom z najkrajších miest regiónu Orava. Hotel bol postavený v roku 2008, a hosťom ponúka ubytovanie v útulne zariadených izbách. Hotel je vhodným východiskom do stredísk cestovného ruchu: termálne kúpalisko Orav...

Komentárov(0) Zobrazení (73x) Viac...

Apartmán u Paťka

Apartmán u Paťka

Cena od

56€

Apartmán pri Paťka sa nachádza na pokojnom okraji obce Zuberec v najkrajšou časťou Západných Tatier - Roháčoch.

Komentárov(0) Zobrazení (3699x) Viac...

Penzión Modul

Penzión Modul

Cena od

25€

PENZIÓN MODUL je rekreačné zariadenie nachádzajúce sa v Námestove na brehu Oravskej priehrady obklopený Oravskými Beskydami.

Komentárov(0) Zobrazení (120x) Viac...

Apartmány Ľubka

Apartmány Ľubka

Cena od

70€

Komentárov(0) Zobrazení (149x) Viac...

Chata Emka

Chata Emka

Cena od

84€

Chata Emka ponúka veľmi pohodlné ubytovanie v nádhernom prostredí oravskej prírody v obci Vyšní Kubín.

Komentárov(0) Zobrazení (4792x) Viac...

Chata Ivka

Chata Ivka

Cena od

30€

Chata Ivka sa nachádzá v malebnej dedinke Leštiny, ktorá je učupená pod krásnym kopcom Choč (1611 m n. m.) a v blízkosti Kubínskych skaliek (niekdajšie sídlo Keltov). Od Dolného Kubína je vzdialená 4 km.

Komentárov(0) Zobrazení (8574x) Viac...

Penzión Pribiskô

Penzión Pribiskô

Cena od

89€

Náš rodinný penzión sa nachádza v prekrásnom tichom podhorskom prostredí na úpätí Brestovej – časti hlavného Roháčskeho hrebeňa. Penzión je situovaný mimo obce Zuberec.

Komentárov(0) Zobrazení (10363x) Viac...

Hotel Gobor ***

Hotel Gobor ***

Cena od

58€

Hotel Relax s príjemnou atmosférou v prekrásnom prostredí oravskej prírody na okraji obce Vitanová pri rekreačnej oblasti Oravice, ktorá je známa termálnymi bazénmi (dva areály - moderný aquapark a pôvodné kľudové bazény) s celoročnou prevádzkou....

Komentárov(0) Zobrazení (5674x) Viac...

Penzion Zelený Dom

Penzion Zelený Dom

Cena od

32€

Orava je kraj, kde príroda i človek vytvorili atraktivity vhodné pre každého návštevníka. A pri návšteve tohoto regiónu si dovolíme upriamiť Vašu pozornosť na služby, ktoré Vám radi poskytneme v našom penzióne “Zelený dom“, ktorý sa nachádza v oravskej obci...

Komentárov(0) Zobrazení (116x) Viac...

Privát Pavlová

Privát Pavlová

Cena od

7€

Privát Pavlová nájdete v obci Habovka v predhorí Západných Tatier - Roháčov. Blízko od nás to máte do Zuberca a Roháčov, kde môžete lyžovať, vydať sa na turistiku, či navštíviť Múzeum Oravskej dediny. Relax si dozaista užijete v aquaparku Oravice. Hosťom...

Komentárov(0) Zobrazení (9827x) Viac...

Penzión Borky

Penzión Borky

Cena od

9€

Penzion Borky vám nabízí jedinečnou možnost strávit příemné chvíle v severní části Slovenska na Oravě.

Komentárov(0) Zobrazení (9343x) Viac...

Apartmány Majerčák

Apartmány Majerčák

Cena od

22€

Komentárov(0) Zobrazení (124x) Viac...

Ubytovanie Vitanová, Penzion Sabinka

Ubytovanie Vitanová, Penzion Sabinka

Cena od

10€

Penzión Sabinka ponúka ubytovanie v 3 trojlôžkových a v 1 dvojlôžkovej izbe. Každá izba má vlastné sociálne zariadenie. Spoločenská miestnosť dostupná spolu s dobre vybavenou kuchyňou.Parkovanie v zamknutom dvore.

Komentárov(0) Zobrazení (13329x) Viac...

Penzion Leštiny

Penzion Leštiny

Cena od

40€

Penzión Leštiny sa nachádza v rázovitej dolnooravskej obci na upätí Chočských vrchov a Oravskej vrchoviny pod majestátnym Veľkým Chočom ( 1611 m ) v dedinke Leštiny, 6 km od centra dolnej Oravy Dolného Kubína.

Komentárov(0) Zobrazení (4424x) Viac...


Ubytovanie na Orave

Ubytovanie na Orave

Na Orave dobre, na Orave zdravo...

...spieva sa v známej ľudovej piesni. Platí to až doteraz. Orava je jedným z najkrajších regiónov Slovenska. Nachádza sa na severozápade krajiny a tvoria ju nádherné prírodné scenérie tunajších hôr a dolín. Svojim návštevníkom má čo ponúknuť po celý rok. Najznámejšou atrakciou a zároveň kultúrnou pamiatkou je Oravský hrad, ktorý sa týči na vysokej skale nad riekou Orava. Okrem toho, však na Orave nájdete aj Múzeum Oravskej dediny v Zuberci, kde je vystavených viac ako 50 rôznych historických budov, väčšinou z dreva, napríklad aj vodný mlyn.

Turistika, lyžovanie alebo splav? Vyberte si.

Pre tých, ktorý preferujú horskú turistiku alebo cykloturistiku ponúka Orava desiatky turistických chodníkov a trás pre cyklistov v národnom parku Západné Tatry - Roháč, odkiaľ je nádherný panoramatický výhľad na Oravu, ale aj v Oravských Beskydoch. Po namáhavej horskej turistike sa potom môžete osviežiť na termálnom kúpalisku Oravice alebo v Oravskej priehrade. A keď už budete na Oravskej priehrade, mali by ste navštíviť aj Slanický ostrov, na ktorom sa nachádza pôvodný drevený kostolík, jediná pamiatka na zatopené obce.

Aj pre turistov ktorí hľadajú adrenalínové zážitky má Orava niečo pripravené. Celý rok môžete splavovať rieku Oravu na pltiach, tak ako to robili naši predkovia po celé storočia. V zime si zasa môže každý užiť v lyžiarskych strediskách, ako Janovky, Milotín, Spálená či Kubínska hoľa.

O zážitky sa potom môžete podeliť s priateľmi, pri večeri v hoteli či penzióne. Ubytovanie na Orave ponúkajú nielen lacné penzióny či chaty, ale aj hotely s tromi či štyrmi hviezdičkami. Vybrať si to pravé, je už iba na vás.

Slovenský katalóg ::  VirtualTravel.sk ::  Spolubyvajuci.sk ::  Chaty na Slovensku
Ubytovanie Dudince  ::  Ubytovanie v Holíči
Fotovýlet(y) po Slovensku :: Ubytovanie Kováčová
Dovolenka a ubytovanie Štúrovo  ::  Dovolenka a ubytovanie v Bojniciach
Ubytovanie Telgárt
Ubytovanie s wellness Telgárt