4 ubytovaní

Ubytovanie Košický región

UBYTOVŇA CITY

UBYTOVŇA CITY

Cena od

10€

Zrekonštruovaná Ubytovňa City je situovaná iba 12 km od mesta Košice. Nájdete ju na hlavnom ťahu medzinárodnej cesty E571. Poloha ubytovne je ideálna pre obchodných cestujúcich, turistov či študentov vysokých škol. V blízkosti sa nachádza kompletná občia...

Komentárov(0) Zobrazení (30413x) Viac...

Apartmany Kukučín

Apartmany Kukučín

Cena od

35€

Apartmány Kukučín sa nachádzajú v blízkosti Kultúrparku, na Kukučinovej ulici v Košiciach. V blízkom centre mesta, len pár minút pešou chôdzou od Hlavnej ulice, kde sa nachádzajú kultúrne pamiatky ako sú Dom Sv.Alžbety, Dom umenia, Kaplnka Sv. Michala a ...

Komentárov(0) Zobrazení (25266x) Viac...

Penzion PEJAVA

Penzion PEJAVA

Cena od

15€

Nájdete nás v kľudnej štvrti mesta len 6 km kilometrov od samotného centra Košíc. Od nákupného centra AuPark sme vzdialený 5,1km. Poskytujeme bezplatné parkovanie priamo pri penzióne. V penzióne máme 12 izieb, každá má samostatné WC, sprchovací kút,...

Komentárov(0) Zobrazení (41653x) Viac...

Apartmánový dom Bidovce pri Košiciach

Apartmánový dom Bidovce pri Košiciach

Cena od

17€

Apartmánový dom Bidovce 128 sa nachádza 12,5 km od Košíc. Ponúka nadštandartné ubytovanie pre 20 hostí v 4 apartmánoch. Každý apartmán má vlastnú kúpeľňu a kuchyňu s vybavením. Apartmány tvoria dve izby - dvoj a trojlôžkové.Na izbách sú TV. Súčasťou objek...

Komentárov(0) Zobrazení (13501x) Viac...


Ubytovanie Košice a okolie

Ubytovanie Košice a okolie

Košice a okolie, Košický región alebo historický názov Abov sú označením nádherného malebného regiónu rozprestierajúceho sa vo východnej časti Slovenska. Košický región uspokojí všetkých návštevníkov keďže ponúka množstvo turistických rarít, historických pamiatok ako aj možnosti pre zábavu a šport.

Samotné mesto Košice ponúka svojim návštevníkom skvost architektúry, gotickú stavbu Dóm svätej Alžbety, Kaplnku svätého Michala, Univerzitný kostol svätej Trojice alebo Dominikánsky kostol. Históriou dýcha aj námestie, kde sa nachádza pamiatka Morový stĺp a zaujímavá je aj návšteva Levočského domu alebo Župného domu.

Milovníkov kultúry a umenia rozhodne očarí návšteva Východoslovenskej galérie, Slovenského Technického múzea a Východoslovenského múzea a príjemné je aj posedenie v parku pri hrajúcej fontáne. V regióne je zaujímavá aj návšteva Turnianskeho hradu, zrúcaniny, ktorá sa týči nad Turňou nad Bodvou.

Deti pri návšteve tohto regiónu zaujmete návštevou košickej ZOO, kde sa môžu zabaviť aj na bobovej dráhe alebo návštevou Botanickej záhrady. Zábavné bude aj kúpanie v štrkoviskách pri Čani alebo návšteva teplého prameňa vo Vyšnej Myšli.

Košický región dáva zelenú aj všetkým športom. V lete tu môžete navštíviť turistické chodníky alebo cykloturistické chodníky. Zaujímavosťou je aj hranie golfu alebo paintbalu v zóne Alpinka. V zime ponúka možnosť lyžovania v lyžiarskych strediskách Kavečany alebo v Ski parku Erika. Milovníci turistiky sa môžu v tomto regióne vybrať na túru do Slanských vrchov , kde môžu navštíviť jazerá Izra a Malá Izra, Volovských vrchov alebo do Zádielskej tiesňavy, monumentálneho kaňona nachádzajúceho sa pri obci Zádiel. Pútavá je aj návšteva Herlianskeho gejzíru.

Tento región Vám ponúka kvalitné služby a pohodlné ubytovanie v penziónoch, ubytovniach, hoteloch alebo privátoch a to priamo v meste Košice alebo v jeho okolí.

Slovenský katalóg ::  VirtualTravel.sk ::  Spolubyvajuci.sk ::  Chaty na Slovensku
Ubytovanie Dudince  ::  Ubytovanie v Holíči
Fotovýlet(y) po Slovensku :: Ubytovanie Kováčová
Dovolenka a ubytovanie Štúrovo  ::  Dovolenka a ubytovanie v Bojniciach
Ubytovanie Telgárt
Ubytovanie s wellness Telgárt