3 ubytovaní

Ubytovanie Gemer

APARTMÁN***REVÚCA

APARTMÁN***REVÚCA

Cena od

13€

APARTMÁN***REVÚCA priestranný 3 izbový apartmán s vybavenou kuchyňou, s WiFi, balkónom a parkovaním pre návštevníkov mesta Revúca a regiónu GEMER.

Komentárov(0) Zobrazení (8702x) Viac...

Kaštieľ Szigety

Kaštieľ Szigety

Cena od

23€

Kaštieľ Szigety je bývalé letné sídlo maďarského grófa Kubinyho, postavený v roku 1870.

Komentárov(0) Zobrazení (2515x) Viac...

APARTMAN***REVUCA

APARTMAN***REVUCA

Cena od

40€

Príjemný 3 izbový apartmánový byt s balkónom APARTMÁN***REVÚCA poskytuje 100% súkromie počas pobytu návštevníkom mesta Revúca a regiónu GEMER.  Je v centre mesta a v blízkosti sa nachádzajú všetky potrebné služby okresného mesta. K dispozícii je vybavená ku...

Komentárov(0) Zobrazení (1072x) Viac...


Ubytovanie Gemer

Ubytovanie Gemer

Gemer je čarokrásny, malebný región rozprestierajúci sa v južnej časti stredného Slovenska. Región zasahuje až do Maďarska a možno aj preto sa kultúra a tradície tohto národa zachovávajú aj v regióne Gemer . Región zahŕňa dva celé okresy Revúca a Rimavská Sobota a z časti aj okres Rožňava.

Turistov láka v tomto regióne najmä návšteva Národného parku Slovenský raj, susediaceho s Národným parkom Muránska Planina. Národný park je známy množstvom ohrozených druhov živočíchov ako aj rastlín a taktiež unikátnym krasovým reliéfom. V južnej časti regiónu sa rozprestiera Národný park Slovenský kras, ktorého jaskyne a priepasti sú zaradené do zoznamu svetového kultúrneho a prírodného dedičstva UNESCO. Svetovým unikátom tohto regiónu je Ochtinská aragonitová jaskyňa a pútava je aj návšteva Dobšinskej ľadovej jaskyne. Zaujímavosťou regiónu je 32 m dlhý stalagmit v Krásnohorskej jaskyni, ktorý je jedinou slovenskou biosferickou rezerváciou na zozname UNESCO.

Región je pre svojich návštevníkov pútavý aj vďaka množstvu pamiatok. Nachádzajú sa tu kultúrne ako aj historické pamiatky ku ktorým patrí hrad Krásna Hôrka, kde sa nachádza aj secesné mauzóleum Andrassyovcov alebo zrúcanina hradu Muráň. Originálny zážitok Vám prinesie návšteva veľkého poľovníckeho kaštieľa v Betliari s jeho nádherným parkom alebo návšteva kostolíkov, ktoré zaraďujeme do gemerskej vetvy Gotickej cesty. Historicky zaujímavé sú taktiež zachovalé historické centrá Rimavskej Soboty a Rožňavy.

V lete sa môžu prísť návštevníci schladiť k umelým vodným plochám v Tornali, v Dedinkách alebo v Teplom Vrchu. V zime je možné zalyžovať si v Slovenskom Raji alebo na svahoch Radzimu.

Pri návšteve tohto regiónu sa môžete ubytovať v elegantných hoteloch, penziónoch alebo privátoch, ktoré Vám zaručia pohodlie a komfort a poskytujú vysoký štandard.

Slovenský katalóg ::  VirtualTravel.sk ::  Spolubyvajuci.sk ::  Chaty na Slovensku
Ubytovanie Dudince  ::  Ubytovanie v Holíči
Fotovýlet(y) po Slovensku :: Ubytovanie Kováčová
Dovolenka a ubytovanie Štúrovo  ::  Dovolenka a ubytovanie v Bojniciach
Ubytovanie Telgárt
Ubytovanie s wellness Telgárt