10 ubytovaní

Ubytovanie Turčianske Teplice

Penzión Panda

Penzión Panda

Cena od

45€

Penzión Panda s reštauráciou sa nachádza v malebnom centre horného Turca v Turčianskych Tepliciach a ponúka ubytovanie v apartmánoch, dvojlôžkových izbách s vlastnou kúpeľňou a turistických izbách so spoločnou kúpeľňou.

Komentárov(0) Zobrazení (11884x) Viac...

Ubytovanie Naďka

Ubytovanie Naďka

Cena od

25€

Príjemný rodinný penzión Naďka je len 5 min od známeho Aquaparku v Turčianskych Tepliciach a to je jedným z dôvodov prečo je to fantastické miesto na strávenie rodinnej dovolenky v akomkoľvek období roka.

Komentárov(0) Zobrazení (3842x) Viac...

Hotel Vyšehrad

Hotel Vyšehrad

Cena od

36€

Hotel Vyšehrad sa nachádza pri potoku Teplica susediacim s kúpeľným parkom v užšom centre kúpeľného mesta Turčianske Teplice vo vzdialenosti doslova len pár krokov od kúpeľného komplexu liečebných domov, SPA&AQUAPARK-u a ďalších zariadení svetoznámych S...

Komentárov(0) Zobrazení (5021x) Viac...

Dom V Záhrade

Dom V Záhrade

Cena od

40€

Dom V Záhrade je situovaný v príjemnom prostredí kúpeľného mestečka Turčianske Teplice. 

Komentárov(0) Zobrazení (3735x) Viac...

Chateau Diva

Chateau Diva

Cena od

50€

Chateau DIVA ponúka 9 jedinečných apartmánov, z toho 6 mezonetových apartmánov (podkrovie) a 3 suity (prvé poschodie - bez výťahu). V apartmánoch je možnosť ubytovať 2 osoby a viac (maximálne 5 osob v jednom apartmáne, suite).

Komentárov(0) Zobrazení (5495x) Viac...

Penzión Soľná Jaskyňa

Penzión Soľná Jaskyňa

Cena od

20€

Komentárov(0) Zobrazení (3485x) Viac...

Hotel Rezident

Hotel Rezident

Cena od

40€

Hotel Rezident sa nachádza v srdci kúpeľného mesta Turčianske Teplice , v Turčianskej kotline. Obklopujú ho pohoria Veľká Fatra, Malá Fatra, Žiar a Kremnické vrchy.

Komentárov(0) Zobrazení (5596x) Viac...

Ubytovanie na súkromí

Ubytovanie na súkromí

Cena od

25€

Ubytovanie v súkromí sa nachádza v Turčianskych Tepliciach.

Komentárov(0) Zobrazení (3635x) Viac...

Penzion & Restaurant Anesis***

Penzion & Restaurant Anesis***

Cena od

59€

Penzión Anesis sa nachádza v kúpeľnom meste Turčianske Teplice na strednom Slovensku.

Komentárov(0) Zobrazení (5002x) Viac...

Ubytovanie Turčianske Teplice, Privát TURČAN

Ubytovanie Turčianske Teplice, Privát TURČAN

Cena od

0€

Ponúkame ubytovanie v súkromí v krásnom prostredí Turčianskych Teplíc, s veľmi výhodnou polohou pri aquaparku. Prízemie je riešené bezbariérovo, takže radi uvítame aj menej pohyblivých hostí.

Komentárov(0) Zobrazení (21231x) Viac...


Ubytovanie Turčianske Teplice

Ubytovanie Turčianske Teplice

Turčianske Teplice sú malebným kúpeľným mestečkom nachádzajúcim sa v Žilinskom kraji v južnej časti Turčianskej kotliny. Mesto je okresným mestom a patrí medzi najstaršie kúpeľné mestá.

Termálne kúpele v tomto mestečku ponúkajú termálne pramene, kde za sekundu vyvrie na povrch 30 l síranovo-hydrouhličitanovej, vápenato-horečnatej a hypotonickej vody s obsahom vyše 1500 mg rozpustených minerálnych látok v 1 litri. Minerálne látky, ktoré táto voda obsahuje majú liečivé účinky na množstvo chorôb. Voda je vďaka obsahu horčíka, vápnika a flóru vhodná aj na pitné kúry, ktoré pôsobia proti osteoporóze a proti viacerým tipom obličkových kameňov ako aj pri žlčníkových kameňoch a črevných ochoreniach. Bohatý obsah minerálov v liečivej Turčianskej vode pôsobí priaznivo aj na ochorenia pohybového aparátu, urologické problémy a tiež nervové a gynekologické ochorenia. Okrem liečby ponúkajú Turčianské Teplice aj aquapark a bohatý animačný program, ktorý poskytne množstvo zábavy aj pre vaše deti. Zaujímavosťou kúpeľov je aj jeden z najrozsiahlejších a najstarších kúpeľných parkov v ktorom rastie množstvo cudzo krajinných drevín.

Okrem oddychu a relaxu poskytujú Turčianske Teplice aj príležitosť na zábavu. Mesto organizuje tanečný festival Zlaté tančeky, jedinečný festival rôznych tanečných štýlov hudby a umenia. Ak by chceli návštevníci tohto mesta stráviť príjemný večer môžu navštíviť kino Turiec, ktoré je v celoročnej prevádzke.

Zaujímavou historickou pamiatkou mesta je múzeum, Galéria Mikuláša Galandu, ktorý je rodným domom slovenského maliara predstaviteľa moderny s expozíciou jeho výtvarných diel. Nádherný zážitok ponúka aj návšteva Rímsko-katolíckého kostola svätého Michala z roku 1264 a Kaplnka Jána Nepomuckého z roku 1762 spolu s budovou sirotinca.

Rozvoj kúpeľníctva a bohatá história mesta zabezpečila prísun veľkého množstva návštevníkov ako aj rozvoj ubytovania. V meste s nachádza nádherný Dom v Záhrade ako aj privát, poskytujúce kvalitné ubytovacie služby.

Slovenský katalóg ::  VirtualTravel.sk ::  Spolubyvajuci.sk ::  Chaty na Slovensku
Ubytovanie Dudince  ::  Ubytovanie v Holíči
Fotovýlet(y) po Slovensku :: Ubytovanie Kováčová
Dovolenka a ubytovanie Štúrovo  ::  Dovolenka a ubytovanie v Bojniciach
Ubytovanie Telgárt
Ubytovanie s wellness Telgárt