2 ubytovaní

Ubytovanie Záhorie

Ubytovanie Holíč - Kopčany

Ubytovanie Holíč - Kopčany

Cena od

7€

Ubytovanie v Holíči v polyfunkčnej budove v centre obce Kopčany. Ubytovňa má 7 izieb. Pred budovu je parkovisko, možnosť parkovania i v uzatvorenom dvore. Kopčany sa nachádzajú 4 km od Holíča, 10 km od Skalice, 28 km od Senice.

Komentárov(0) Zobrazení (41468x) Viac...

SAMAR SR s.r.o.

SAMAR SR s.r.o.

Cena od

6€

Naše ubytovanie má výbornú lokalitu, pretože sa nachádza v centre Malaciek vo veľkom objekte. Vnútorné priestory sú moderne zariadené, pričom na každej izbe sa nachádza TV a WIFI, aby sa hostia cítili čo najpríjemnješie. K ubytovaniu prislúcha veľký dvor, n...

Komentárov(0) Zobrazení (34031x) Viac...


Ubytovanie Záhorie

Ubytovanie Záhorie

Záhorie je región nachádzajúci sa na západe Slovenska. Región je na severe ohraničený Myjavskou pahorkatinou a Bielymi Karpatmi a na východe Malými Karpatmi.

Región je zaujímavý množstvom atrakcií, ktoré sa tu nachádzajú. Interesantná je návšteva hradov alebo ich zrúcanín, v regióne sa rozprestiera hrad Devín, Pajštúnsky hrad, Plavecký hrad, Halíčsky hrad alebo množstvo kaštieľov ako je napríklad kaštieľ Veľké Leváre. Nachádza sa tu aj množstvo pamätných izieb a múzeí ako je napríklad Múzeum Generálka Milana Štefánika v Košariskách. K cirkevným pamiatkam patrí množstvo kostolov medzi nimi napríklad Bazilika Sedembolestnej Panny Márie v Šaštíne alebo Kaplnka Marianka nachádzajúca sa na najstaršom pútnickom meste na Slovensku . V regióne sa nachádzajú aj technické pamiatky ako je napríklad Baťov kanál v Skalici alebo Mlyn bratov Pilárikových v Skalici. V oblasti sa nachádzajú aj židovské pamiatky ako je napríklad Židovská synagóga v Malackách alebo Habánsky dvor a múzeum vo Veľkých Levároch. K pamiatkam ľudovej architektúry patrí Dom kultúry v Skalici alebo Ľudová architektúra v Plaveckom Petri reprezentovaná roľníckou usadlosťou.

Turisti budú nadšeným pestrou a rozmanitou prírodou Záhoria. Nachádzajú sa tu tri chránené krajinné oblasti Záhorie, Malé Karpaty a Biele Karpaty, národné prírodné rezervácie ako aj chránené územia. Jedinečná je návšteva Pieskovca Sanberk v Devínskej Kobyle, lokality, ktorá je bohatá na neogéne skameneliny.

Turisti si môžu zašportovať v tomto regióne v lete v Golf parku, ktorý sa nachádza v Malackách alebo v zime v lyžiarskom stredisku na Pezinskej Babe. Deti budú mať radosť z návštevy Zólogickej záhrady v Bratislave a oddych všetkým návštevníkom určite poskytne pobyt v kúpeľoch Smrdáky.

Výborne vyvinutý cestovný ruch podporil aj rozvoj ubytovacích služieb, ktoré sú v tomto regióne na vysokej úrovni. Nachádza sa tu množstvo chát, ubytovní ako aj hotelov. Návšteva tohto regiónu bude nezabudnuteľná ako pre malých tak aj pre veľkých návštevníkov.

Slovenský katalóg ::  VirtualTravel.sk ::  Spolubyvajuci.sk ::  Chaty na Slovensku
Ubytovanie Dudince  ::  Ubytovanie v Holíči
Fotovýlet(y) po Slovensku :: Ubytovanie Kováčová
Dovolenka a ubytovanie Štúrovo  ::  Dovolenka a ubytovanie v Bojniciach
Ubytovanie Telgárt
Ubytovanie s wellness Telgárt