1 ubytovaní

Ubytovanie Skalica


Ubytovanie Holíč - Kopčany

Ubytovanie Holíč - Kopčany

Cena od

7€

Ubytovanie v Holíči v polyfunkčnej budove v centre obce Kopčany. Ubytovňa má 7 izieb. Pred budovu je parkovisko, možnosť parkovania i v uzatvorenom dvore. Kopčany sa nachádzajú 4 km od Holíča, 10 km od Skalice, 28 km od Senice.

Komentárov(0) Zobrazení (41920x) Viac...


Ubytovanie Skalica

Ubytovanie Skalica

Skalica je okresným mestom rozprestierajúcim sa v Trnavskom kraji. Mesto sa nachádza na západe Slovenska a patrí k regiónu Záhorie, nachádza sa v Záhorskej nížine a siaha až k Bielym Karpatom. Svojim návštevníkom Skalica ponúka množstvo zaujímavých historických pamiatok ako aj prírodné zaujímavosti.

Už na prvý pohľad mesto zaujme svojich návštevníkov nádherným prostredím, ktoré dotvárajú zaujímavé pamiatky. Do dnešnej doby sa v meste zachovalo až šesť kostolov a deväť menších sakrálnych stavieb z ktorých najznámejšia je Rotunda svätého Juraja, do ktorej sa môžete prísť pozrieť. Zaujímavé sú aj štyri kláštory, pútavé svetské stavby medzi ktoré patrí aj známy Jurkovičov dom, interesantné námestie v tvare trojuholníka ako aj mestské opevnenie. Návštevníci mesta majú možnosť sledovať všetky stavebné slohy dokonca vrátane románskeho, ktorý je najstarší.

Milovníci turistiky sa môžu turistickými trasami vybrať do okolia mesta. Pútavá je najmä návšteva Zlatníckej doliny rekreačnej oblasti rozprestierajúcej sa v Bielych Karpatoch. Táto rekreačná oblasť ponúka množstvo možností pre hubárčenie a nachádza sa tu aj množstvo turistických trás ako aj cykloturistických. Pútavá je aj návšteva Baťovho kanálu, kde sa môžete previesť loďou. Milovníci športu si na svoje prídu pri návšteve Golf resortu Skalica alebo Tarzanie Skalica.

Mesto každoročne láka svojich návštevníkov Skalickými dňami a Trdlofestom, kde môžu ochutnať tradičný Skalický trdelník. Skalica je známa aj svojou vinárskou tradíciou a v mnohých podnikoch je tu možnosť zúčastniť sa ochutnávky vín.

Pri návšteve tohto prekrásneho mesta sa môžete ubytovať v komfortných hoteloch a penziónoch, ktoré ponúkajú tie najkvalitnejšie služby. Večeri môžete tráviť v príjemnom prostredí mesta pri ochutnávke vín rôznej chuti.

Slovenský katalóg ::  VirtualTravel.sk ::  Spolubyvajuci.sk ::  Chaty na Slovensku
Ubytovanie Dudince  ::  Ubytovanie v Holíči
Fotovýlet(y) po Slovensku :: Ubytovanie Kováčová
Dovolenka a ubytovanie Štúrovo  ::  Dovolenka a ubytovanie v Bojniciach
Ubytovanie Telgárt
Ubytovanie s wellness Telgárt