Apartmány GolemGolem
Golem

cena od

64 €

Akcie:

Ubytovanie Tatranská Štrba
(okres) , Región / Kraj , Slovensko

V Tatranskej Štrbe Vám ponúkame ubytovanie v 1-izbovom apartmáne (úžitková plocha 32 m²) v malebnom kraji Vysokých Tatier. Apartmánový dom GOLEM stojí v tesnej blízkosti lesa a potoka. Ponúka skvelé miesto na odpočinok a dovolenku.

X

Galéria obrázkov

  • letecký pohľad na Golem
  • letecký pohľad na Golem
  • Golem


Detailný popis

Typ zariadenia:
Apartmán
Adresa:
Rekreačná 1041/5, 05941 Tatranská Štrba
Recepcia:

8.00 - 16.00. Následne zaistená služba na vopred dohodnutú hodinu.

Dostupnosť:

Tatranská Štrba sa nachádza na hlavnej ceste medzi Žilinou a Popradom. Má dobré železničné spojenie so zvyškom Slovenska a vďaka zubačke aj so zvyškom Tatier. Železničná stanica sa nachádza iba 10 minút chôdze od apartmánového domu GOLEM. Prístup k apartmánovému domu GOLEM je veľmi jednoduchý. Na hlavnej ceste (ZA - PP) v Štrbe stačí odbočiť vľavo na smer Štrbské pleso a potom na prvej odbočke vpravo. Cesta Vás dovedie až k areálu GOLEMU.

Okolie:

Apartmán Golem sa nachádza v Tatranskej Štrbe, 8 km pod Štrbským Plesom, 6 minút pešej chôdze od nástupnej stanice zubačky na Štrbské Pleso, ako i od železničnej a autobusovej stanice. Golem sa nachádza priamo na okraji niekoľko hektárového lesa (nepoškodeného počas kalamity vo Vysokých Tatrách v roku 2004), ktorým prechádza zurčiaci potok. Vyznačuje sa ideálnym miestom pre oddych vďaka tichému prostrediu a príjemné ozónu pochádzajúceho z okolitého rozsiahleho lesa. Iba 16 km od apartmánu sa nachádza známy Aquapark v Poprade.

Popis izieb:

Komplet vybavená kuchynská linka (chladnička s mrazničkou, rýchlo-varná kanvica, keramické varné panely, mikrovlnka, samozrejmosťou sú príbory, poháre, taniere atď.), stôl, 4 stoličky, manželská dvojposteľ, rozkladacia pohovka (možnosť prístelky pre 2 osoby), skriňa, TV-SAT, kúpeľňa so sociálnym zariadením, detská skladacia postieľka, balkón, pivnica na uskladnenie lyží.

Exteriér:
Výťah, Domáci maznáčikovia - malí, Bezbariérový prístup, Parkovisko, Záhrada, Internet, Nefajčiarske prostredie, Bazén - vonkajší, Lyžiarsky vlek, Golf, Sauna, Whirlpool, Masáže, Reštaurácia, Záhrada, Grill
Kapacita:
2(+2)
Stravovanie:

Stravovanie hostí je vlastné. K príprave jedál je k dispozícii plne vybavená kuchynská linka. 70 metrov od Golemu sa nachádza reštaurácia hotela Meander.

Zemepisná šírka:
49.0852415
Zemepisná dĺžka:
20.0724514
Zviera:

Mapa lokality

Detail map


Apartmány Golem Apartmány Golem V Tatranskej Štrbe Vám ponúkame ubytovanie v 1-izbovom apartmáne (úžitková plocha 32 m²) v malebnom kraji Vysokých Tatier. Apartmánový dom GOLEM stojí v tesnej blízkosti lesa a potoka. Ponúka skvelé miesto na odpočinok a dovolenku.

Slovenský katalóg ::  VirtualTravel.sk ::  Spolubyvajuci.sk ::  Chaty na Slovensku
Ubytovanie Dudince  ::  Ubytovanie v Holíči
Fotovýlet(y) po Slovensku :: Ubytovanie Kováčová
Dovolenka a ubytovanie Štúrovo  ::  Dovolenka a ubytovanie v Bojniciach
Ubytovanie Telgárt
Ubytovanie s wellness Telgárt