7 ubytovaní

Ubytovanie Bardejov

Penzión Šport

Penzión Šport

Cena od

17€

• 2 a 4-posteľové izby s vlastnou kúpeľnou a toaletou • 56 stálych lôžok • satelitná TV na všetkých izbách • pripojenie na internet WiFi bezplatne • bezplatné parkovanie pri penzióne

Komentárov(0) Zobrazení (22518x) Viac...

Penzión Ivana

Penzión Ivana

Cena od

18€

Penzión Ivana ponúka cenové výhodné ubytovanie v blízkosti historického centra mesta Bardejov.

Komentárov(0) Zobrazení (1711x) Viac...

Penzión Rouse

Penzión Rouse

Cena od

20€

Komentárov(0) Zobrazení (1650x) Viac...

Privát U Jozefa

Privát U Jozefa

Cena od

8€

Náš privát sa nachádza v kľudnej časti mesta Bardejov - Miháľov uprostred zelene. Klientom ponúkame individuálny prístup a poskytujeme príjemné rodinné prostredie, aby pobyt u nás bol pre Vás druhým domovom na cestách. Pre spríjemnenie pobytu naviac: Zda...

Komentárov(0) Zobrazení (18761x) Viac...

Penzion Čergov Hervartov

Penzion Čergov Hervartov

Cena od

13€

Skvelé ubytovanie blízko Bardejova v tichom prostredí podhorskej dedine Hervartov. Ideálne pre milovníkov prírody.

Komentárov(0) Zobrazení (16816x) Viac...

Turistická ubytovňa SPŠ Bardejov

Turistická ubytovňa SPŠ Bardejov

Cena od

7€

Poskytujeme:- ubytovanie v 3 až 4 posteľových izbách- celodennú stravu- možnosti aktívneho využitia voľného času - k dispozícií sú: telocvičňa, futbalové ihrisko, posilňovňa, internet, spoločenské hry,- v blízkosti ubytovne cca 500 m je krytá plaváreň- v zi...

Komentárov(0) Zobrazení (25719x) Viac...

Stredisko Lipka

Stredisko Lipka

Cena od

0€

Ve stredisku LIPKA nájdete ubytovanie, reštauráciu, kaviareň, bar a konferenčnú miestnosť. Ponúkame Vám tak komplexné služby na jednom mieste pre váš relax a pohodu. 

Komentárov(0) Zobrazení (1703x) Viac...


Ubytovanie Bardejov

Ubytovanie Bardejov

Bardejov je nádherné, okresné, kúpeľné mestečko rozprestierajúce sa v Prešovskom kraji. Mesto sa rozprestiera v severovýchodnej časti Slovenska a patrí do regiónu Šariša. Vďaka svojmu zachovalému stredovekému centru je toto mesto zaradené k svetovému dedičstvu UNESCO.

Mesto svojich návštevníkov zaujme svojou nevšednou históriou, prírodnými zaujímavosťami ako aj možnosťami pre oddych a relax. Toto mesto každoročne ožíva aj Bardejovským jarmokom, ktorý je vždy spojený so zaujímavým programom a to na prelome augusta a septembra.

Pútavá je najmä návšteva Šarišského múzea, ktoré popisuje prírodné, historické ako aj spoločenské pomery Horného Šariša. Múzeum spravuje dokonca až 34 budov, ku ktorým patrí napríklad vila Rákociho alebo múzeum ľudovej architektúry rozprestierajúce sa v Bardejovských kúpeľoch. Medzi najzaujímavejšie stavby mesta patrí Radničné námestie s jeho meštianskymi gotickými domami a pútava je aj návšteva gotickej Baziliky svätého Egídia, Gréckokatolíckeho chrámu svätého Petra a Pavla, Evanjelického kostola cirkvi Augsburského vyznania alebo návšteva Chrámu svätého Prepodobného Serafína Sarovského. Pri prechádzkach po Bardejove sa môžete pristaviť pri Pomníku osloboditeľov na Námestí SNP alebo navštíviť Bronzovú sochu kráľovnej Alžbety.

Milovníci dlhých prechádzok môžu navštíviť Kalváriu mesta alebo mestský park. Relax a oddych Vám zaručene dopraje návšteva Bardejovských kúpeľov rozprestierajúcich sa v malebnom prostredí listnatých a ihličnatých lesov. Minerálne pramene týchto kúpeľov patria medzi najvýznamnejšie v Európe vďaka svojmu zloženiu a liečivým účinkom.

Svojim návštevníkom toto mesto ponúka nádhernú históriu, krásnu prírodu a kvalitné služby. Vďaka množstvu pamiatok rôzneho charakteru ponúka mesto aj množstvo ubytovacích kapacít.

Ubytovať sa môžete v hoteloch, penziónoch, ubytovniach ako aj iných zariadeniach, ktoré Vám zaručia príjemne strávený čas v nádhernom prostredí.

Slovenský katalóg ::  VirtualTravel.sk ::  Spolubyvajuci.sk ::  Chaty na Slovensku
Ubytovanie Dudince  ::  Ubytovanie v Holíči
Fotovýlet(y) po Slovensku :: Ubytovanie Kováčová
Dovolenka a ubytovanie Štúrovo  ::  Dovolenka a ubytovanie v Bojniciach
Ubytovanie Telgárt
Ubytovanie s wellness Telgárt