6 ubytovaní

Ubytovanie Brezno

Penzión Marína

Penzión Marína

Cena od

34€

Penzión Marína sa nachádza priamo v areáli objektu SLOVENSKÁ KÚRIA v pamiatkovom centre mesta Brezna na Rázusovej ulici č.1, v susedstve Piaristického kláštora.

Komentárov(0) Zobrazení (9924x) Viac...

Ubytovanie Brezno - Sedliacky Dvor, vidiecky apartmán a sedliacka izba v prirode

Ubytovanie Brezno - Sedliacky Dvor, vidiecky apartmán a sedliacka izba v prirode

Cena od

10€

Sedliacky Dvor Vám ponúka príjemný romantický apartmán/chatu 2/6 a sedliacku izbu 1/4.   Apartmán/chatu pre 2/6 osôb pozostáva z 1 alebo 2 spální (ako treba), obývacej izby s rozkladacím gaučom a pec, plne vybavenej kuchyne, jedaleň s murovanim sporakom,...

Komentárov(0) Zobrazení (18414x) Viac...

Apartmán Tále 309

Apartmán Tále 309

Cena od

85€

Luxusný rodinný Apartmán Tále č.309 Vám prináša teplo domova počas celý rok.

Komentárov(0) Zobrazení (272x) Viac...

Chata pod Chopkom

Chata pod Chopkom

Cena od

120€

Chata pod Chopkom sa nachádza v atraktívnom prostredí na južnej strane Nízkych Tatier v obci Bystrá, okres Brezno. Chata ponúka celoročné ubytovanie v dvoch samostatných štýlových apartmánoch s výhľadom na dominantu Nízkych Tatier - Chopok. Poloha chaty zai...

Komentárov(0) Zobrazení (608x) Viac...

Penzión Salmo

Penzión Salmo

Cena od

51€

Penzión Salmo ponúka veľmi príjemné ubytovanie 4 km od mesta Brezna.

Komentárov(0) Zobrazení (574x) Viac...

Chata Tále

Chata Tále

Cena od

120€

Chata Tále sa nachádza v atraktívnej lokalite Nízkych Tatier v rekreačnej oblasti Tále.

Komentárov(0) Zobrazení (272x) Viac...


Ubytovanie Brezno

Ubytovanie Brezno

Brezno je malebné, okresné mesto v Banskobystrickom kraji rozprestierajúce sa takmer v strede Slovenska. Svojich návštevníkov púta najmä bohatou históriou, krásnou prírodou ako aj bohatým kultúrnym a spoločenským životom.

Milovníkov divadla zaujme Divadelný súbor Jána Chalupku, ktorého vystúpenie si môžete užiť najmä na festivale Divadelná chalúpka, ktorý sa každoročne organizuje v Brezne a trvá niekoľko dní. Pútavú prehliadku do histórie regiónu Vám prinesie návšteva Horehronského múzea a príjemné posedenie zažijete pri hudbe Speváckeho zboru z Brezna. K nevšedným historickým pamiatkam mesta patrí zvonica, ktorá je dominantou mesta už od roku 1830. Táto stavba patrí k klasicistickému štýlu a v minulosti mala funkciu strážnej veže.

Zaujímavá je aj návšteva rímskokatolíckeho kostola Panny Márie Nanebovzatej, kaplnky Panny Márie alebo kostola svätého Kríža pochádzajúceho až z roku 1619. V meste sa nachádza aj synagóga, ktorá je jedinou židovskou pamiatkou na Horehroní. Množstvo pamiatok môžete vidieť aj v kostolčoku, ktorý sa nachádza v centre mesta. Práve na tomto mieste môžeme nájsť najstaršie doklady o umeleckom neogotickom oltári z breznianskeho kostola a taktiež obrazy svätej Barbory a svätej Doroty.

Turisti a športovci si na svoje prídu pri návšteve krytej plavárne Mazorníkovo alebo pri návšteve lyžiarskych stredísk Ski Centrum Mýtno iba 4,6 km od Brezna alebo lyžiarskeho strediska Horná Lehota iba 6,7 km od mesta. Turisti môžu navštíviť aj nádhernú Bystriansku jaskyňu alebo Čiernohorskú železnicu v blízkosti mesta Brezno.

Svojich návštevníkov každoročne mesto láka aj množstvom podujatí medzi ktoré patria napríklad Dni mesta Brezno alebo Ondrejovský jarmok. Aj vďaka týmto podujatiam sú služby v meste rozvinuté na vysokej úrovni. Ubytovanie Vám v meste ponúka množstvo hotelov, penziónov a apartmánov v nádhernom prostredí.

Slovenský katalóg ::  VirtualTravel.sk ::  Spolubyvajuci.sk ::  Chaty na Slovensku
Ubytovanie Dudince  ::  Ubytovanie v Holíči
Fotovýlet(y) po Slovensku :: Ubytovanie Kováčová
Dovolenka a ubytovanie Štúrovo  ::  Dovolenka a ubytovanie v Bojniciach
Ubytovanie Telgárt
Ubytovanie s wellness Telgárt