2 ubytovaní

Ubytovanie Čičmany

Kaštieľ Čičmany

Kaštieľ Čičmany

Cena od

95€

Miesto, kde sa moderný šarm spája s tradičným pôvabom. Naše izby sú spojením pohodlia a ľudového dizajnu. V reštaurácii zažijete moderné chute spojené s tradíciou.

Komentárov(0) Zobrazení (3133x) Viac...

Penzion Javorina

Penzion Javorina

Cena od

45€

Penzión Javorina je zrekonštruovaný ľudový zrubový dom, a so svojou domáckou atmosférou v duchu tradícii ponúka ubytovacie, stravovacie či wellness služby. Relaxujte na mieste kde sa zastavil čas , no zároveň služby zaručujú kvalitu k Vašej spokojnosti. V r...

Komentárov(0) Zobrazení (8639x) Viac...


Ubytovanie Čičmany

Ubytovanie Čičmany

Lyžiarske stredisko Čičmany sa rozprestiera nad obcou Čičmany v Strážovských vrchoch. V blízkosti lyžiarskeho strediska sa nachádzajú významné mestá Žilina a Prievidza, ktoré svojich návštevníkov zaujmú množstvom pamiatok a iných zaujímavostí. Lyžiarske stredisko svojim návštevníkom ponúka výborné služby ako aj perfektné možnosti pre lyžovanie.

V areály lyžiarskeho strediska sa nachádza až 5 lyžiarskych vlekov a to s dĺžkou 135m, 350m, 420m, 740m a tiež aj 925m a prepravná kapacita strediska je 3350 osôb za hodinu. Zjazdovky, ktoré sa tu nachádzajú majú rôznu obťažnosť, a preto je areál vhodný na snowbordovanie a lyžovanie pre začiatočníkov, pokročilých ako aj pre profesionálnych lyžiarov. Najnáročnejšia je zjazdovka č.1, ktorá má sklon 33 stupňov a najmenej je náročná zjazdovka č. 3, ktorá je vhodná pre lyžiarov a snowbordistov začiatočníkov. Milovníci bežkovania si pri návšteve lyžiarskeho strediska prídu taktiež na svoje, pretože stredisko im ponúka dve značené bežecké okruhy. Lyžiarske stredisko svojim návštevníkom ponúka aj množstvo služieb nachádza sa tu požičovňa snowbordov a lyží, servis snowbordov a lyží ako aj lyžiarska škola a bufety s rýchlym občerstvením.

Milovníkov ľudovej architektúry zaujme svojimi originálnymi drevenicami s bielou ornamentálnou výzdoba samotná obec Čičmany a známa je aj rezbárstvom píšťaliek a fujár. Pútavá je aj návšteva do okolia, iba 12 km od obce sa nachádza Európsky unikát drevený betlehem v Rajeckej Lesnej a v obci sa nachádza aj nádherný kostolík zasvätený Panne Márii ako aj kalvária. Po dlhej lyžovačke si môžete prísť oddýchnuť do kúpeľného mesta Rajecké Teplice, ktoré sa nachádza iba 25 km od obce Čičmany.

Pri návšteve lyžiarskeho strediska sa môžete ubytovať v malebných chatách, chalupách a dreveniciach alebo v komfortných penziónoch a kaštieli. Ubytovanie Vám spríjemnia služby, ktoré Vám tu ponúkajú.

Slovenský katalóg ::  VirtualTravel.sk ::  Spolubyvajuci.sk ::  Chaty na Slovensku
Ubytovanie Dudince  ::  Ubytovanie v Holíči
Fotovýlet(y) po Slovensku :: Ubytovanie Kováčová
Dovolenka a ubytovanie Štúrovo  ::  Dovolenka a ubytovanie v Bojniciach
Ubytovanie Telgárt
Ubytovanie s wellness Telgárt