GOLDEN ROYAL Boutique hotel & SPA
cena od

115 €

Akcie: Pobyt Business: 1 x Noc v izbe s "king size" posteľou, 1 x Bohaté raňajky formou švédskych stolov, 1 x Voucher na večeru, 1 x TAXI z letiska/ železničnej stanice alebo parkovanie na stráženom parkovisku, 1 x Business salónik k dispozícii pre Vaše obchodné stretnutie (maximálne 10 osôb), Pripojenie na internet. Cena pobytového balíčka je 109 EUR/ osobu/ noc.

Ubytovanie Košice
Košice (okres) , Región / Kraj Košický región , Slovensko

GOLDEN ROYAL Boutique Hotel & Spa **** Vás pozýva do indických ájurvédskych kúpeľov a spolu s luxusným ubytovaním Vám pripraví zážitok plný relaxu a pozitívnej energie.

X

Galéria obrázkov

  • Kúpeľňa
  • Dvojlôžková izba
  • Dvojlôžková izba
  • Dvojlôžková izba
  • Dvojlôžková izba


Detailný popis

Typ zariadenia:
Hotel
Adresa:
Vodná 8, 04001 Košice
Recepcia:
Non-stop
Dostupnosť:
vlak - vlaková stanica - 1km, autobus - autobusová stanica - 1km, lietadlo - letisko 10km
Okolie:
Bankov (3 km), Alpinka (5 km): Miesta najčastejšie vyhľadávané Košičanmi na oddych, šport a zábavu. Sú prístupné autom, ako aj autobusovou dopravou. Na Alpinku premáva detská železnica (5,5 km) s počiatočnou stanicou Čermeľ. V areáli sa nachádza 9-jamkové golfové ihrisko. Bukovec (6 km): Vodná nádrž pri rovnomennej obci. V lokalite je možnosť kúpania, vodných športov a rybolovu. Nachádza sa tam aj 6-jamkové golfové ihrisko s golfovým trenažérom. Hradová (466 m n. m., dĺžka trasy asi 3 km): V minulosti miesto stredovekého hradu, zo strategického hľadiska s výhodnou polohou. V súčasnosti miesto s vyhliadkovou vežou so širokým výhľadom do Košickej kotliny. Kavečany (5 km): Nachádza sa tu zoologická záhrada. Je aj výborným miestom pre zimné športy. Sú tu upravené terény pre zjazdové a bežecké lyžovanie pre začiatočníkov i pokročilých. Dobrý prístup aj autobusmi mestskej hromadnej dopravy (č. 29). Zádielska dolina: Zádielska dolina so svojimi prírodnými hodnotami patrí k najkrajším kútom Slovenského krasu. Pre svoju jedinečnú flóru, faunu a prírodné scenérie bola vyhlásená za chránenú krajinnú oblasť. Dĺžka skalnej tiesňavy je 2200 m a hĺbka okolo 300 m. Vedie tu prvý náučný chodník.
Popis izieb:
klimatizácia - samostatné regulovanie / časť Klasik izieb /, vysokorýchlostné pripojenie na internet GRÁTIS, minibar s bohatým výberom občerstvenia, farebný televízor s rozšírenou káblovou ponukou, telefón s možnosťou priamej voľby, kúpeľňa s toaletou a sprchovým kútom / resp.vaňou, rádiobudík, parkovisko nepretržite snímané. kamerovým systémom
Exteriér:
Konferenčná/spoločenská miestnosť, Prednášková sála, Informačná služba, Pranie prádla, Bezpečnostná schránka, Izbová služba, Domáci maznáčikovia - malí, Parkovisko, Záhrada, Internet, Nefajčiarske prostredie, Recepcia 24 hodín, Cateringové služby, Hotelový transport, Fitness, Sauna, Diskotéka, Kino, Divadlo, Wellness/ kúpele, Para, Whirlpool, Masáže, Reštaurácia, Bar, Kaviareň, Záhrada, Grill
Kapacita:
9(+1)
Stravovanie:
Reštaurácia v Zimnej záhrade je neoddeliteľnou súčasťou Boutique Hotelu Golden Royal ****. V lete je klimatizovaná, v zime vyhrievaná, preto je prevádzkovaná nepretržite počas celého roka. Má kapacitu 60 osôb a je využívaná tak na bežné posedenia pri chutnom obede alebo večeri, ako aj na organizované akcie typu svadby, oslavy, rauty, recepcie a iné podujatia. Popri posedení pri káve, či chutnom obede nie je problémom využiť aj možnosť bezdrôtového pripojenia na internet. Súčasťou reštaurácie je kamerovým systémom chránené parkovisko napojené 24 hodín na políciu. Reštaurácia sa už dlhoročne pýši vychýrenou medzinárodnou kuchyňou a poprednými hodnoteniami medzi odbornou verejnosťou. Hostila tiež niekoľko významných osobností zo spoločenského, kultúrneho a politického života. Kapacita osôb v Zimnej záhrade závisí od typu akcie a spôsobu usporiadania.
Zemepisná šírka:
48.7248219
Zemepisná dĺžka:
21.2596663
Zviera:

Mapa lokality

Detail map


GOLDEN ROYAL Boutique hotel & SPA GOLDEN ROYAL Boutique hotel & SPA GOLDEN ROYAL Boutique Hotel & Spa **** Vás pozýva do indických ájurvédskych kúpeľov a spolu s luxusným ubytovaním Vám pripraví zážitok plný relaxu a pozitívnej energie.

Slovenský katalóg ::  VirtualTravel.sk ::  Spolubyvajuci.sk ::  Chaty na Slovensku
Ubytovanie Dudince  ::  Ubytovanie v Holíči
Fotovýlet(y) po Slovensku :: Ubytovanie Kováčová
Dovolenka a ubytovanie Štúrovo  ::  Dovolenka a ubytovanie v Bojniciach
Ubytovanie Telgárt
Ubytovanie s wellness Telgárt