Hotel AmbassadorExterier
Exterier

cena od

- €

Akcie: V cene ubytovania: raňajky - bufet, internet.

Ubytovanie Košice
Košice (okres) , Región / Kraj Košický región , Slovensko

Rodinný Hotel Ambassador**** sa nachádza na území mestskej pamiatkovej rezervácie Košice. Pôvodná stará časť hotela je chránenou kultúrnou pamiatkou a jej vznik sa datuje do obdobia približne druhej polovice 13. storočia. Objekt pôvodne slúžil ako obytný dom. V minulosti prešiel viacerými rekonštrukciami a existujúci vzhľad získal hotel po rekonštrukcii, prístavbe a novostavbe ukončenej v septembri 2009. Historická časť hotela bola rekonštruovaná v roku 2018. Hotel je etablovaný v pešej zóne na Hlavnej ulici v blízkosti najstarších a najzaujímavejších kultúrnych pamiatok ako je katedrála Dóm sv. Alžbety, Štátne divadlo, Andrássyho palác a ďalšie. Hotel ponúka ubytovanie v 5 jednolôžkových, 16 dvojlôžkových izbách a dvoch luxusných izbách typu De Luxe KING.

X

Galéria obrázkov

 • Recepcia
 • Interier
 • Izba Superiore De Luxe
 • Dvojposteľová izba De Luxe
 • Superiore De luxe
 • Dvojposteľová izba De Luxe
 • Jednoposteľová izba Classic
 • Dvojposteľová De Luxe KING
 • Jednoposteľová izba Classic
 • Jednoposteľová izba Classic
 • Dvojposteľová De Luxe KING
 • Dvojposteľová De Luxe KING
 • Dvojposteľová izba De Luxe
 • Konferenčná miestnosť
 • Raňajky
 • wellness
 • Exterier
 • Parking
 • Superiore de Luxe


Detailný popis

Typ zariadenia:
Hotel
Adresa:
Hlavná 101, 04001 Košice
Recepcia:

Non-stop

Dostupnosť:
-
Okolie:
Vychutnajte si pohlcujúcu atmosféru Starého mesta – najväčšej pamiatkovej rezervácie na Slovensku. Pulzujúca Hlavná ulica a čarovné priľahlé uličky tvoria skutočné srdce Košíc, miesto s jedinečnou atmosférou, dušou, láskou. Objavte monumentálne stavby dómu a kostolov, paláce, magické zákutia, synagógy a miesta s pohnutou históriou... Ponorte sa do príbehov, ktoré neponúkne žiadne iné mesto. Pešia dostupnosť hotela Ambassador: Dóm Sv.Alžbety – 250 m Námestie Maratónu Mieru  – 150 m Štátne Divadlo Košice – 200 m Kaplnka Sv. Michala – 250 m Spievajúca fontána – 200 m Immaculata – 100 m Kunst halle – 400 m Dolná brána - 500 m Urbanova veža – 250 m Východoslovenské múzeum – 200 m Kultur park tabačka – 200 m Steel aréna – 1,5 km Hlavná železničná stanica Košice – 1,2 km Autobusová stanica Košice – 1,2 km Letisko Košice – 13,3 km ( autom )
Popis izieb:
Rodinný hotel Ambassador**** nachádzajúci sa v historickom centre Košíc ponúka harmóniu príjemnej atmosféry a noblesy minulosti v kombinácii s moderným vybavením a vynikajúcimi službami. Izby a apartmány s exkluzívnym výhľadom na Hlavnú ulicu ako aj do starobylého dvora s Františkánskym kostolom sv. Antona Paduánskeho. Izby typu Classic a De Luxe sa nachádzajú v historickej časti hotela a ponúkajú útulné ubytovanie v podkrovnej časti s výhľadom na Hlavnú ulicu ako aj do vnútornej pasáže. V novopostavenej časti hotela sa nachádzajú izby typu De luxe Superiore kde nájdete pokojné miesto pre Váš pobyt priamo v srdci mesta. Kapacita hotela poskytuje 41 lôžok  v 5 jednoposteľových, 16 dvojposteľových izbách a dvoch izbách typu De Luxe KING.
Exteriér:
Konferenčná/spoločenská miestnosť, Prednášková sála, Informačná služba, Výťah, Zdravotné stredisko, Pranie prádla, Bezpečnostná schránka, Obchodné centrum, Izbová služba, Domáci maznáčikovia - malí, Bezbariérový prístup, Klimatizácia, Parkovisko, Internet, Nefajčiarske prostredie, Recepcia 24 hodín, Rezervácia leteniek, Cateringové služby, Zaistenie kultúrnych a športových akcií, Taxi, Úschovňa bicyklov, Sekretárske služby, Kaderníctvo, Bazén - vnútorný, Bazén - vonkajší, Tenisový kurt, Fitness, Bowling, Lyžiarsky vlek, Telocvičňa/ športová hala, Požičovňa bicyklov, Tenisová hala, Golf, Sauna, Nočný klub, Diskotéka, Kino, Divadlo, Kasíno, Whirlpool, Vyhliadkové lety, Masáže, Reštaurácia, Bar, Pizzéria, Vináreň, Kaviareň, Záhrada, Pivnica, Grill
Kapacita:
8(+0)
Stravovanie:
Hotelová reštaurácia DIPLOMAT určite prispeje k pohodliu z Vášho pracovného či súkromného stretnutia, rodinnej oslavy alebo slávnostnej večere. V našej luxusne zariadenej a klimatizovanej reštaurácii máte možnosť vychutnať si výnimočné gastronomické špeciality domácej, ale aj medzinárodnej kuchyne. Pri pohodovej hudbe si môžete vybrať z kvalitných a chutných jedál vyrobených z prvotriednych surovín predovšetkým domácej produkcie alebo zo sezónne prispôsobenej ponuky ako špargľové jedlá, husacie špeciality, či v letných mesiacoch živé pstruhy. Naše jedlá zaručujú vizuálny i kulinársky zážitok. Skutočným lákadlom je tiež náš bohatý výber najkvalitnejších slovenských vín. V letných mesiacoch odporúčame stolovanie v átriu hotela, ktoré poskytuje intimitu alebo na letnej terase na pešej zóne.
Zemepisná šírka:
48.724872
Zemepisná dĺžka:
21.2560249
Zviera:

Mapa lokality

Detail map


Hotel Ambassador Hotel Ambassador Rodinný Hotel Ambassador**** sa nachádza na území mestskej pamiatkovej rezervácie Košice. Pôvodná stará časť hotela je chránenou kultúrnou pamiatkou a jej vznik sa datuje do obdobia približne druhej polovice 13. storočia. Objekt pôvodne slúžil ako obytný dom. V minulosti prešiel viacerými rekonštrukciami a existujúci vzhľad získal hotel po rekonštrukcii, prístavbe a novostavbe ukončenej v septembri 2009. Historická časť hotela bola rekonštruovaná v roku 2018. Hotel je etablovaný v pešej zóne na Hlavnej ulici v blízkosti najstarších a najzaujímavejších kultúrnych pamiatok ako je katedrála Dóm sv. Alžbety, Štátne divadlo, Andrássyho palác a ďalšie. Hotel ponúka ubytovanie v 5 jednolôžkových, 16 dvojlôžkových izbách a dvoch luxusných izbách typu De Luxe KING.

Slovenský katalóg ::  VirtualTravel.sk ::  Spolubyvajuci.sk ::  Chaty na Slovensku
Ubytovanie Dudince  ::  Ubytovanie v Holíči
Fotovýlet(y) po Slovensku :: Ubytovanie Kováčová
Dovolenka a ubytovanie Štúrovo  ::  Dovolenka a ubytovanie v Bojniciach
Ubytovanie Telgárt
Ubytovanie s wellness Telgárt