Hotel TOLIAR***
cena od

90 €

Akcie:

Ubytovanie Štrbské Pleso
(okres) , Región / Kraj , Slovensko

Dovoľujeme si Vám predstaviť hotel Toliar, ktorý sa nachádza v prekrásnom prostredí Vysokých Tatier, v turistickom centre Štrbské Pleso. Hotel je vhodný na individuálnu či rodinnú rekreáciu, školiace pobyty, firemné stretnutia, wellnes a ski pobyty.

X

Galéria obrázkovDetailný popis

Typ zariadenia:
Hotel
Adresa:
Štrbské Pleso 21, 05985 Štrbské Pleso
Recepcia:

NONSTOP - 24h denne

Dostupnosť:
-
Okolie:

Značkované turistické chodníky v Tatranskom národnom parku sú otvorené od 15.6.  do 31.10. Počas letnej turistickej sezóny sa zo Štrbského Plesa môžete napojiť na chodníky, ktorými sa dostanete na Kriváň, Rysy,Predné Solisko, Popradské pleso, Hincove plesá, Kôprovský štít či ostatné vysokohorské chaty ležiace popri Tatranskej magistrále.  V prípade záujmu zabezpečíme služby horského sprievodcu, alebo horského vodcu.
Veľmi príjemné sú prechádzky okolo Štrbského plesa, odkiaľ môžete vidieť panorámu Vysokých Tatier a perlu Tatranských štítov - Vysokú.

Cyklotrasy

Štrbské Pleso - Popradské pleso (1325 m.n.m. - 1500 m.n.m. ) dĺžka 4,5 km
Štrbské Pleo - Podbanské (1325 m.n.m. - 930 m.n.m.) dĺžka 16 km
Podbanské - Kôprová dolina (930 m.n.m. - 1180 m.n.m.) dĺžka 7,3 km
Podbanské - Tichá dolina (930 m.n.m. - 1140 m.n.m.) dĺžka 11,5 km

Lyžovanie

Pripravené sú pre Vás výborné zjazdové aj bežecké  trate.
V PARKU SNOW Štrbské Pleso môžete využiť služby požičovní lyží, snowboardov, ski-servisov, ako aj lyžiarskych škôl. Hotelový skibus premáva denne počas celej zimnej sezóny.

Popis izieb:

Ubytovanie poskytujeme v dvojposteľových ízbách s možnosťou prístelky, v rodinných izbách a v štúdiách s vlastnou kuchynkou. Každá izba má vlastné sociálne zariadenie /WC, sprchovací kút /, TV-SAT. WI-FI pripojenie je v hotelovej reštaruácii bezplatne.Ubytovacia kapacita 142 pevných lôžok a 53 prísteliek 7 dvojposteľových izieb 48 dvojposteľových izieb s možnosťou prístelky 6 rodinných izieb
rodinná izba - je to bunka vhodná najmä pre rodiny s deťmi. Skladá sa z dvoch
spální, v každej sú 2 pevné manželské lôžka, s možnosťou doložiť prístelku.
Maximálna kapacita jednej rodinnej izby je  6 osôb. Obe spálne majú spoločné sociálne zariadnie, TV-SAT, telefón.   3 štúdiá - vhodné ubytovanie pre rodiny s deťmi.Vybavenie: jedna miestnosť, 2  pevné lôžka, možnosť 2  prísteliek, kúpelka so sprchou, WC, kuchynská linka,TV-SAT Umožňujeme aj ubytovanie s domácim miláčikom - psík, mačička. Parkovanie osobných áut je zabezpečené na hotelovom parkovisku bezplatne.

Exteriér:
Konferenčná/spoločenská miestnosť, Prednášková sála, Informačná služba, Výťah, Zdravotné stredisko, Pranie prádla, Bezpečnostná schránka, Obchodné centrum, Domáci maznáčikovia - malí, Parkovisko, Internet, Nefajčiarske prostredie, Recepcia 24 hodín, Hotelový transport, Úschovňa bicyklov, Zmenáreň, Bazén - vnútorný, Lyžiarsky vlek, Sauna, Diskotéka, Detské ihrisko, Zber húb, Solárium, Wellness/ kúpele, Whirlpool, Masáže, Reštaurácia, Bar, Kaviareň, Cukráreň, Grill
Kapacita:
14(+6)
Stravovanie:

V príjemnej SLOVENSKEJ REŠTAURÁCII pripravujeme tradičné jedlá slovenskej kuchyne, poľovnícke špeciality, špeciality pripravované na rošte. Z našej ponuky Vám doporučujeme:bryndzové pirohy, bryndzové halušky, jelení guláš, slivkové gule, grilované pstruhy, tradičná slovenská kapustnica, zemiakové lokše s husacou pečeňou. Reštaurácia je otvorená denne od 07.00 hod. - 22.00 hod. Má kapacitu 280 miest. Počas celého roka je pre Vás otvorená aj slnečná terasa.

Kaviareň - Galérka

Príjemné posedenie a široký sortiment teplých, studených, miešaných nápojov, domáce zákusky, zmrzlinové poháre, kvalitné vína, to ponúka naša kaviareň.

V zimných mesiacoch sa ohrejete pri krbe.V kaviarni je k dispozícii WIFI-FREE. 

Kaviareň je otvorená denne od 9.00 do 24.00 hod.

Zemepisná šírka:
49.118499
Zemepisná dĺžka:
20.061979
Zviera:

Mapa lokality

Detail map


Hotel TOLIAR*** Hotel TOLIAR*** Dovoľujeme si Vám predstaviť hotel Toliar, ktorý sa nachádza v prekrásnom prostredí Vysokých Tatier, v turistickom centre Štrbské Pleso. Hotel je vhodný na individuálnu či rodinnú rekreáciu, školiace pobyty, firemné stretnutia, wellnes a ski pobyty.

Slovenský katalóg ::  VirtualTravel.sk ::  Spolubyvajuci.sk ::  Chaty na Slovensku
Ubytovanie Dudince  ::  Ubytovanie v Holíči
Fotovýlet(y) po Slovensku :: Ubytovanie Kováčová
Dovolenka a ubytovanie Štúrovo  ::  Dovolenka a ubytovanie v Bojniciach
Ubytovanie Telgárt
Ubytovanie s wellness Telgárt