8 ubytovaní

Ubytovanie Kežmarok

Penzión Ošo

Penzión Ošo

Cena od

12€

Hosťom ponúkame útulné izby a výdatné raňajky formou švédskych stolov. Lákadlom všetkých turistov je termálne kúpalisko s geotermálnou vodou, situované priamo v našej obci (5 min pešo). Ubytovanie je vhodné pre všetkých, ktorí majú radi príjemnú rodinnú atm...

Komentárov(0) Zobrazení (6782x) Viac...

Hotel Club

Hotel Club

Cena od

65€

Hotel Club*** je situovaný v centre historického mestečka Kežmarok, v ktorom sa spája história so súčasnou kultúrou. Jeho pozícia je atraktívna najmä blízkosťou Vysokých Tatier. Okúzli Vás nielen jeho nádherné prostredie, vynikajúca a nápaditá kuchyňa, ale ...

Komentárov(0) Zobrazení (8913x) Viac...

Hotel Hviezdoslav****

Hotel Hviezdoslav****

Cena od

75€

Vitajte v malom hoteli s veľkým srdcom na úpätí najmenších veľhôr sveta Vysokých Tatier.

Komentárov(0) Zobrazení (10280x) Viac...

Penzion Leibic

Penzion Leibic

Cena od

30€

V 300 ročnej budove, ktorá kedysi súžila ako evanjelická fara sa dnes nachádza Penzión LEIBIC. Penzión je situovaný na námestí v pamiatkovej zóne obce Ľubica. V objekte penziónu nájdeme okrem ubytovania spoločenská miestnosť, kde je možne usporiadať rôzne s...

Komentárov(0) Zobrazení (6269x) Viac...

Ubytovanie u Maroša

Ubytovanie u Maroša

Cena od

30€

Komentárov(0) Zobrazení (5457x) Viac...

Penzion Berg

Penzion Berg

Cena od

50€

Penzión Berg sa nachádza priamo v centre historického mesta Kežmarok v tesnej blízkosti hradu.

Komentárov(0) Zobrazení (7098x) Viac...

Ubytovňa Pali

Ubytovňa Pali

Cena od

25€

Ubytovňa Pali** sa nachádza na hlavnom ťahu Poprad - Stará Ľubovňa v meste Kežmarok, len pár metrov od historického centra.

Komentárov(0) Zobrazení (4030x) Viac...

Penzión Gardoš

Penzión Gardoš

Cena od

48€

Penzión Gardoš je postavený v tichej oblasti na okraji historického mesta Kežmarok.

Komentárov(0) Zobrazení (6242x) Viac...


Ubytovanie Kežmarok

Ubytovanie Kežmarok

Kežmarok je okresným mestom ležiacim v nádhernej scenérií pod Vysokými Tatrami. Mesto patrí k historickému regiónu Spiša a nachádza sa v Prešovskom kraji. Kežmarok dýcha bohatou históriou a turisti ocenia aj výlet do nádherného okolia mesta.

Mesto Vás už na prvý pohľad zaujme svojim historickým centrom, ktoré patrí k mestskej pamiatkovej rezervácii. Hlavnému námestiu mesta dominuje budova kežmarskej radnica a pomocou Hradnej ulice sa dostaneme ku Kežmarskému hradu, ktorý v rokoch 1572 až 1624 nadobudol svoju renesančnú podobu. Hrad zaujme každého jedného návštevníka svojim vzhľadom ako aj exponentmi, ktoré sa v ňom nachádzajú. Dominantou mesta je Bazilika svätého Kríža spolu so svojou renesančnou zvonicou, ktorá je najstaršou zvonicou na Spiši. Nevšednou zaujímavosťou mesta je aj evanjelický drevený artikulárny kostol, stavba z červeného smreku a z tisu, ktorá bola postavená úplne bez kovu. Interesantný je najmä orgán s drevenými píšťalami, ktorý môžeme v kostole vidieť ako aj drevený interiér kostola.

Milovníci turistiky môžu absolvovať túru na Jeruzalemský vrch, ktorý sa rozprestiera vo východnej často mesta. Z tohto vrchu sa Vám naskytne nádherný pohľad na mesto Kežmarok obklopené majestátnymi Tatrami.

Ak by ste mali chuť si zašportovať tak môžete navštíviť Ranč Čajka, ktorý sa nachádza hneď v blízkosti mesta v nádhernom areály obkolesenom lesom. Na ranči Vám ponúkajú oddychové a relaxačné túry na koni do okolitej prírody ako aj jazdy pre začiatočníkov alebo pokročilých. V zime mesto láka svojich návštevníkov lyžiarskym strediskom Ski Štart Kežmarok, ktoré Vám ponúka dve zjazdovky.

Pri návšteve tohto mesta budete okúzlený nádhernou históriou a pobyt Vám spríjemnia aj služby, ktoré sú v meste rozvinuté na vysokej úrovni. Pri návšteve mesta sa môžete ubytovať v špičkových hoteloch alebo penziónoch, ktoré svojimi službami uspokoja každého návštevníka.

Slovenský katalóg ::  VirtualTravel.sk ::  Spolubyvajuci.sk ::  Chaty na Slovensku
Ubytovanie Dudince  ::  Ubytovanie v Holíči
Fotovýlet(y) po Slovensku :: Ubytovanie Kováčová
Dovolenka a ubytovanie Štúrovo  ::  Dovolenka a ubytovanie v Bojniciach
Ubytovanie Telgárt
Ubytovanie s wellness Telgárt