5 ubytovaní

Ubytovanie Krupina

Chata pod lipami

Chata pod lipami

Cena od

10€

Ubytovacie zariadenie Chata Pod lipami Vám ponúka prežitie krásnych chvíľ v krásnej a tichej obci Sebechleby v okrese Krupina. V zariadení zabezpečujeme kolektívne a individuálne pobyty, školenia, semináre a rôzne spoločenské posedenia.

Komentárov(0) Zobrazení (19714x) Viac...

Chata Biele dráhy

Chata Biele dráhy

Cena od

10€

Ubytovacie zariadenie Chata Biele dráhy Vám ponúka prežitie krásnych chvíľ v krásnej a tichej obci Ladzany v okrese Krupina. V zariadení zabezpečujeme kolektívne a individuálne pobyty, školenia, semináre a rôzne spoločenské posedenia.

Komentárov(0) Zobrazení (20992x) Viac...

Ubytovanie Dudince - Villa Eva

Ubytovanie Dudince - Villa Eva

Cena od

19€

Ponúkame Vám ubytovanie v súkromí v štýle penziónu v tichom prostredí kúpeľného mestečka Dudince s možnostou podávania raňajok, občerstvenia a základných služieb.   Penzión má 5 izieb z toho dve dvojlôžkové a tri trojlôžkové izby. Všetky izby majú možnosť...

Komentárov(0) Zobrazení (34424x) Viac...

Chata Sebechleby

Chata Sebechleby

Cena od

10€

Chata Sebechleby sa nachádza v Štiavnických vrchoch v malebnej obci Sebechleby na úpätí Sitna. Kúsok od nás to máte na sebachledskú vodnú nádrž s možnosťou kúpania sa a rybolovu. Chata je vhodná na skupinové pobyty, spoločenské, rodinné i firemné akcie. ...

Komentárov(0) Zobrazení (12914x) Viac...

Víkendový domček Sebechleby

Víkendový domček Sebechleby

Cena od

10€

Víkendový domček Sebechleby sa nachádza v Štiavnických vrchoch v malebnej obci Sebechleby na úpätí Sitna. Kúsok od nás to máte na sebachledskú vodnú nádrž s možnosťou kúpania sa a rybolovu.

Komentárov(0) Zobrazení (11625x) Viac...


Ubytovanie Krupina

Ubytovanie Krupina

Krupina je okresným mestom nachádzajúcim sa v Banskobystrickom kraji. Mesto patrí k regiónu Hont a rozprestiera sa v južnej časti Slovenska. Svojich návštevníkov mesto láka viacerými zaujímavosťami a prírodnými krásami.

V meste sa nachádza množstvo historických pamiatok, ktoré zaujmú každého milovníka histórie. Zaujímavosťou mesta je Rímskokatolícky kostol Narodenia Panny Márie, bazilika, ktorá bola postavená ešte v 13. storočí. Pútavá je aj návšteva Kaplny svätej Anny, ktorá pochádza z roku 1729 alebo návšteva Kaplnky Sedembolestnej Panny Márie, ktorá bola postavená na okraji mesta blízko cesty do Zvolena. V polovici 18. storočia bol v meste vybudovaný Sväto trojičný stĺp, na stĺpe majú svoje vyobrazenie viacerí svätci, ktorý chránia mesto pred hrozbami. Dominantou mesta je aj Evanjelický tolerančný kostol, ktorý vznikol v 18. storočí v klasistickom duchu. Zaujímavosťou mesta sú aj pivnice, ktoré sa nachádzajú takmer pod každým domom v starom meste. V minulosti bolo v týchto pivniciach uskladňované víno ako aj iné suroviny. Pútavá je aj fortikačná architektúra mesta, ktorá v minulosti slúžila na ochranu mesta proti Turkom, súčasťou tohto obranného systému bola aj Vartovka, z ktorej bol veľmi dobrý výhľad, ktorý informoval o blížiacich sa Turkoch. Pri návšteve mesta si určite nezabudnite všimnúť Mestský dom- radnicu, ktorá bola stavaná v barokovo renesančnej architektúre. Pri návšteve mesta si nemožno nevšimnúť typické laznícke, kopaničiarske osídlenie známe od stredoveku, ktoré mestu dotvára zaujímavý vzhľad.

Po návšteve týchto unikátnych zaujímavostí mesta si môžete prísť oddýchnuť do blízkych kúpeľov Dudiniec, kde načerpáte nové sily.

Pri návšteve tohto mesta Vám pobyt spríjemní ubytovanie v ubytovniach, hoteloch, penziónoch alebo v chate, ktoré Vám spríjemnia svojimi službami Váš pobyt. Služby, ktoré Vám tieto ubytovne ponúkajú uspokoja aj tých najnáročnejších návštevníkov a sú na vysokej úrovni.

Slovenský katalóg ::  VirtualTravel.sk ::  Spolubyvajuci.sk ::  Chaty na Slovensku
Ubytovanie Dudince  ::  Ubytovanie v Holíči
Fotovýlet(y) po Slovensku :: Ubytovanie Kováčová
Dovolenka a ubytovanie Štúrovo  ::  Dovolenka a ubytovanie v Bojniciach
Ubytovanie Telgárt
Ubytovanie s wellness Telgárt