Penzión Furkotka
cena od

71.5 €

Akcie:

Ubytovanie Štrbské Pleso
(okres) , Región / Kraj , Slovensko

Furkotka sa nachádza priamo v centre Štrbského Plesa. Už po 5-minútovej prechádzke sa ocitnete na brehu nádherného tatranského jazera, po 10 minútach dorazíte do lyžiarskeho areálu. Penzión Furkotka zariadený v originálnom retro štýle je pre vás otvorený celoročne. Samozrejmosťou je bezplatné Wi-Fi pripojenie. Ponúkame Vám tri druhy ubytovania. Od lacných turistických izieb až po luxusné apartmány.

X

Galéria obrázkovDetailný popis

Typ zariadenia:
Penzión
Adresa:
Poštová 11, 05985 Štrbské Pleso
Recepcia:
-
Dostupnosť:
-
Okolie:
-
Popis izieb:

Útulné apartmány v modernom štýle s vlastnou kuchynkou pre páry aj rodiny s deťmi v ktorých sa budete cítiť ako doma aj pri dlhších pobytoch s celou rodinou. Štandardné izby hotelového typu na prvom poschodí penziónu s vlastným sociálnym zariadením a TV. Chladnička a rýchlovarná kanvica sú súčasťou každej izby. Ponúkame Vám turistické izby za bezkonkurečnú cenu na Štrbskom Plese. Tri izby majú spoločné sociáne zariadenie, kúpeľňu, chladničku a vlastný súkromný vchod oddelený od ostatných izieb. Sú vhodné pre menšie skupinky priateľov alebo nenáročných hostí.

Exteriér:
Domáci maznáčikovia - malí, Parkovisko, Internet, Nefajčiarske prostredie, Lyžiarsky vlek, Požičovňa lyží, Úschovňa lyží, Detské ihrisko, Reštaurácia, Kaviareň, Grill
Kapacita:
28(+3)
Stravovanie:

V našej reštaurácii Vám ponúkame špeciality prevažne slovenskej kuchyne pripravené kolektívom skúsených kuchárov, doplnené príjemnou obsluhou. K jedlu si vychutnajte výborné čapované pivo alebo si vyberte z bohatej ponuky vín od slovenských alebo zahraničných vinárov.

V kaviarničke Vám pripravíme výbornú talianskú kávu značky Vergnano, ktorú si možete vychutnať aj na slnečnej terase alebo zobrať so sebou. Zákusky pre Vás pripravuje vynikajúca popradská cukrárka Monika Balová.

Samozrejmosťou sú v každej prevádzke detské kútiky pre naších najmenších a bezplatné vysokorýchlostné WiFi pripojenie pre ostatných.

Zemepisná šírka:
49.118253683326
Zemepisná dĺžka:
20.062740169336
Zviera:

Mapa lokality

Detail map


Penzión Furkotka Penzión Furkotka Furkotka sa nachádza priamo v centre Štrbského Plesa. Už po 5-minútovej prechádzke sa ocitnete na brehu nádherného tatranského jazera, po 10 minútach dorazíte do lyžiarskeho areálu. Penzión Furkotka zariadený v originálnom retro štýle je pre vás otvorený celoročne. Samozrejmosťou je bezplatné Wi-Fi pripojenie. Ponúkame Vám tri druhy ubytovania. Od lacných turistických izieb až po luxusné apartmány.

Slovenský katalóg ::  VirtualTravel.sk ::  Spolubyvajuci.sk ::  Chaty na Slovensku
Ubytovanie Dudince  ::  Ubytovanie v Holíči
Fotovýlet(y) po Slovensku :: Ubytovanie Kováčová
Dovolenka a ubytovanie Štúrovo  ::  Dovolenka a ubytovanie v Bojniciach
Ubytovanie Telgárt
Ubytovanie s wellness Telgárt