Penzión Jesenský
cena od

69 €

Akcie:

Ubytovanie Tatranská Lomnica
(okres) , Región / Kraj , Slovensko

Penzión Jesenský - je ubytovacie zariadenie typu Bed and Breakfast (B&B) v historickom centre Tatranskej Lomnice. Bývalá vila uhorského šľachtica leží v 120 ročnej parkovej záhrade s horským potokom a jazierkom. Novo zrekonštruovaná budova cenovo a vybavením plne vyhovuje najmä mladým rodinám, väčším skupinám turistov a rekreačných horolezcov. Má výhodnú polohu v blízkosti nového lyžiarskeho strediska, krytých tenisových kurtov a plavárne. Je v príjemnej vzdialenosti od železnice a zastávok autobusov. Má vlastné parkovisko, raňajky v cene izieb a WIFI pripojenie zdarma.

X

Galéria obrázkovDetailný popis

Typ zariadenia:
Penzión
Adresa:
Tatranská Lomnica 48, 05960 Tatranská Lomnica
Recepcia:

Recepcia je otvorená denne s 24 hodinovou podporou. Teda, ak v nej v noci nikto nie je, na mobile ho nájdete vždy.

Dostupnosť:

Elegantnou výhodou penziónu je jeho skvelá dopravná dostupnosť. Autom sa k nemu ľahko dostanete a máme monitorované parkovisko pre hostí zdarma. Penzión leží len 250 m od stanice Tatranskej električky od Popradu a St. Smokovca a zastávky miestnych a diaľkových autobusov.

Okolie:

Penzión Jesenský leží uprostred nádhernej a udržiavanej lesnej parkovej zelene. Z niektorých okien máte nádherný výhľad na Lomnický štít.

Popis izieb:
Náš penzión pozostáva z historickej a novej budovy, ktoré sú navzájom prepojené presklenou chodbou. Celkovo je pre vás pripravených 37 izieb. Kapacita nášho penziónu je 80 lôžok a 6 prísteliek a ponúkame príjemné ubytovanie pre jednotlivcov, páry, ale aj rodiny s malými deťmi.
Exteriér:
Konferenčná/spoločenská miestnosť, TV miestnosť, Informačná služba, Izbová služba, Domáci maznáčikovia - malí, Parkovisko, Záhrada, Internet, Nefajčiarske prostredie, Recepcia 24 hodín, Úschovňa bicyklov, Bazén - vnútorný, Fitness, Lyžiarsky vlek, Požičovňa bicyklov, Biliard, Tenisová hala, Golf, Horolezectvo, Požičovňa lyží, Úschovňa lyží, Sauna, Wellness/ kúpele, Masáže, Reštaurácia, Pizzéria, Kaviareň, Grill
Kapacita:
21(+1)
Stravovanie:

V cene ubytovania sú raňajky formou bohatého bufetu. Nemáme klasickú kuchyňu, ale v blízkosti sú rôzne stravovacie zariadenia za rozumné ceny. Pár minút pešo je supermarket, cukráreň a kaviarne

Zemepisná šírka:
49.168255599023
Zemepisná dĺžka:
20.276909419049
Zviera:

Mapa lokality

Detail map


Penzión Jesenský Penzión Jesenský Penzión Jesenský - je ubytovacie zariadenie typu Bed and Breakfast (B&B) v historickom centre Tatranskej Lomnice. Bývalá vila uhorského šľachtica leží v 120 ročnej parkovej záhrade s horským potokom a jazierkom. Novo zrekonštruovaná budova cenovo a vybavením plne vyhovuje najmä mladým rodinám, väčším skupinám turistov a rekreačných horolezcov. Má výhodnú polohu v blízkosti nového lyžiarskeho strediska, krytých tenisových kurtov a plavárne. Je v príjemnej vzdialenosti od železnice a zastávok autobusov. Má vlastné parkovisko, raňajky v cene izieb a WIFI pripojenie zdarma.

Slovenský katalóg ::  VirtualTravel.sk ::  Spolubyvajuci.sk ::  Chaty na Slovensku
Ubytovanie Dudince  ::  Ubytovanie v Holíči
Fotovýlet(y) po Slovensku :: Ubytovanie Kováčová
Dovolenka a ubytovanie Štúrovo  ::  Dovolenka a ubytovanie v Bojniciach
Ubytovanie Telgárt
Ubytovanie s wellness Telgárt