1 ubytovaní

Ubytovanie v Štúrove pre cyklistovUbytovanie v Štúrove

Ubytovanie v Štúrove

Portál lacneubytovanie.sk ponúka ubytovanie v Štúrove, malebnom mestečku na juhu Slovenska. Štúrovo je vyhľadávaným dovolenkovým strediskom, ktoré ponúka možnosti rekreácie pre všetky vekové kategórie.

Dominantou mesta je nábrežie pri rieke Dunaj, ktoré ponúka krásny výhľad na maďarské historické mesto Ostrihom a hlavne nádhernú baziliku. Plavbu loďou po Dunaji ocení každý zvedavý turista. Oba brehy týchto miest spája známy most Márie Terézie Valérie, ktorý okrem možnosti výletu autom ponúka aj zaujímavú prechádzku do Ostrihomu.

Príjemnú prechádzku umožňuje aj zrekonštruované námestie s viacerými možnosťami ubytovania a reštauráciami. Štúrovo je svojimi klimatickými podmienkami ideálnym miestom pre letnú dovolenku, čo mesto využilo pri vybudovaní známeho a obľúbeného termálneho kúpaliska Vadaš.

Termálne kúpalisko Vadaš je obľúbeným dovolenkovým miestom pre našich, ale aj zahraničných dovolenkárov. Kúpalisko tvorí známy a obľúbený bazén s morským vlnobitím, detský bazén s rôznymi atrakciami, plavecký bazén a tiež bazény s teplou termálnou vodou. Kúpalisko je obľúbené aj kvôli rôznym vodným atrakciám. V prípade nepriaznivého počasia je možné zaplávať si aj v krytej plavárni, ktorá je rovnako súčasťou kúpaliska.

Areál kúpaliska ponúka aj široké možnosti ubytovania. Stravovanie je možné v reštauráciách a bufetoch. Rodiny s malými deťmi potešia animátori, ktorí v letnej sezóne zabávajú deti rôznymi tvorivými aktivitami, hrami, zábavou. Dobre vybavené detské ihrisko zaujímavo vyplní čas medzi kúpaniami. Pre turistov, ktorí vyhľadávajú skôr prírodu a pokoj je okolie Štúrova rovnako zaujímavé a to vďaka Kováčovským vrchom a tiež malebným zákutiam rieky Dunaj, kde si na svoje prichádzajú najmä vášniví rybári.

Slovenský katalóg ::  VirtualTravel.sk ::  Spolubyvajuci.sk ::  Chaty na Slovensku
Ubytovanie Dudince  ::  Ubytovanie v Holíči
Fotovýlet(y) po Slovensku :: Ubytovanie Kováčová
Dovolenka a ubytovanie Štúrovo  ::  Dovolenka a ubytovanie v Bojniciach
Ubytovanie Telgárt
Ubytovanie s wellness Telgárt