A7 Apartments ***A7 Apartments ***
A7 Apartments ***

cena od

35 €

Akcie: Izba Economy: € 35 / 1os. / noc

Ubytovanie Komárno
Komárno (okres) , Región / Kraj Podunajsko , Slovensko

Ponúkame Vám novovybudované ubytovanie v súkromí, cenovo prijateľné, komfortné apartmány a izby. „A7 – APARTMENTS” sa nachádza v centre mesta Komárno v blízkosti mnohých kultúrnych pamiatok, parkov, termálneho kúpaliska, reštaurácii a kaviarní. Poloha A7 – Apartments*** je vynikajúca či už pre večerné prechádzky historickým centrom mesta ale aj pre ľahkú dostupnosť pamiatok, ktoré by ste pri návšteve mesta nemali nechať nepovšimnuté. Prajeme Vám príjemný pobyt.

X

Galéria obrázkov

 • A7 Apartments ***
 • A7 Apartments ***
 • A7 Apartments ***
 • A7 Apartments ***
 • A7 Apartments ***
 • A7 Apartments ***
 • A7 Apartments ***
 • A7 Apartments ***
 • A7 Apartments ***
 • A7 Apartments ***
 • A7 Apartments ***
 • A7 Apartments ***
 • A7 Apartments ***
 • A7 Apartments ***


Detailný popis

Typ zariadenia:
Privat
Adresa:
Svätoondrejská 7, 94505 Komárno
Recepcia:
14.00 - 22.00
Dostupnosť:
Autobusová, železničná stanica 1,5 km
Okolie:
Nádvorie Európy 300 metrov, termálne kúpalisko 600m, Pevnosť Komárno 900m.
Popis izieb:
Izba 1. Dvojposteľová izba veľkosťou 18 m2 sa nachádza na prízemí objektu, 1x kontinentálna posteľ (140x200cm), sprcha, oddelené WC, rádio budík, interaktívna HbbTV led smart – 48″ (web browser, YouTube, A7 stream), free Wifi, trezor, chladnička, rýchlovarná kanvica, žehlička* + žehliaca doska* (na požiadanie*). V izbe je samostatne regulovateľné infra kúrenie, v kúpeľni samostatne regulovateľné podlahové kúrenie. Izba 2. Dvojposteľová izba veľkosťou 18 m2 sa nachádza na 1. poschodí objektu, 1x kontinentálna posteľ (180x200cm), sprcha, oddelené WC, rádio budík, interaktívna HbbTV led smart – 48″ (web browser, YouTube, A7 stream), free Wifi, trezor, chladnička, rýchlovarná kanvica, žehlička* + žehliaca doska* (na požiadanie*). V izbe je samostatne regulovateľné infra kúrenie, v kúpeľni samostatne regulovateľné podlahové kúrenie. Izba 5. Dvojposteľová izba veľkosťou 18 m2 sa nachádza na 2. poschodí objektu, 1x kontinentálna posteľ (140x200cm), malá vaňa, WC, rádio budík, interaktívna HbbTV led smart – 32″ (web browser, YouTube, A7 stream), free Wifi, trezor, chladnička, rýchlovarná kanvica, žehlička* + žehliaca doska* (na požiadanie*). Izba má znížený strop. V izbe a v kúpeľni je samostatne regulovateľné podlahové kúrenie. Apartmán 3: Veľkosťou 50 m2 sa nachádza na 1. poschodí objektu, 1x kontinentálna posteľ (180x200cm), 1x rozťahovacia sedacia súprava (140x200cm), rohová vaňa, oddelené WC, rádio budík, interaktívna HbbTV led smart – 48″ (web browser, YouTube, A7 stream), free Wifi, trezor, sušič na vlasy, kompletne vybavená kuchyňa, jedálenský stôl – rýchlovarná kanvica, hriankovač, chladnička s mrazničkou, varná doska, mikrovlnná rúra, žehlička* + žehliaca doska*, sušič prádla* (na požiadanie*). V izbách je samostatne regulovateľné infra kúrenie, v kúpeľni samostatne regulovateľné podlahové kúrenie. Apartmán 4: Veľkosťou 60 m2 sa nachádza na 1. poschodí objektu, 1x kontinentálna posteľ (180x200cm), 2x rozťahovací gauč (120x200cm), vírivá vaňa, Walk-In sprcha, oddelené WC, rádio budík, interaktívna HbbTV led smart – 48″ (web browser, YouTube, A7 stream), free Wifi, trezor, sušič na vlasy, kompletne vybavená kuchyňa – rýchlovarná kanvica, hriankovač, chladnička s mrazničkou, varná doska, mikrovlnná rúra, žehlička* + žehliaca doska*, sušič prádla* (na požiadanie*). V izbe je samostatne regulovateľné infra kúrenie, v kúpeľni samostatne regulovateľné podlahové kúrenie. *** Cena zahŕňa: ubytovanie, free Wifi, káva/čaj na izbe, základné hygienické potreby.
Exteriér:
Informačná služba, Pranie prádla, Internet, Taxi, Úschovňa bicyklov, Požičovňa bicyklov, Rybolov, Kasíno, Wellness/ kúpele, Masáže, Lacné ubytovanie
Kapacita:
16(+0)
Stravovanie:
Možnosť raňajok v reštaurácii nachádzajúcej sa 70m od „A7 – Apartments”. (Po - So) Donáška jedla, výber z jedálneho lístka. (Po - Ne)
WWW:
www stránka ubytovania
Zemepisná šírka:
47.757083
Zemepisná dĺžka:
18.125227
Zviera:
-

Mapa lokality

Detail map

Ubytovanie aktualizované dňa 17.09.2023

A7 Apartments *** A7 Apartments *** Ponúkame Vám novovybudované ubytovanie v súkromí, cenovo prijateľné, komfortné apartmány a izby. „A7 – APARTMENTS” sa nachádza v centre mesta Komárno v blízkosti mnohých kultúrnych pamiatok, parkov, termálneho kúpaliska, reštaurácii a kaviarní. Poloha A7 – Apartments*** je vynikajúca či už pre večerné prechádzky historickým centrom mesta ale aj pre ľahkú dostupnosť pamiatok, ktoré by ste pri návšteve mesta nemali nechať nepovšimnuté. Prajeme Vám príjemný pobyt.

Slovenský katalóg ::  VirtualTravel.sk ::  Spolubyvajuci.sk ::  Chaty na Slovensku
Ubytovanie Dudince  ::  Ubytovanie v Holíči
Fotovýlet(y) po Slovensku :: Ubytovanie Kováčová
Dovolenka a ubytovanie Štúrovo  ::  Dovolenka a ubytovanie v Bojniciach
Ubytovanie Telgárt
Ubytovanie s wellness Telgárt