Ubytovanie StarUbytovanie Star
Ubytovanie Star

cena od

6 €

Akcie: Najlacnejšie ubytovanie 30 m od hlavného vchodu na kúpalisko v Stúrove. Zvyhodnená ponuka plnej alebo polpenzie v nasom bufete na kupalisku .

Ubytovanie Štúrovo
Nové Zámky (okres) , Región / Kraj Podunajsko , Slovensko

Poloha ubytovne je veľmi výhodná, je v tesnej blízkosti najväčšieho termálneho kúpaliska na Slovensku, ktoré sa nachádza v Štúrove. Ubytovna je dvojpodlazná budova, kde kazdé podlazie má vlastny vchod. Ponúkame ubytovanie v 2; 3; 4 lozkovych izbách, s malou kuch. castou, niektoré izby majú vlastné soc. zariadenie, niektoré spolocné. Dalej ponúkame apartmán, ktory tvoria dve izby ( 2+5) a kuchyna s jedalenskou castou. Apartmán má vladtnú kupelnu aj WC.

X

Galéria obrázkov

  • Ubytovanie Star
  • Ubytovanie Star
  • Ubytovanie Star
  • Ubytovanie Star
  • Ubytovanie Star
  • Ubytovanie Star
  • Ubytovanie Star
  • Ubytovanie Star
  • Ubytovanie Star


Detailný popis

Typ zariadenia:
Ubytovňa
Adresa:
, 943 01 Štúrovo
Recepcia:
-
Dostupnosť:
Vzdialenosť od centra mesta a od hlavnej autobusovej stanice je 5 minút pešou chôdzou
Okolie:
Vítame Vás v Štúrove, v meste veľkosti cca 11.500 obyvateľov, rozprestierajúcom sa na ľavom brehu Dunaja na slovensko-maďarskej hranici. Štúrovo je najjužnejšie ležiacim mestom na Slovensku a priťahuje návštevníkov svojím zaujímavým prírodným prostredím. Tu sa začína ohyb Dunaja s úchvatným výhľadom na klasicistickú baziliku v Ostrihome. Pri meste sa vlieva Hron do Dunaja ponúkajúc vynikajúce podmienky pre milovníkov dobrodružných výletov. Mesto je obklopené Kováčovskými kopcami s maximálnou výškou 395 m nad morom. Štúrovo je predovšetkým kúpeľným mestom. Termálne kúpalisko VADAŠ je právom slávne aj za hranicami. Svojou dennou kapacitou nad 12.500 návštevníkov, obnovenými bazénmi rôznej veľkosti, krytou plavárňou, novými radmi bufetov, možnosťou športovania ponúka ideálne podmienky na oddych milovníkom vody a slnka. Sme si istí, že počas Vášho pobytu sa u nás budete cítiť dobre a Štúrovčania Vás presvedčia o svojej srdečnosti a pohostinnosti.
Popis izieb:
Nájdete u nás 10 štandardných izieb a 1apartmán. Ponúkame 3 dvojposteľové izby, 3 trojposteľové izby, 4 štvorposteľové izby, 1x sedemposteľový apartmán. Možnosť prístelku je samozrejmosť. Ponúkame tiež možnosť príjemného posedenia a grilovania vo dvore ubytovne.
Exteriér:
Domáci maznáčikovia - malí, Internet, Turistika, Romantické, Pobyty s deťmi, Lov rýb, Lacné ubytovanie, Príroda, Vinárska oblasť, Grill, Altánok
Kapacita:
38(+0)
Stravovanie:
-
WWW:
www stránka ubytovania
Zemepisná šírka:
47.799928
Zemepisná dĺžka:
18.718632
Zviera:

Mapa lokality

Detail map

Ubytovanie aktualizované dňa 07.05.2014

Ubytovanie Star Ubytovanie Star Poloha ubytovne je veľmi výhodná, je v tesnej blízkosti najväčšieho termálneho kúpaliska na Slovensku, ktoré sa nachádza v Štúrove. Ubytovna je dvojpodlazná budova, kde kazdé podlazie má vlastny vchod. Ponúkame ubytovanie v 2; 3; 4 lozkovych izbách, s malou kuch. castou, niektoré izby majú vlastné soc. zariadenie, niektoré spolocné. Dalej ponúkame apartmán, ktory tvoria dve izby ( 2+5) a kuchyna s jedalenskou castou. Apartmán má vladtnú kupelnu aj WC.

Slovenský katalóg ::  VirtualTravel.sk ::  Spolubyvajuci.sk ::  Chaty na Slovensku
Ubytovanie Dudince  ::  Ubytovanie v Holíči
Fotovýlet(y) po Slovensku :: Ubytovanie Kováčová
Dovolenka a ubytovanie Štúrovo  ::  Dovolenka a ubytovanie v Bojniciach
Ubytovanie Telgárt
Ubytovanie s wellness Telgárt