Villa Dr. Szontagh est. 1876
cena od

180 €

Akcie:

Ubytovanie Nový Smokovec
(okres) , Región / Kraj , Slovensko

Villa Dr. Szontagh est. 1876 je výnimočný boutique hotel s príjemnou rodinnou atmosférou na úpätí štítov Vysokých Tatier. Villa zakladateľa Nového Smokovca, Dr. Szontagha.

X

Galéria obrázkovDetailný popis

Typ zariadenia:
Hotel
Adresa:
Nový Smokovec 39, 06201 Nový Smokovec
Recepcia:

Recepcia nie je po celý čas obsadená, našim hosťom sme však k dispozícii 24/7 na telefóne +421 903 505 559.

Dostupnosť:

Villa je ľahko prístupná individuálnou ako aj verejnou dopravou. Pred hotelom je pre ubytovaných hostí k dispozícií bezplatné parkovisko. Najbližšia zastávka električky je Nový Smokovec, vzdialenosť k nej je 100 metrov. Stanica Starý Smokovec je vo vzdialenosti 600 metrov. Najbližšie letisko je v neďalekom meste Poprad (12 km). Z letiska a na letisko môžeme hosťom zabezpečiť transfer (za poplatok).

Okolie:

Okolie Nového Smokovca, ktorý je časťou mesta Vysoké Tatry, ponúka kilometre bežeckých tratí, zjazdové trate a pre Váš oddych nádhernú prírodu. Turistické trasy a cyklotrasy v okolí sú samozrejmosťou. Mesto Poprad sa nachádza 13 km od ubytovania.

Popis izieb:
Exteriér:
Konferenčná/spoločenská miestnosť, TV miestnosť, Zdravotné stredisko, Obchodné centrum, Izbová služba, Parkovisko, Internet, Nefajčiarske prostredie, Kancelárie do prenájmu, Hotelový transport, Taxi, Úschovňa bicyklov, Zmenáreň, Kaderníctvo, Tenisový kurt, Fitness, Bowling, Squash/ricochet, Lyžiarsky vlek, Beachvolejbalový kurt, Telocvičňa/ športová hala, Minigolf, Požičovňa bicyklov, Biliard, Tenisová hala, Požičovňa športového náradia, Golf, Horolezectvo, Požičovňa lyží, Úschovňa lyží, Sauna, Nočný klub, Diskotéka, Kino, Divadlo, Zber húb, Solárium, Kasíno, Wellness/ kúpele, Whirlpool, Vyhliadkové lety, Masáže, Reštaurácia, Bar, Pizzéria, Vináreň, Kaviareň, Cukráreň, Pivnica, Grill
Kapacita:
16(+8)
Stravovanie:
-
Zemepisná šírka:
49.1378657
Zemepisná dĺžka:
20.2169143
Zviera:
-

Mapa lokality

Detail map


Villa Dr. Szontagh est. 1876 Villa Dr. Szontagh est. 1876 Villa Dr. Szontagh est. 1876 je výnimočný boutique hotel s príjemnou rodinnou atmosférou na úpätí štítov Vysokých Tatier. Villa zakladateľa Nového Smokovca, Dr. Szontagha.

Slovenský katalóg ::  VirtualTravel.sk ::  Spolubyvajuci.sk ::  Chaty na Slovensku
Ubytovanie Dudince  ::  Ubytovanie v Holíči
Fotovýlet(y) po Slovensku :: Ubytovanie Kováčová
Dovolenka a ubytovanie Štúrovo  ::  Dovolenka a ubytovanie v Bojniciach
Ubytovanie Telgárt
Ubytovanie s wellness Telgárt