Hotel Avance
cena od

99 €

Akcie:

Ubytovanie Bratislava
Bratislava (okres) , Región / Kraj Bratislavský región , Slovensko

Načerpajte nové inšpirácie v historickom centre Bratislavy! V novom hoteli Avance v centre Bratislavy Vás privíta vznešený interiér. Hotel je blízko Národného divadla a Dunaja a na mieste ponúka bezplatné parkovanie. Čaká na Vás dvadsaťšesť moderne zariadených izieb a dva atraktívne apartmány s nepretržitou starostlivosťou a WiFi pripojením. Priestranné izby a veľké apartmány zariadené vyberaným dreveným nábytkom a kvalitnými textíliami vytvárajú luxusné prostredie.Vyžadujete maximálne pohodlie a špičkové vybavenie? Pre najnáročnejších máme luxusný prezidentský apartmán. Dohodnite si pracovné rokovanie alebo súkromné stretnutie v lukratívnom prostredí biznis hotela s prvotriednymi službami a nadštandardným zariadením. Hľadáte luxus a pohodlie? Chcete po pracovnom stretnutí relaxovať a vychutnať si výnimočné jedlo? Dovoľte nám postarať sa o Vás v štýlovej reštaurácii kde si môžete vychutnať rafinované jedlá medzinárodnej kuchyne či možnosť využiť wellness zariadenia na odpočinok po dni strávenom obchodovaním alebo prehliadkou mesta Bratislavy.

X

Galéria obrázkov

  • Hotel
  • Wellness
  • Sauna
  • Wellness
  • Vírivka
  • Bar
  • Lobby
  • Lobby


Detailný popis

Typ zariadenia:
Hotel
Adresa:
Medená 9, 81102 Bratislava
Recepcia:

Non-Stop

Dostupnosť:

Hl. mesto Bratislava ponúka autobusovej, vlakovej, električkové a letiskové spojenie.

Okolie:

Bratislava najväčšie a hlavné mesto slovenský republiky ponúka nespočetné množstvo aktrakcí, historických pamiatok, športovísk, obchodov, cyklotrás či turistické trasy a veľa ďalších, čo vás len napadne.

Popis izieb:

Jedno- a dvojposteľové izby sú zariadené komfortným moderným nábytkom a vybavené užitočnými doplnkami, ktoré spríjemnia Vaše chvíle u nás.

Rozloha 36m2 Posteľ King size bed Vysokorýchlostný internet / WIFI (v cene ubytovania) LCD TV Satelitná televízia Hotelová kozmetika Služby práčovne Telefón s priamou voľbou Klimatizácia Sprcha, sušič na vlasy Minibar APARTMÁNY

Apartmány s rozlohou 70 m2 sú zariadené luxusným nábytkom a značkovým vybavením.

Rozloha 70m2 Posteľ King size bed Oddelená časť spálne WIFI Služby práčovne Satelitná televízia Telefón s priamou voľbou Klimatizácia Hotelová kozmetika Sprcha, sušič na vlasy Minibar

Exteriér:
Konferenčná/spoločenská miestnosť, Prednášková sála, Informačná služba, Výťah, Pranie prádla, Bezpečnostná schránka, Izbová služba, Domáci maznáčikovia - malí, Bezbariérový prístup, Klimatizácia, Parkovisko, Internet, Nefajčiarske prostredie, Recepcia 24 hodín, Cateringové služby, Taxi, Tenisový kurt, Fitness, Bowling, Squash/ricochet, Minigolf, Tenisová hala, Golf, Horolezectvo, Sauna, Diskotéka, Detské ihrisko, Kino, Divadlo, Wellness/ kúpele, Masáže, Reštaurácia, Bar, Kaviareň, Lobby bar, Cukráreň, Pivnica, Grill
Kapacita:
5(+2)
Stravovanie:

Ochutnajte špeciality medzinárodnej kuchyne alebo tradičné slovenské jedlá servírované v príjemnom prostredí našej reštaurácie. Vybrať si môžete z bohatej ponuky nápojov a jedál, stačí sa len rozhodnúť, na čo máte práve chuť. 

Mysleli sme aj na tých, ktorí preferujú niečo bezmäsité a do ponuky sme zaradili rôzne druhy zeleninových jedál, šalátov a sladkých dezertov vhodných aj pre celiatikov.

Zemepisná šírka:
48.140825272778
Zemepisná dĺžka:
17.110890939117
Zviera:

Mapa lokality

Detail map


Hotel Avance Hotel Avance Načerpajte nové inšpirácie v historickom centre Bratislavy! V novom hoteli Avance v centre Bratislavy Vás privíta vznešený interiér. Hotel je blízko Národného divadla a Dunaja a na mieste ponúka bezplatné parkovanie. Čaká na Vás dvadsaťšesť moderne zariadených izieb a dva atraktívne apartmány s nepretržitou starostlivosťou a WiFi pripojením. Priestranné izby a veľké apartmány zariadené vyberaným dreveným nábytkom a kvalitnými textíliami vytvárajú luxusné prostredie.Vyžadujete maximálne pohodlie a špičkové vybavenie? Pre najnáročnejších máme luxusný prezidentský apartmán. Dohodnite si pracovné rokovanie alebo súkromné stretnutie v lukratívnom prostredí biznis hotela s prvotriednymi službami a nadštandardným zariadením. Hľadáte luxus a pohodlie? Chcete po pracovnom stretnutí relaxovať a vychutnať si výnimočné jedlo? Dovoľte nám postarať sa o Vás v štýlovej reštaurácii kde si môžete vychutnať rafinované jedlá medzinárodnej kuchyne či možnosť využiť wellness zariadenia na odpočinok po dni strávenom obchodovaním alebo prehliadkou mesta Bratislavy.

Slovenský katalóg ::  VirtualTravel.sk ::  Spolubyvajuci.sk ::  Chaty na Slovensku
Ubytovanie Dudince  ::  Ubytovanie v Holíči
Fotovýlet(y) po Slovensku :: Ubytovanie Kováčová
Dovolenka a ubytovanie Štúrovo  ::  Dovolenka a ubytovanie v Bojniciach
Ubytovanie Telgárt
Ubytovanie s wellness Telgárt