Hotel Diana
cena od

52 €

Akcie:

Ubytovanie Nové Mesto nad Váhom
Nové Mesto nad Váhom (okres) , Región / Kraj Dolné Považie , Slovensko

Hotel Diana je štandardný trojhviezdičkový hotel, vhodný najmä pre biznis klientelu, ale aj pre bežných návštevníkov. Poloha hotela má niekoľko predností. Je situovaný v centre Nového Mesta nad Váhom, s dobrým prístupom autom a možnosťou parkovania. Hotel je situovaný v blízkosti centra mesta a nedaleko od neho sa nachádzajú inštitúcie: polícia, súd, úrad práce, nemocnica, čerpacia stanica, nákupné centrum a trhovisko.

X

Galéria obrázkovDetailný popis

Typ zariadenia:
Hotel
Adresa:
Hviezdoslavova 19, 91501 Nové Mesto nad Váhom
Recepcia:
-
Dostupnosť:

Železničná a autobusová stanica je vzdialená iba 3 min. pešej chôdze od hotela. V tesnej blízkosti hotela majú sídlo významné inštitúcie: polícia, súd, Ú.P.. Neďaleko sa nachádza nemocnica, lekáreň, benzínová pumpa, nákupné stredisko a trhovisko.

Okolie:

Počas zimy sú v blízkosti dve lyžiarske strediská: Veľká Javorina (10 km), Kálnica (8 km).

Popis izieb:

Hotel Diana má 66 lôžok v 1, 2 a 4-lôžkových izbách a apartmánoch s možnosťou prístelky. Izby a apartmány sú po celkovej rekonštrukcii .Každá izba má vlastné sociálne zariadenie.
Všetky izby sú vybavené LED TV,telefonom a pripojením na WIFI. Apartmány sú vybavené okrem tohoto chladničkou,rychlovarnou konvicou,mikrovlnnou rúrou. Sušič na vlasy,žehlička /na vyžiadanie/.Umožňujeme ubytovanie s Vašim domácim miláčikom.Voľný čas si hostia môžu spríjemniť hrou biliardu. V cene ubytovania sú raňajky formou švédskych stolov. Raňajky ponúkame aj neubytovaným hosťom. Deti do 3 rokov majú ubytovanie zdarma.

Exteriér:
Konferenčná/spoločenská miestnosť, Prednášková sála, Výťah, Zdravotné stredisko, Obchodné centrum, Domáci maznáčikovia - malí, Parkovisko, Internet, Recepcia 24 hodín, Zaistenie kultúrnych a športových akcií, Taxi, Úschovňa bicyklov, Kaderníctvo, Tenisový kurt, Fitness, Squash/ricochet, Lyžiarsky vlek, Beachvolejbalový kurt, Telocvičňa/ športová hala, Požičovňa bicyklov, Biliard, Tenisová hala, Nočný klub, Diskotéka, Detské ihrisko, Kino, Divadlo, Rybolov, Masáže, Reštaurácia, Bar, Pizzéria, Záhrada, Lobby bar, Grill
Kapacita:
26(+0)
Stravovanie:
-
Zemepisná šírka:
48.7549136
Zemepisná dĺžka:
17.8328876
Zviera:

Mapa lokality

Detail map


Hotel Diana Hotel Diana Hotel Diana je štandardný trojhviezdičkový hotel, vhodný najmä pre biznis klientelu, ale aj pre bežných návštevníkov. Poloha hotela má niekoľko predností. Je situovaný v centre Nového Mesta nad Váhom, s dobrým prístupom autom a možnosťou parkovania. Hotel je situovaný v blízkosti centra mesta a nedaleko od neho sa nachádzajú inštitúcie: polícia, súd, úrad práce, nemocnica, čerpacia stanica, nákupné centrum a trhovisko.

Slovenský katalóg ::  VirtualTravel.sk ::  Spolubyvajuci.sk ::  Chaty na Slovensku
Ubytovanie Dudince  ::  Ubytovanie v Holíči
Fotovýlet(y) po Slovensku :: Ubytovanie Kováčová
Dovolenka a ubytovanie Štúrovo  ::  Dovolenka a ubytovanie v Bojniciach
Ubytovanie Telgárt
Ubytovanie s wellness Telgárt