Hotel Palace Grand 1
cena od

56 €

Akcie:

* DETI do 18 rokov v roku 2010 GRATIS * specialne ceny pre skupiny (min.30 pax) * aprilovy VYPREDAJ az do 50%

Ubytovanie Starý Smokovec
(okres) , Región / Kraj , Slovensko

V hoteli Palace Grand**** je 19 dvojlôžkových, luxusných izieb, každá ma balkón, minibar, plazmovú obrazovku - a väčšina ničím nezakrytý výhľad na Lomnický štít priamo z postele. Štandardne môžete využívať bazén, ricchochet, Vitálny svet a procedúry, všetko v rámci nášho kúpeľného komplexu.

X

Galéria obrázkov

 • Liečebné procedúry
 • Liečebné procedúry
 • Liečebné procedúry
 • Liečebné procedúry
 • Liečebné procedúry
 • Liečebné procedúry
 • Liečebné procedúry
 • Liečebné procedúry
 • Liečebné procedúry
 • Liečebné procedúry
 • Liečebné procedúry
 • Liečebné procedúry
 • Kongresové centrum
 • fitness
 • Reštaurácia Svišť
 • Liečebné procedúry
 • Liečebné procedúry
 • Liečebné procedúry


Detailný popis

Typ zariadenia:
Spa hotel (kúpele)
Adresa:
Nový Smokovec 32, 06201 Starý Smokovec
Recepcia:

nonstop

Dostupnosť:

Vlakom: železničná stanica pre medzinárodné rýchliky (IC) Poprad–Tatry (15 km), odtiaľ električkou, autobusom alebo taxi službou do Nového Smokovca. Autobusom: cez Starý Smokovec prechádza veľa liniek.Železničná a autobusová stanica sú vzdialené 200 m a kúpele v prijímacie dni zabezpečujú cez deň odvoz pacientov k liečebným domom. Autom: medzinárodná cesta E50 (Žilina - Košice), v Poprade odbočiť na číslo 534 (Vysoké Tatry) Nový Smokovec. Parkovisko je LD Palace. Letecky: letisko Poprad-Tatry (15 km), odtiaľ autobusom alebo taxíkom do Nového Smokovca

Okolie:

Hotelový komplex sa nachádza vo významnom rekreačnom stredisku Smokovce, ktoré sa skladá zo Starého, Nového, Dolného a Horného Smokovca a nachádza sa v centrálnej oblasti Vysokých Tatier. Táto poloha Smokovcom zabezpečuje blízkosť najvýznamnejších turistických centier Vysokých Tatier. Smokovce poskytujú návštevníkom všestranné možnosti rekreácie, relaxácie, kvalitnú kuchyňu, výbornú základňu pre turistiku. V tejto osade pod Slavkovským štítom si môžete pochutiť na výbornej vode pri prameňoch, vďaka ktorým vlastne Starý Smokovec vznikol. V centre Starého Smokovca sa nachádza železničná stanica (cca 300 m od komplexu), prostredníctvom ktorej sa dostanete do ktoréhokoľvek rekreačného strediska. Hrebienok (1285 m) je dôležité turistické a lyžiarske centrum, ktoré je Smokovcom spojené pozemnou lanovou dráhou, ktorej stanica je naďaleko hotelového komplexu (cca 200 m). Hrebienok je počiatočnou stanicou pre mnohé horské túry a v zime ponúka výborné lyžiarske podmienky. Štrbské pleso je najvyššie položenou tatranskou osadou (1350m), celoročne sa tu uskutočňujú rozličné kultúrne a spoločenské akcie. V zime je zároveň vyhľadávaným lyžiarskym strediskom. Tatranská Lomnica je najväčšou tatranskou osadou. Je to významné turistické centrum s lyžiarskymi terénmi, kasínami, bazénmi a kultúrnymi a zábavnými zariadeniami, ako aj piknikovou lúkou, športovými ihriskami, kolbiskom pre preteky koní a ďalšími atraktivitami cestovného ruchu. V Tatranskej Lomnici sa nachádza lanová dráha až na Lomnický štít. Ždiar patrí medzi rázovité goralské obce, v blízkosti ktorej sa nachádzajú chránené národné parky, jaskyne, termálne kúpaliská, či kultúrne a historické pamiatky. Vo Vysokých a Nízkych Tatrách a na Spiši sa nachádza viacero jaskýň, ktoré svojráznymi unikátnymi črtami zvýrazňujú tajuplnosť podzemia. Sú to napríklad Belianska jaskyňa, Demänovská jaskyňa slobody, Demänovská ľadová jaskyňa, či Dobšinská ľadová jaskyňa. Spišský hrad, ktorý sa nachádza v nadmorskej výške 634 m na vápencovej skale, je jednou z najvýznamnejších slovenských pamiatok. Táto národná kultúrna pamiatka je nielen dokladom vývoja architektúry u nás, ale považuje sa za jeden z najväčších hradných komplexov strednej Európy.

Popis izieb:

19 dvojlôžkových, luxusných izieb, každá ma balkón, minibar, plazmovú obrazovku - a väčšina ničím nezakrytý výhľad na Lomnický štít priamo z postele.

Exteriér:
Konferenčná/spoločenská miestnosť, Prednášková sála, Informačná služba, Zdravotné stredisko, Pranie prádla, Bezpečnostná schránka, Obchodné centrum, Izbová služba, Parkovisko, Záhrada, Internet, Nefajčiarske prostredie, Recepcia 24 hodín, Zaistenie kultúrnych a športových akcií, Taxi, Úschovňa bicyklov, Sekretárske služby, Kaderníctvo, Bazén - vnútorný, Bazén - vonkajší, Tenisový kurt, Fitness, Bowling, Squash/ricochet, Lyžiarsky vlek, Stolný tenis, Telocvičňa/ športová hala, Požičovňa bicyklov, Biliard, Tenisová hala, Požičovňa športového náradia, Golf, Šípky, Horolezectvo, Požičovňa lyží, Úschovňa lyží, Sauna, Diskotéka, Zber húb, Wellness/ kúpele, Para, Whirlpool, Masáže, Reštaurácia, Bar, Kaviareň, Lobby bar, Cukráreň, Internetová kaviareň
Kapacita:
4(+0)
Stravovanie:

Reštaurácia SVIŠŤ Štýlová slovenská reštaurácia SVIŠT je situovaná priamo v areáli hotelového komplexu Kúpeľov Nový Smokovec. Netradičnou je poloha priamo pod Slavkovským štítom a aj drevený interiér reštaurácie. V teplých mesiacoch sa priestory reštaurácie SVIŠŤ rozširujú o vyhrievanú letnú terasu .

Zemepisná šírka:
49.1394968
Zemepisná dĺžka:
20.2332962
Zviera:
-

Mapa lokality

Detail map


Hotel Palace Grand 1 Hotel Palace Grand 1 V hoteli Palace Grand**** je 19 dvojlôžkových, luxusných izieb, každá ma balkón, minibar, plazmovú obrazovku - a väčšina ničím nezakrytý výhľad na Lomnický štít priamo z postele. Štandardne môžete využívať bazén, ricchochet, Vitálny svet a procedúry, všetko v rámci nášho kúpeľného komplexu.

Slovenský katalóg ::  VirtualTravel.sk ::  Spolubyvajuci.sk ::  Chaty na Slovensku
Ubytovanie Dudince  ::  Ubytovanie v Holíči
Fotovýlet(y) po Slovensku :: Ubytovanie Kováčová
Dovolenka a ubytovanie Štúrovo  ::  Dovolenka a ubytovanie v Bojniciach
Ubytovanie Telgárt
Ubytovanie s wellness Telgárt